Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 12.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: loke]  
Автор bigbro ()
Публикувано23.11.01 20:17



ne e losho da se vidim i da mi dadesh kasetata da q vidq. tova ti go reshavash.
prav si za gurba i tricepsa,makar che az vizdam oshte neshta po kojto da rabotq. ne sum za tazi kategoriq i tova si lichi suvsem qsno.

uspeh:Velizar Simeonov


Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: loke]  
АвторMany (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 16:35



Da be, viarno - zashto!
Zashto si plashtam v restorant? Nali produktite moga da si gi kupia i da s zdotvia!
Zashto si plashtam v bankata za uslugite, koito mi izvarshvat? Nali moga i sam da si pazia parite!
Zashto izobshto im plashtat na horata za tova, che rabotiat? Da spre da im se plashta i ako ne im haresva - da ne rabotiat! Ha!
Zashto Bojiite slujiteli vzimat pari za krashtene, osvetiavane, snimki, sveshtichki i pr.? Nali sa Bojii slujiteli shte rabotiat bezvuzmezno!
Abe krivo razbran sviat - shte mi vzimat pari za tova, che sa uchili za neshto... neshtastnici !!!



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: Many]  
Автор bigbro ()
Публикувано06.12.01 17:21



tova e vupros na lichen izbor. vseki reshava sam za sebe si. naprimer az kazvam usloviqta si i pri polozenie che garantiram uspeh. nikoj do tozi moment ne sum nakaral nasila. dali ti sam bi uspql da kachish 25kg za 3 meseca? bez suvet? bez instruktor? bez ideq kak se pravi? e ako mozesh - uspeh.

uspeh:Velizar Simeonov


Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: bigbro]  
АвторMany (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 10:29



Velizare, ne si me razbral pravilno za koeto moje bi vinata e moia! Vsichko, koeto kazah e sarkazum! Prosto ne proumiavam vuprosat: "zashto da si plashtam"! Az sum za - tova da se plashta! Razbira se, ta nali i az rabotia i sum uchil za tova, koeto pravia! Vse edno niakoi da mi kaje: zashto da si plashtam za uslugite koito vashata firma predlaga!!!!???? Ami ne go razbiram! Eto ti si sportist, tova ti e profesiata, hobito, obichta... i kakvo, ne triabva da pechelish pari ot tova? Razbira se, che triabva! Kakto kaza - koito ne iska da ne si plashta, nikogo ne karash na sila! No ne moje i da si dobrata feia razdavashta se bezvuzdmezno! Niama takava prikazka (osven, ako ne si "prosto" milionerche" reshilo da pravi blagotvoritelnost)
:)



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: bigbro]  
Автор old_moon ()
Публикувано07.12.01 11:09



mnogo si prav bigbro.
Vyrps na lichen izbor.
Niama da si nosia znaniata v groba.
Nishto ne mi kostva da kaja na niakoi
kak da trenira. Niama da se pochuvstam minat, ama hich.
chuhme za tezi 25 kg.. i akvo, goliamo postijenie li e za teb?
a kakvo ti kostvaha, niama li da kajesh???
Zashto go kazvash tova, kato che lie mechta na vseki.
Az lichno ne moga da tyrpia maznini po sebe si.
Ne che sym se vmaniachil v otva, prsto ne me svryta,
podludiava me. A 25 kg za 3 meseca.., tova sa mnogo maznini!
i na tova drugoto momche.., ne moga da mu vidia imeto sega.., da ti imam syrkazma! Uchil bil za tova!! Kyde si uchil za tova bre? Uchil bil./.

no pain - no gain



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: old_moon]  
АвторMany (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 11:43



олд-моон (хубаво име), сажелявам за пореден път, но или аз не пиша правилно или не четете внимателно... за какво си мислиш, че съм учил? Аз се сещам - явно си мислиш - за културизъм, предполагам... (има такова учене - висше), но не! Уча и работя съвсем друго :) Бих казал, че се занимавам най-вече с мозъчен културизъм :) Присъствието ми тук, в този форум се дължи на моето хоби - фитнес :) А това хоби го имам и практикувам от 12 години, затови си мисля, че бих могъл да споделям мисли на теми, които са ми присърце!
Това, че си раздаваш безвъздмезно знанията е похвално и се радвам, че има такива като теб! Явно това не ти е професията и хляба ти не зависи от това - дали някои ще поиска да му направиш режим за спортуване/хранене/релаксация. Което е добре за теб - ти си независим!
И се радвам, че говориш с такова настървение - явно обичаш този спорт, което също е хубаво!

Many - идва от пари ;)))



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: Many]  
Автор old_moon ()
Публикувано07.12.01 17:13



a az se radvam, che ne reshi da se zaiajdame, obiknovenno povecheto hora tova praviat s men.
no edno neshto iskam da te pitam az... kakva e razlikata mejdu maistora i boeca?
niama kvo tolkova da se chudish.
shte ti kaja
boeca moje da se bie, no ne moje da te nauchi da se biesh, a maistora.., tam e iasno.
S tova ne iskam da kaja nishto za sebe si, a za izvoda koito ti si pravish, koito glasi, che chvoek koito si vadi hliaba sys systezania po kulturizym ima znaniata da podgotvi i drug chovek za tova. Da, ama ne. Kakto i obratnoto e greshno.
Smelo moga da zaiavia, che povecheto hora ot tezi, koito se systezavat, znaia poveche ot men po vyprosa s muskulnoto natovarvane, vyzstanoviavane, hranene. Ne sym na nivo edinstveno s po-"silnite" hranitelni dobavki. Niamam tialo na kultorist, zashtoto tova ne mi e fiks ideia i oshte poveche, tova ne mi e idel za edno myjko tialo..., no pyk sym gotov da sporia za vsiakakyv tip hranenia, za vseki tip hrana, i neinia systav. Za vsiako uprajnenie, za nachina mu na izpylnenie i vidovete mu raznovidnosti.
Az si vadia shliaba s drugo, rabotia v rekl.-izdatelska kyshta, no i tam pomagam na vsichkite si poznati.
Many idvalo ot pari li?
na koi ezik tova?
many na angliiski e mnogo, a pari e money.
Znachi da te svyrzavam s parite, taka li?
Nikoi ne gi othvyrlia.
Az pomagam na kogoto moga skakvo moga, no i te taka mi se otblagodariavat rano ili kysno. Tova syshto sa pari.
Parite sa izmisleni za da zameniat bartera, na ti sirene, dai mi iaica...
Taka che, ne se pravia na sveta voda nenapita..
Oshte vednyj, blagodaria, che ne se zaiade s men, Many! Malko sa horata kato teb.
No moje bi tova se dylji na tova, che tochno predi da mi pishesh si svyrshil edna dovbra trenirovka? :) Pitam te, zashtoto sled trenirovka, obiknovenno niamam sila za iadove. :)

ii ama kkavo sym se razpisal.
chao

no pain - no gain



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: old_moon]  
АвторMany (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 17:44



Mislia, che se poluchi edin "mujki" razgovor! Radvam se, che v neta moje i taka da se komunikira!
old-moon, suglasen sum s vsichko koeto kaza!
Samo da poiasnia tova koeto se opitvam da izrazia niakak v neta: "Chovek triabva da bude vuznagrajdavan za truda si". Kakto kaza parite sa izmisleni, za da zamestit bartera. No saglasi se fakt e, che te sa oborotnoto sredstvo, koeto ti kupuva hliaba i sireneto :) Ne otricham blagorodstvoto i tova, che to se vuzvrushta (riadko), no samo s blagorodstvo i sam znaesh (i ti rabotish)...
Az veche dosta riadko treniram (max 1 na sedmica) i ne se vrushtam ot trenirovka (za sujalenie) Prosto malko pomudriavam s godinkite :) Ne, che poniakoga ne se zaiajdam, ei taka - za sporta :)
Priatna subota i nedelia!
Many - от "мъни" бел.ред.
;)



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: Many]  
Автор old_moon ()
Публикувано07.12.01 18:03



ama mnogo byrzo otreagirash znachi :))) .,мъни.. ;-)
kazvash che riadko trenirash, max 1 na sedmica.., t.e. si pomydriaval????
razvivaneto na choveshkoto tialo, duh i um sa neshto bezgranichno i kolkoto poveche go trenirash i razvivash, vse poveche razbirash, che do nikyde ne si stignal...
Priatna i na teb!

Do skoro! :)))

no pain - no gain



Тема Re: zashto se plashta za programi??????(((нови [re: Many]  
Автор bigbro ()
Публикувано07.12.01 20:27



da. e az ne sum milioner nito puk mislq che moze da stana kato vzimam pari za uslugite si v tazi oblast. no kakto i da e. neka ne zadulbavame izlishno tozi wupros i da izpadame w nenuzni slovoizliqniq. :)

uspeh:Velizar Simeonov



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.