Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 13.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 01:12



TNX ZA SUVETA. OCENIAVAM GO MNOGO, SHTOT SAMO TI MI OBRUSHTASH VNIMANIE

OK ZNACHI IMAM OSHTE NIAKOLKO VUPROSA:

1. RAZBRAH OT KUDE TRIABVA DA POCHNA. KAJI MI SEGA S KAKVA SKOROST DA POCHNA BIAGANETO I ZA KOLKO VREME + DO KOLKO DA UVELICHAVAM V POSLEDSTVIE SKOROSTTA I VREMETO.

TI KAZA, CHE IMASH PERFEKTNO TIALO, TAKA CHE KAJI MI TI KAK SI ZAPOCHNAL I DO KAKVA SKOROST I KOLKO VREME PRODULJAVASH I V MOMENTA BIAGANETO.

2. KOGA SE VIJDAT NIAKAKVI REZULTATI NAI-RANO.

3. OT KOE POVECHE SE SVIVA SHKEMBETO - OT BIAGANETO ILI OT UPRAJNENIATA?

IZVINI ME ZA NEGRAMOTNOSTTA, NO POD KOREMNI PRESI IMAM PREDVID TEZI DETO SAM SI GI PRAVIA S RUCE ZAD GLAVATA I POSLE VDIGAIKI TIALOTO NAPRED KUM KRAKATA.

4. DA VZEMAM LI NESHTO ZA PIENE I KAKVO TOCHNO - DA E EFEKTIVNO I BEZOPASNO ZA ORGANIZMA
DA NE BI DA IMA IMA URED NA KOITO SE PRAVIAT NIAKAKVI KOREMNI PRESI, ZA KOITO DA NE SUM CHUVAL?



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.12.05 13:05



Такам...

1. Значи започни с 20 минути напърво! Не бързай, гледай да усетиш собствения си питъм. Не мога да ти кажа точно с каква скорост, трябва да го усетиш сам. Кажи ми колко си висок и колко тежиш. Ако искаш се регни и ми го прати на бележка да ти изработа първоначална програма!

2. При мен резуптатите ги видях, пресата специално след около 3 месеца тренировки, но имаше още много работа, защото трябваше освен да я поддържам и да я изчистя, значи около 6 месеца, но при всеки е индивидуално, ако си кльощав ше я направиш по-бързо, а дебелите требе много повече да тренират, аз съм висок 1.80 и съм 70 кг, значи се водя слаб, но ми е стабилна фигурата, а като почнах бях качил доста килограми, и преди 4 години започнах от 85 кг.

3. Бягането върви с упражнениата! С пресите правиш плочките, с бягането топиш мазнините и чистиш пресата, т.е необходимо е за се покажат, иначе ти си ги имаш и без това, но няма да се виждат, единствено при плуването изгаряш калории без да топиш мазнини, защото водата охлажда тялото и температурата не се покачва достатъчно за да ги стопи! Затова плувците изглеждат закръглени, но всъщност не са, те имат страшни мускули!

Да това са коремните преси, само че с тях тренираш горната част за корема, за долната част, требе да легнеш на една пейка по гръб и да дигаш краката нагоре, требе да усетиш напрежение в тая част под пъпа!

4. Не ти трябва нищо за пиене, моя съвет е тренирай чисто без никакви медикаменти и такива зависимости, само спазвай правиланата диета, писал съм една по-горе под темата на Bloody Sword!
Ако имаш къде да правиш коремни преси в момента, не ти трябват други уреди сега, започни така и бъди постоянен!
Train smart and be safe!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 17:57



HI, TNX ZA PREDLOJENIETO. DA, ISKAM DA MI NAPRAVISH PROGRAMA

ZNACHI VISOK SUM 183, TEJA 100 KG. NE IZGLEJDAM DEBEL, A EDAR.
GOTOV SUM DA PRAVIA VSICHKO, KOETO DA ME DOVEDE DO POLZOTVOREN REZULTAT.

IZCHETOH VSICHKO, KOETO SI PISAL I ZAPOCHNAH DA SE HRANIA S ORIZ, PLODODVE, PILESHKO I ZELENCHUCI. SLADKISHI I BEZ TOVA NE OBICHAM. OPITVAM SE DA SE LISHA NAPULNO OT HLIABA, KOETO MI E MALKO PO-TRUDNO.

YAM VEDNUJ-DVA PUTI NA DEN PO MALKO, NO NE ZNAM DALI TOVA E DOBRE, SHTOTO TI PISA NESHTO ZA USKORIAVANE NA METABOLIZMA, NO NALI SI NIAMAM PREDSTAVA OT TEZI NESHTA, A I VSEKI GOVORI RAZLICHNI NESHTA...

ZNACHI PURVATA MI CEL E DA OTSLABNA I CHAK SLED TOVA DA ZAPOCHNA DA PRAVIA RELEF I T.N. DOKOLKOTO SHVANAH OT VASHITE SPOROVE TUKA - OT MESO (BELTUCHINI) NIAMA DA PULNEIA, TRIABVA DA IZBIAGVAM VUGLEHIDRATITE. AMA NALI PLODOVETE, ZELENCHUCITE I ORIZA SUSHTO SA VUGLEHIDRAT?

IZIASNI MI TOVA PLS. I NE ZABRAVIAI ZA PROGRAMATA PLS.

TNX



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.12.05 22:48



Значи виж сия, казваш почвам да се храня с ориз пилешко и плодове, това е хубаво, но ако се тъпчеш с тия неща няма да има никакъв ефект! При това тегло ти си свикнал на един определен хранителен режим който те поддържа по този начин, значи целта е лека по лека да елиминираш излишните количества и видове храни, които са високо калорични ( сладки неща, тестени и пържени ) Не си поставяй за цел да свалиш килограмите бързо, защото това е вредно за организма ти, диетата е начин на хранене а не средство за отслабване. Казваш ще спра хляба - не, не го спирай изцяло ами примерно включи две филийки черен хляб дневно! Яж поне 3-4 пъти, а не два както викаш, това имах предвид с увеличаване на метаболизма, като ядеш по-често но по малки порции, организма лесно преработва храната и се задейства метаболизма! Бягай всеки ден на гладно за да стапяш, и след това не слагай нищо час и половина! Една порция трябва да ти е не повече от една кутийка китайска храна примерно като размер, изяш един банан сутрин с една чаша портокалов сок, след това ориз със зеленчуци, по-късно можеш да си направиш една салата ( като пак внимаваш с количеството ), за вечеря изяж един варен картоф с чаша яйрян примерно! Последното ядене преди лягане трябва да е два часа интервал ( иначе аминокиселините се качват по стомаха и правят проблеми а метаболизма се забавя ). Не пий много алкохол, ако пиеш де, ограничи го на леки напитки!
Пробвай това и след две седмици ела пак на контролен преглед! Базикам се, но пиши как върви по тоя начин, заместители има, не е трудно да се свалят килограмите, трудно е да се поддържат след това, и най-вече - НЕ бързай!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнотонови [re: Emo]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано12.12.05 13:26



Абе тъпанар няма ли да млъкнеш.
От месеци те карам да си сложиш една снимка, за да видим на какво приличаш



Тема Re: Коремнотонови [re: lazo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 16:18



Специално към ЛАЗО-ПЕДАЛА;

Това тука е форум за културизъм а не е място за комплексари които да псуват и обиждат, ако има да казваш нещо по темата кажи го ако не по-добре замълчи защото ставаш смешен и жалък.

Ако искаш да се срещнем ще те чакам на подиума или ринга много е смешно през нета да се правиш на много отворен по добре помогни на момчето и не се занимаваи с мен, това не е на добре за теб повярваи ми!!!!!!

П.С:извинявам се на всички останали че не е по-темата но нещата вече започват да стават твърде лични.



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 02:26



BE DA VI IMAM PROBLEMITE...

AZ NE MOA SI MAHNA TARBUHA, TA PONE PLOSUK DA STANE, VIE SHE SE SBIETE OT ZAVIST KOI KAKVI PLOCHKI IMA I ZASHTO TOI GI IMAL, A AZ SUM GI NEMAL...

ELA ME VIDITE MEN KOLKO POVECHE USILIA POLAGAM.

A TVA DETO CIALA ZIMA ONIA SI KLATIL KRAKATA I ZA 2 MESECA PRAVIL PLOCHKI - DA GI RAZPRAVIA NA ZADNIKA MI TEZI NEBIVALICI....



Тема Re: Коремнотонови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 08:02



За един сериозно занимаващ се човек 2 месеца са доста голям период повярваи ми ако за два месеца не получиш поне някакъв резултат едва ли и за две години ще получиш това ми се струва смешно някои си 1 година няма никакъв резултат и изведнъж о чудо и плочките се появяват, момчето имаше друго предвид сега е период за маса и повечко въглехидрати а при качването на маса няма как да не качиш и да се позацапаш малко, няма нищо страшно в това после като редуцираш въглехидратите и наблегнеш малко повечко на кардиото и за два месеца ще си идеален, тука не говорим някои да не е тренирал цяла година той си тренира човека но просто набляга повечко на масата, което автоматично означава редуциране на кардиото.



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 13:27



E NE MOJE DA MI GOVORI ONIA, CHE ZIMATA BILO VREME ZA NAGUVANE NA SHKEMBE CHORBA ILI KAKVO BESHE TAM...
I SLED TVA PROLETTA ZA 2 MESECA - HOP - PLOCHKI...

AZ GODINA SE BORIA S SHKEMBETO SI - PONE DA SE SVIE I PLOSKO DA STANE - ONIA NAGUVA SHKEMBE CHORBA ZA PLOCHKI...E NEMA KAK DA GO POVIARVAM!!!



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано13.12.05 17:13



Какъв подиум бе момче, ти да не си манекенче нещо?
Дай една снимка да видин нечовешките ти постижения в културизма!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.