Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 07.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Na izparenia????!!!!!  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано02.08.01 18:33



Ehoo hora imam PROBLEM. Mi neshto otkakto spriah da treniram iako otslabnah.
I si vuobraziavah che shte moga da poddurzam samo ot edin supravit. E da AMA NE

Dobre de ne moga li da kachvam masa samo ot iadene i fitnes beeeeeeeeeeeeee
naprao mi se plache. Tamun biah reshil krai s vsichko s harakter razlichen ot Vitamin C. Kakto i da e smiatum che sum prikliuchil s himiata EIIIIIIIIIIIIIIIIII KAZETE KAK DA NE SE RAZKAPIA BEZ NEI BE GALFONI.


PS: Ne mi se davat pari za protein tui che i GI OTPISHETE



Тема Re: Na izparenia????!!!!!нови [re: Narzis]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано03.08.01 00:17



Проблемът ти е наистина сложен.Загуба на маса се получава когато претренираш основните мускулни групи.Подозирам ,че преди това си взимал
анаболи...Сега ,когато си спрял ,способноста на мускулите ти да се възстановяват е значително намаляла.Не желаеш да даваш пари за протеини,а те биха ти помогнали в случая.Това което мога да ти препоръчам е да увеличиш времето за възстановяване между тренировките.И внимавай с витамин "С".Допустимата дневна доза е 200мг...

give the dog a bone...


Тема Re: Na izparenia????!!!!!нови [re: Дъpвo]  
АвторJJ (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 21:11



Sorry,no niama takova neshto kato dopustima dnevna doza za vitamin C.
Normalno e,sled kato spresh himiata da svalish masa-goliama chast ot natrupanoto idva ot zadarjaneto na voda.



Тема Re: Na izparenia????!!!!!нови [re: JJ]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано03.08.01 21:31



На против,.има...Последните изследвания показват,че витамин С е изключително агресивен,особенно когато се приема ежедневно в дози надвишаващи 500мг.Той затруднява усвояването на белтъчините и по този начин се постига ефекта познат ни като слабеене.За съжаление обаче,се губи само мускулна маса,а количеството мазнини в организма е почти непроменено...Колкото до водата в оганизма-анаболния ефект е пряко свързан с нея,но това не означава ,че нашите мускули са само вода...

give the dog a bone...


Тема Re: Na izparenia????!!!!!нови [re: Дъpвo]  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано03.08.01 22:00



Abe ia stiga ste drunkali gluposti ebi mu maikata. Moa vi kaza che kogato si super pretreniral Vitamin C to si e naprao mannnaaa nebesna.

A kva voda moe da zadurzi edin lekoatlet????!!!!!!!!!! Che az imam telesni maznini
5,3 % ot kude moga da smukvam ebi mu maikata??????????? Nikkva voda ne sum zadurzal. Predi sustezania sum se nalival kat kuche s L-carnitin i Fat burneri.
Predi sustezanie vinagi sum pone s 3kila po lek otkolkoto v trenirovuchnia si period.



Тема Re: Na izparenia????!!!!!нови [re: Narzis]  
АвторJJ (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 21:15



pich,
Voda moje da se zadarja vav vsichki takani,vkliuchitelno v muskulite.



Тема uuuuuhhhhhhhhhh.......нови [re: JJ]  
Автор Narzis (lentiai)
Публикувано06.08.01 18:42



IIIIiiaaaaaakkkkkk uuuuggghhhhhhhh tva zvuchi gadno. Priznavam.


PS: oburnah na edna mnoo dobra dieta praskam po 5kof kiselo mliako zdravez 1%



Тема Re: uuuuuhhhhhhhhhh.......нови [re: Narzis]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 20:21



А, тоз Здравец е много добре, и аз се тъпча с него, таман в тез жеги вода не ти трябва - бичиш 2 ледени Здравеца и си добре.
Не знам кво да ти кажа за свалянето - що не стабилизираш на някви кила и да държиш на тях горе-долу, нищо че си доста по-слаб от преди? И аз съм с 8 кила по-малко (хем без анаболи ги бях качил), ама то начин на живот, ядене нередовно, тренировки рядко - мъчих се на 2-3 пъти да си докарам старата форма, ама то просто не става - като пропусна 2-3 тренировки и два дни ям по 1 път на ден, и айде, пак там. И сега поддържам лек - просто не става иначе.
И карай, пичките харесват много релефни, няма файда от 120 кила маса




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.