Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 02.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Definirane i "CLENBUTEROL"нови  
Автор The Fan (непознат )
Публикувано30.09.01 18:58



Zdraveite priateli,az se namiram vuv chujbina i ot godina se zanimavam sus Fitness.Iskam da naucha povechko za BG-metodite za reduzirane na Fatt!Ta mi e inetresno polzval li e niakoi taka narechenite "CLENBUTEROL"-i,vuv Europa se izpolzva nai mnogo "SPIROPENT" na tabletki a vuv Bulgaria se izpolzva "CLENBUTEROL-Bronchospamolyticum"!Kakto povechkoto ot vas znajat toi spomaga za po-burzoto reduzirane na mazninite i za poluchvane na relef i sushtevremenno pomaga i za nadavane na muskulaturata,s dve dumi naistina e "CHUDO",samiat az ne sum go opitval vse oshte i za tova se dopitvam do niakoi ot vas ako go e probval.Ne sum siguren kak shte mi podeistva,zashtoto kakto e izvestno to e za asmatizi,povishava telesnata temperatura na tialoto i se izgariat dvoino poveche maznini,i zaminavat lesno niakolko kilza,vijdal sum hora koito sa vzimali tuk i naistina ima efekt no te sa i po murzelivi i ne se zanimavat mnogo sus Step ili kolelo,biagane,pluvane i t.nAz lichno kogato zapochnah reduziraneto si na Fatt,beshe predi 7 meseza,zapochnah sus 25% maznina,sega vuv momenta imam 9% no mi struvashe mnogo usilia,dvaputi sedmichno pluvane po 1.30h sled tova sauna i 4-i puti sedmichno karane na kolelo po 70-80min. i nedelia 3 chasa Step,sushtevremenno biah samo na dieta,samo pueshko meso i suh oriz,zelenchuzi i plodove,vsichko bez sol i sosove i nikakvi maznini,mnogo ridko sum si pozvoliaval po neshto sladko zashtoto mi padashe mnogo zaharta,a i po-malko Fatt triabva da se poema za da ima kakvo da reduzira organizma,stiga tia da e polezna kato Maslineno olio i t.n.Ta sus mnogo trud stigna do 9% za koeto sum mnogo radosten,muskulaturata na chovek izglejda mnogo po definirana i izglejdash po dobre makar i da ne vdigam koi znae kolko mnogo,e pak po 1-1.15 ternnig sus tejesti sum pravil no ne mnogo extremno kakto niakoi drugi,vecher po edna chashka proteini i tova e.NOo mi e interesno ako pribegna do tezi "CLENBUTEROL"-i dali shte moga da svalia oshte niakolko prozenta ot mazninata na tialoto mi vuv momenta,no me e strah che shte otslabna mojebi oshte a mnogo ne mi se iska makar che "CLENBUTEROL"-a ne pozvoliava izgarianeto na muskulna masa a samo na maznina,za tova mi e i taka primamlivo da go opitam.Ako moje niakoi da mi pomogne shte sum mu iskrenno blagodaren,ili ako niakoi znae drug nachin po koito moje chovek da se definira super kakto sa niakoi ot Bodybilderte,e ne chak tolkova no vse pak!Moje da ima i neshto drugo koeto se izpolzva v Bulgaria a tuk da ne nie poznato ili po-tochno na mene.Ami tova e priateli ako mojete pomognete,mersi predvaritelno!Bye!



Тема Re: Neee!нови [re: The Fan]  
АвторPoznato kopele (Нерегистриран)
Публикувано30.09.01 20:52



Да, бе! Ти сигурно после и с кофеин ше опиташ!
Кленбутерола е лекарство, както знаеш. Ползва се за други неща и покрай тях прави неща желани от културистите. Но те съветвам да не почваш.



Тема Re: Definirane i "CLENBUTEROL"нови [re: The Fan]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.10.01 00:06



mi vij sq... zakvo iska6 da pie6 klenbuterol??? za da ziglejda6 dobre na plaja ili se gotvi6 za systezanie

ako e za pyrvoto klenbuterolyt nqma da ti pomogne >>> pi6at se mnogo hubavi dumi za nego, no znai 4e kato spre6 da go vzima6 VEDNAGA mazninite se vyzvry6tat i muskulite... spadat

az sam 4el 4e s klenbuterol za 2 sedmici se povi6aval obema na muskulite s 20% i s o6te tolkova namalqvali mazninite >>> trqa da priznaq 4e ne mi se vqrvat tiq cifri ama tva si e moe mnenie >>> mnenie na 4ovek koito e izpil edno hap4e klenbuterol :)

i taka ako iska6 da hodi6 na systezanie klenbuterola e dobro re6enie spored men, no pyk moje da te zase4at na dopinga ako ima takyv

4e tai de az ne vqrvam da iska6 da hodi6 na systezanie mislq 4e mykata ti e da izglejda6 dobre na plaja >>> pone taka sam razbral ot pro4etenoto
spored men si prodylji s pluvane i bqgane i kolelo i.... abe aerobikata :) >>> mislq 4e taka 6te polu4i6 po=traini rezultati

ae az 6a gasq kompa 4e me zabolqha o4ite sorry za pravopisa ama mi se spi

Толкова от мен!


Тема Re: Definirane i "CLENBUTEROL"нови [re: achko]  
АвторThe Fan (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 10:09



Mersi mnogo Achko,ami prav si na sustezanie niama da hodia i mislia che niama da mi e nujen no iskah prosto da vidia kakvo misliat drugite koito sa go probvali,a i kakto sam znaesh ima dosta stranichni efekti koito ne mi se iska da gi polucha.Povecheto e kakto kazvash za da izglejdam dobre na plja a i mnogo mi haresva kogato niakoi e dobre definiran sus pochti nikakuv prozent maznini,no shtom i ti taka mislish po dobre da si produlja po stariat po truden no po siguren nachin,mersi mnogo za infoto!I do skoro!



Тема Как се изчислява..? [re: The Fan]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано02.10.01 16:32



Процента на мазнините в тялото?

N.

Scream if you wanna go faster!



Тема Re: Как се изчислява..?нови [re: NlKlTA]  
Автор Osogovetz (Serpens)
Публикувано02.10.01 17:09



Mnogo li ti trqbwa? Za6to? Kakwo to4no 6te prawi6? Trqbwa li da go prawi6?

Fiat Lux!


Тема Re: nikitaнови [re: NlKlTA]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.10.01 21:25



na nqkva ma6ina s trudno ime... po slu4aq zabravih kak se kazva:)

Толкова от мен!


Тема Re: Definirane i "CLENBUTEROL"нови [re: The Fan]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано02.10.01 21:28



be nqma6 griji :P~ pitai kolkot iska6

Толкова от мен!


Тема Re: nikitaнови [re: achko]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано02.10.01 22:57



Еее, нищо де, просто ми беше любопитно... да не остана и аз назад..

N.

Scream if you wanna go faster!



Тема Re: Как се изчислява..?нови [re: Osogovetz]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано02.10.01 23:12



Не.
Така.
Нищо.
Не е задължително.


N.

Scream if you wanna go faster!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.