Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Triceps i gardiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор AC (Лош)
Публикувано22.12.03 09:05



mi sigurno shtoto gi e sram da si pokazvat ednostranno razvitite muskuli
da ti pratia ako iskash na moia biceps da vidish kak se poluchava kato vutreshnata strana na bicepsa ti e po-slabo razvita ot vunshnata

na men puk mi e chudno shto mr olimpia go vruchvat za pulnocenno razviti muskuli i zashto horata trenirat vseki aspekt na edin muskul ako niama znachenie...

P.S. zabravi za snimkata. murzi me pa i ne mi se stava za rezil

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: AC]  
Автор Spyder ()
Публикувано22.12.03 14:20



da si widql nakyde da sym napisal wqrwaite mi a ti 6tom si misli6 4e sa gluposti towa si e li4no twoq rabota ama to4no triceps predmi6nica i gyrdi se natowarwat naj mnogo ot 4ikii probwai

lesno e da pobedi6 viwota stiga da ima6 smelost da riskuwa6 wsi4ko


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: AC]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 14:29



Това че има мускули със "странна" форма не значи че някоя глава е повече или по-малко развита. Просто това си е генетика. Квото и да правиш мускула ти ще си е със същата форма, единствено може да стане по-голям. И пак стигаме до въпроса за това какво правели "хората"..."хората" правят много неща, единици са тези които постигат целта си.
Ти като си тренираш едната глава на бицепса, оправил ли си проблема си?
Гърдите са друга тема но различните глави на бицепса и трицепса няма как да се тренират поотделно или да се "набляга" на тях.

И не разбрах каква връзка има мр. Олимпия с темата. Не съм чувал Рони (примерно) да е имал проблеми с някоя мускулна глава и след упорити изолиращи тренировки на проблемната глава да я е оправил

----------



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: noneto]  
Автор Spyder ()
Публикувано22.12.03 14:43



wivdam 4e wsi4ki mislqt otgowora mi za typ move i taka da e no 6te ti kava za6to stignah do tozi izwod kogato wlqzoh za pyrwi pyt wyw zalata re6ih da pogledna ot kyde po4wam i kawo zabelqzah w ogledaloto 4e ne wsi4ki muskuli sa mi narazwiti baha se oformili gyrdite tricepsa se zabelqzwa6e dosta qsno sy6to taka i predmi6nicata i ramoto se otkroqwa6e togawa se zamislih za6to wray gyrba korema ne sa kato ostanalite buskuli wse edno ne sym gi treniral kato se zamislih o6te malko se setih 4e towa e edinstwenoto fizisi4esko natowarwane koeto sym izwyr6wal i za towa ti go kazah neznam ot kolko wreme trenira6 no kato ti 4eta wyprosa mai ne e ot dosta kato potrenira6 o6te izwestno wreme 6te razbere6 4e trqbwa da eksperimentira6 sys upravneniqta i da widi6 koeto dawa naj dobri rezultati pri teb towa e ot men

lesno e da pobedi6 viwota stiga da ima6 smelost da riskuwa6 wsi4ko


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор AC (Лош)
Публикувано22.12.03 21:20



ami niamat problemi shtoto gi trenirat

osven gurdite drugi podobni sa deltovidnia
trapeca
bedrenia (kvo mu se vikashe)
a bicepsa mi se e popromenil v rezultat ot razlichno natovarvane bez da e stanal po-goliam ta smeia da tvurdia che ima efekt ot treniraneto na edin muskul pod razlichni ugli...

...ami "horata" koito sa postignali poveche ot men, veroiatno i ot teb, ia razvivat tazi teoria. ta zatova sum sklonen da im viarvam.

inache da pravim po edno uprajnenie za vsichko i da si svirkame... ma ne stava nali

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: Spyder]  
Автор AC (Лош)
Публикувано22.12.03 21:26



napishi kniga!

ti ili mnogo chekii biesh
ili sa ti mnogo slabi rucete
ili si go stiskash zverski
ili i trite zaedno

osven tova mi e nogo chudno kak si biesh chekiite taka che da razguvash rukata i da natovarvash tricepsa... zatova i te pitah na chelna stoika li gi pravish?

tova moje sigurno da se sluchi ako gi biesh na niakoi sreshtu teb se edno pravish ot lejanka s tesen zahvat. i pak mi se struva nepraktichen i nepriaten nachin da si uprajniavash muskulite... nakraia shte zeme da te opruska "ureda" v liceto... neka kazvat che e estestven protein... az na tia nomera se ne lovim...

aide stiga tolkova shte ni se smeiat horata... temata zagubi siakakva serioznost

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: Spyder]  
Автор AC (Лош)
Публикувано22.12.03 21:28



mamata si traka
mi ne ti li beshe razvita samo ednata ruka... ili ti si biesh chekiite na serii kato smeniash rukata... pochivka dve minuti ili? :P

stiga be
neseriozno e tova koeto govorish
ne se li seshtash che moje da e genetichno

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: AC]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 22:32



Кой какво е постигнал няма значение при теориите. В теориите трябва да има вложена някаква мисъл, а да твърдиш че може да наблягаш на определена глава това значи че си нямаш понятие от анатомия, камо ли пък да влагаш мисъл.
Пак ще дам примера с ластика - представи си мускулните влакна като ластици, сега вземи един ластик и се опитай да го разтегнеш така че да "наблегнеш" на някоя негова част. Не става, нали?
Пък като искаш прави квото пише из списанията, аз ще си правя по едно упражнение за всичко и ще си свиркам

----------



Тема Re: Triceps i gardiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор AC (Лош)
Публикувано23.12.03 04:50



e taka e nai-dobre
ti si pravi kakvoto schitash za dobre
i az shte si pravia kvoto schitam za dobre
mir i spokoistvie


a chetiashtite shte preceniat kum koia grupa iskat da se prisuediniat...

A Man WITH A Gun Is A Citizen
A Man WITHOUT A Gun Is A Subject


Тема Re: Triceps i gardiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 11:02



nemoze da se trenira edna glava a drugata da ne se trenira we kvi sa tiq gluposti a tiq napatki sreshto mene shte im kaza da mi qdat huq ebasi chikigicheta nqkvi da me pluqt kvi ste vie we ?? :)) bah i smeshnata istoria e v toq forum pone se opitah da vi kaza neshto




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.