Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 28.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема zashto se plashta za programi??????(((нови  
Авторloke (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 23:19



horata hodia po zali.
dobre.
trenirat i se chuvstvat dore.
no zashto triabva da plashtame na niakoi za da ni kage kakvo da pravim....
instrukturite v zalite sa zada pomagat...i bi tribvalo da rabotiat s interes.
ako niakoi sastezatel raboti v zala kato instruktor.dobre.no da pomaga ,ne da ti podskage ,che moge da te napravi super +malko himia za 3 mes...
ne razbiram ideiata.ako niakoi iska uslugite im da se razberat....
.



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: loke]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 04:46



4atka6 li wuob6te smisula na toq fitnes? Fitnesa ne e samo da hodi6, za da stane6 qk, masiwen, etc...
Ima i mnogo drugi pri4ini... I moje tupo da ti prozwu4i, no iskam sam da naprawq wsi4ko, a ne da se bluskam s himiq...

Otgowora na drugoto, e 4e winagi e bilo taka... Dokato ima ne6ta, koito se otkriwat, 6te ima i koi da gi prawi plateni...



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: loke]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано12.11.01 23:28



mi... 6to... 6toto nqkoi hora spored men zloupotrebqvat

sq na nqkoi na4inae6t trqa li da se zimat pari da mu kaje6 da pravi lejanka klek grebane sgyvane za biceps frensko i tn po 3 pyti v sedmicata v prodyljenie na 4 meseca ?

izgotvqneto na plateni programi trqbva da se pravi ot hora koito razbirat mnoogo ama mnooogo ot kulturizam e ta naprimer dorian yates da ti e li4en trener da ti pravi programi

taka 4e tiq deto iskat pari da go duhat za6toto knigi i spisaniq ima mnogo a sy6to taka i edin bylgarski mnogo dobyr site

4e rabotata na instrukturite po fitnes zalite e da pravqt programi i da gledat dali novacite izpylnqvat pravilno uprajneniqta a ne samo da vzimat pari4kite za vhod i da si prikazvat s dyrtite mutrani

BTW predi sam treniral v stara zagora i instruktura si otgovarq6e na sqkvi vyprosi ot roda na kvo da praq za tva kvo da praq za onova kva himiq da piq po kolko i tn i mislq 4e taka trqbva da e !

Толкова от мен!


Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: loke]  
Авторbigbro (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 04:13



taka. neka nakratko obqsnq zashto se plashta za programi. neka purwo izqsnim kakwo e nuzno za da naprawish edna dobra trenirowuchna programa.

1. informaciq za nachin na trenirane do momenta
2. informaciq za uprazneniq s zadowolitelen efekt (za wseki e razlichno. wsichko e strogo indiwidualno)
3. sledish choweka kak podhozda kum uprazneniqta i koregirash izpulnenieto na dadeno dwizenie.
4. sustawqs trenirowuchna programa,koqto wazi za ne poweche ot 2 meseca (daze i 2 meseca sa mnogo).
5.sled opredeleniq srok se sustawq nowa programa.

trenirowuchnata programa wurwi ruka za ruka s dietata. a rezima na hranene e dosta po-slozen i az ne misq che e nuzno da go spodelqm s nqkoj bezplatno.
na republikanskoto purwenstwo tazi godina bqh 80 kg sus.. 4,2% maznini. lichni postizeniq - klek : 240kg,leg: 180kg. pri polozenie che sum kulturist mislq che silowite mi postizeniq sa dobri. (maj ne e nuzno da spomenawam otnowo procentnoto sudurzanie na maznini w tqloto mi,nali?). ot 102kg do 79.9kg - za 2 meseca. (kak sushto nqma da kaza. shte ostawq samo predpolozeniqta,kojto horata koito ne razbirat opredeleno dawat. imenno - himiq. no kakwa? kolko? koga? do koga? na tezi wuprozi ne mogat da otgoworqt. rezultata? bolnica. naj-dobriq sluchaj. ) predpolagam che tezi moj dumi sa dokazatelstwo za towa do kolko razbiram ,ot kakwo razbiram i kak sum go postignal. postignal sum go prosto zashtoto znam kak. dosta puti sum si troshil glawata ,tochno zashtoto sum izpital wsichko na gurba si. eto sega za da spestq mojte greshki na nqkoj nowak w zalata go suwetwam i prawq programi. no wichko si ima cena i wseki prawi sam izbora si.
momcheto koeto treniram do momenta (weche 3 meseca) stigna ot 73kg do 96kg za.. tozi trenirowuchen proces sustoqsht se ot gorespomenatite 3 meseca.
eto wsichko towa mislq che dawa dobur i izcherpatelen otgowor na wuprosa ti. wizdam che goworish za himiq. interesno mi e i me drazni kogato hora kojto ne sa w sporta da kritikuwat i da obsuzdat neshta kojto ne razbirat. towa e naj-malkoto neseriozno. losho za tezi kojto im wqrwat. zalko za tqh.

uspeh : Velizar Simeonov



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: bigbro]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 08:31



Е? Къде трябваше да ахнем?



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: bigbro]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано13.11.01 11:19



e dobre bre pi4 ti ne moje6 li da shvane6 4e mnogo malka 4ast ot horata tuka iskat da si izkarvat hlqba s kulturizam?

a tiq 23 kilograma za 3 meseca mi prili4at na takova golqmo himizirane 4e pi4a sigurno sq ne moje da si ebne priqtelkata

Толкова от мен!


Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: achko]  
Автор old_moon ()
Публикувано13.11.01 15:32



maximum chisto muskulna masa, s malko maznini razbira se na mesec pri dobri uslovia chvoek moje da kachva s 3-4 kg. Vseki kg otgore e maznina. znachi da priemem che za 3 meseca e kachil 12-13 kg muskulna masa, koeto mi e malko myka kak shte stane i kakvo ostava oshte 15-16 kg mazga... yack..

no pain - no gain



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: Osogovetz]  
Авторbigbro (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 23:10



ne ochakvam chudesa.



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: achko]  
Авторbigbro (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 23:13



mislq che ne e nuzno da obsuzdam lichniq si zivot s hora kojto ne poznavam. vidno e che ti ne razbirash koj znae kolko ot himiq. tova vsushnost e predpostavka da ne priemam dumite ti naseriozno.
dokolkoto za tova kolko hora iskat da si izkarvat hlqba s kulturizum go ostavam na tvojte predpolozeniq. spored men oshte nikoj ne e zabogatql ot kulturizum v bulgariq.


uspeh: Velizar Simeonov



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: bigbro]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано14.11.01 18:05



eh da prav si za li4niq jivot ama tiq kilogrami koito citira za 3 meseca ozna4avat golqmo 6kembe ili golqmo 6kembe sled himiqta prosto sa mnogo >>> spored teb sled o6te 3 meseca kolko kilograma 4ista muskulna masa 6te ima tozi 4ovek ako ne pie nikakva himiq i kara samo na naturalni systavki ?

Толкова от мен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.