Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 27.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ако имате проблеми с натрупването на мускулна масанови [re: beastie]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано07.09.03 23:36



Относно точка № 4.
Не трябва ли да се консумира веднага след тренировка САМО креатин,
а след няколко часа храни, богати на въглехидрати?



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Ако имате проблеми с натрупването на мускулна масанови [re: AПOЛOH]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано09.09.03 00:26



аз знам , че трябва с креатина да се примат прости въглехидрати , които да качат нивото на инсулина - така се постига по-голяма усвояемост на креатина.



Тема Re: Ако имате проблеми с натрупването на мускулна масанови [re: beastie]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано11.09.03 19:37



Да, така пише и на опаковката на креатина, марка "MUSASHI" - Аustralia:
- да се пие с 1/2 литър сок от грейфурт
или друга високо-въглехидратна /монозахаридна/ напитка.

Поздрави!



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Ако имате проблеми с натрупването на мускулна масанови [re: AПOЛOH]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано11.09.03 23:26



успех



Тема Re: Ако имате проблеми с натрупването на мускулна масанови [re: beastie]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано12.09.03 20:32



Благодаря.

Успех и на тебе,
ако участваш в републиканското първенство по културизъм,
чиито финали са в неделя
в зала Универсиада!


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема ne 4eti kakvo pi6e na musashitoнови [re: AПOЛOH]  
Авторbicheto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 19:41



az sum lud fen na musaschi no ako trqbva da sum 4esten kiro i mitio krika sa dolni
obirjii.Taka pi6e na opakovkata na musashi, no 4el li si nadpisa na angliiski????/
Nqma ni6to ob6to s bulgarskiq tekst.NA vseki produkt (kreatin)vnasqn ot kiri krika i
toq deto prodava na pirotska kak se kazva6e a da mom4il,pi6e edno i su6to za kreatina , mom4il govori drugo a proizvoditelq e napisal savsem drugo.I az se
4udeh kak da go piq v kraina smetka go pieh s malko voda ON AN EMPTY STOMACH kakto pi6e proizvoditelq.znam 4e se pie na prazen stomah no ne znam s voda ili s ne6to drugo za6toto puk kreatina se razvaga vuv voda.I SEGA EDIN SUVET NE SE
DOVERQVAITE NA BULGARSKOTO MUSASHI VQRNO 4E DEISTVA NO ETO KAKVA E ISTINATA.KUPIH VEDNUJ PREDI 2 GODINI 100GR.KREATIN OT PIROTSKA MAGAZINA Z=NA VAPROSNIQ IZMAMNIK MOM4IL.ISKAH DA PROBVAM BQH TRENIRAL EDNA GODINA PREDI TVA.NO KOGATO SE PRIBRAH VIDQH KAK SROKA NA GODNOST E STARATRLNO PODPRAVEN S 3 GODINI.PROSTO BE6E PRENABIT KAKTO SE KAZVA.
V MAGAZINA PRO4ETOH 4E E DO 2003 TOGFAVA BE6E 2001 A KAT OGO ZAGLEDAH NA SVETLO GLANZA NA OPAKOVKATYA LIPSVA6E NA GODINATA UVELI4IH S LUPA NA PO QSNA SVETLINA I PRO4ETOH ORIGINALNIQ SROK DO 98 GODINA.PRODUKTA BE6E AMERIKANSKI ZA 20 LEVA GO KUPIH A NA KOPELETO MU E IZLQZLO NA PULNA AVANTA ZA6TOTO V AMERIKA KATO IM IZTE4E SROKA GI PODARQVAT NA KOITI ISKA.EBATI KOPELETO KAK PURJI.A TOGAVA SPEZIALNO MI NAPRAVI VPE4ETLENIE 4E EDNO MOM4E GO PITA6E ZA SROKA NA NEGOVATA OPAKOVKA I TOQ GO OVERQVA6E 4E NQMA PROBLEM DA E IZTEKUL SROKA PAK DEISTVALI.EBATO BOKLUKA.TAZI KOLEDA RE6IH DA VZEMA MISASHI TOZI PUT GLEDAH VNIMATELNO I PAK MI SE STRUVA 4E IMA MU6IFIKAZIQ.A PRIQTEL MI KAZA 4E E PIL MUSA6I KUPENO OT BA6TA MU OT AVSTRALIQ I BILO LUDNIZA S EFEKTA.AZ SE 4UDA NQKOI POZNAT DA MI VNESE AMA VE4E NQMAM TAKIVA.I PAK VI KAZVAM 4ETETE ANGLIISKIQ TEXT.IMA LI BULGARSKA NAMESA SPUKANA E RABOTATA.INA4E BQH DOVOLEN KAK MI DEISTVA6E MUSA6ITO PREDSTAVQM SI AKO BE6E KAKTO TRQBVA DA E.AZ NQMAM NIKAKVI PARI ZA DOBAVKI I E JALKO 4E NQKVI PEDERASI SE EBVAT S NAS.










Тема VUPROS KUM beastileнови [re: AПOЛOH]  
Авторbicheto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 20:23



можеш ли да ми кажеш грешките?зна4и тренирам от 3 години и направо ме е срам да казвам от колко време тренирам.Тренирожката ми е следната
неделя:
гурди и бицепс
лег пражя 5 работни серии,като пурвата правя 5 или 6 повторения.по4ивам докато усетя 4е имам сила за нова серия около 3-4 минути.2та серия сус сущите килограми правя в добрите ми дни или сушия брои повторения или с 1 по малко.пак по4ивам и за третата же4е силата ми е паднала наи много за 4 повторения.гледам и 4етвъртата серия да направя 4етворка а петата или с помощ 4етжорка или сум блокирал тотално.От скоро запо4нах да свлям кила жеднага след петата веднага и правя 6 повторения и пак веднага десетка с 45 килограма(правя ожторенията с умерена скорост пускам докраи щангата) преди правех петте работни серия с 87кг а сега с 80 не мога.(яките да не се смеят аз нищо не мога да направя)

след това запо4вам бицепс(нау4их се да правя кратки тренирожки да час час и положина)ако попита6 защо само това правя за гърди.
за бицепс правя 5 работни серии по 4-6 повторения и пак супер серия след това.
Вторник:Гръб
5 серии по 10 набирания 6ирок хват(бая 6ирок)зад врат и понеже намам скрипец съм изолирал рацете максимално при изпълнението на повторенията
и 4 серии гребане тип хамър като хва6там лоста от долу и съм леко приведен.

Петък:рамо и трицепс
вдигам 5 серии щанга зад врат 4-8 овторения и ореди морето правех 2 серии по 10 повт.страни4но дигане на думбели.сега просто нямам енергия за тях.
трицепса пак преди морето по4вах с 3-4 серии вдигане с тесен хват нагоре на лежанката и после 5 работни серии френско разгъване сега изпускам вдигането с тесен хват пак защото нямам енергия и желание.
Крака и тяга правих миналата година има6е ефект от клека и тягата но спрях за6тото искам да порасна малко въпреки 4е от както по4нах с фитнеса на 15 години не сум мруднал и милиметрър сега сум на 18год.на 19 по4ти 176 см ако има6 някакви сувети и забележки относно каквото и да било по програмата ми казваи.аз нямах 6тастието да познавам някои които да разбира от вдигане и да ми показва и сам сум гледал и питал и сум си направил моита.вупреки 4е 1 4овек коренно ми промени тренирането првди 1 година като ме отказа от многото упражнения.
диетата ми е следната:общо взето от4аива6та ям филии с кашкавал или с лютениза и зеле или нещо такова.не зимам никакви добавки храня се зле.ям мляко кисело и банани от време на време не пия не пуша ма тва няма голямо зна4ение за сега това е аиде виж каква сум я надробил








Тема Re: ne 4eti kakvo pi6e na musashitoнови [re: bicheto]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано17.09.03 18:43



Не чета латиница, защото не искам да ставам кривоглед.



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: VUPROS без отговор.нови [re: bicheto]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано17.09.03 18:50



Задай своите специфични въпроси към някои от корифеите в този клуб.

Аз съм абсолютен новак тук.

+ това познанията са ме ограничени, затова влизам тук, за да науча нещата, които ме интересуват, от първоизточнците.



П.П.
Знам, че развитието на тялото трябва да върви успоредно с развитието на УМА.

Какви са тези многобройни правописни грешки,
дето си ги нацвъкал на всеки ред?



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема ako 6te6 4eti latiniza a za prvopisa...нови [re: AПOЛOH]  
Авторbicheto (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 23:51



toq klub ne e za literatura i pravopis a mqsto za silni hora i osven tva az ne pitah tebe a beasti




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.