Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво ще споделите, Господа костовичари  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 21:13



за поредния политически суплес, който в тази тиха вечер Царя ви изпълни. Как леко ви отдели от замята. Всички видяхме как петичките ви описаха окръжност с център двупръстово седерсраско чело. Сега мълчите и още се чудите живи ли сте, не сте ли. Е утре, като си получите инструктажа да ви видим коментарите - защо сте в пълна, тотална опозиция (днес чухме в Гласове, че това било новата голяма победа на костоф и първата загуба на Царя ???!!!). Ще циврите, ще циврите и тайничко ще се надявате скрити зад някое храстче Царя да сгреши някъде, ще правите сини магии, ще му броите дните, ще кълнете. Ще дебнете Царя да се спъне някъде и подличко ще излезете от дупките си - жадни и освирепели за нов реванш, за нови грабежи, за нови престъпления и издевателства.

П.П.
Днес се видях с един мой стар приятел и стар седесар от онова романтично време. Та от него знам, че Бургасото сдс ще обяви костов за персона нон грата в Бургас. На следващата им партийна конференция ще го издухат заедно с цялата му пастмина.
АМИН



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.07.01 22:42



Таман бях решил да ти отговоря и видях, че темата не е адресирана към мен (в смисъл на "костовичар"). Така че спирам. Ама иначе много смешно си я подкарал :))
И тъпо, тъпо - та чак дрънка !!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: LeoS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 22:56



пич - не спирай бе, не спирай - за теб е темата
Ама много съм бил прав, че ще започнете да циврите.

Хайде лео, покажи се от храста



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторceдecap (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 23:36



МОНИ ЩЕ СЕ СПРАВИМ С ГОРСКИЯ И С ШАЙКАТА ЛУМПЕНИ ОКОЛО НЕГО



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: ceдecap]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 00:00



Знам бе приятел, нали вашите тайни надежди ги знаем всички. Знаем, че дебнете, че чакате. Знаем го.

Първо се справете със себе си. Като се справите със собствените си фантазии и ретроградни мечти, тогава ще си отиде и костов - веднъж и завинаги. Та той се крепи политически на шепа фанатици и реваншисти (такива е имало и в Германия след падането на Третия райх) и икономически - на заграбеното от него и шайката му. Бъди сигурен докато чакате приведени зад храстчетата Симеон ще ви нанесе няколко изискани финансови шамарчета. Като ви отнеме заграбеното, след 10 години от вас ще остане една улична банда бръснати глави. Костов обаче няма да го има сред вас.
Така, че циврете - има за какво !

успех
вярвам, ще му дойде времето - сами на себе си ще се смеете



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторtulsa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 04:25



Udiven sum ot elegatnia sintez na iziskan politicheski analiz i ekpresiata
na proletarski poet a la Geo Milev....proizvoditelnostta na stahanovetz
sasto ne e za prenebregvane.
Ochakvam s neturpenie novite vi publizistichni izyavi...



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторkokи (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:08



Не бъди толкова самодоволен и злобен.
Ще видим след 800 дни кой ще се смее последен.



Тема Абе не е ли вече временови [re: moni]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано23.07.01 15:32



да забравим за Костов? Той е вече никой - ни м.пр., ни шеф на партия. Както сам каз 'АМИН'. Т.е. 'КРАЙ' - повече няма да чуем от тебе и дума за Костов, нали?

Ти, по-добре, гледай там 'новите хора', 'новия морал'. Щото гледам си се отплеснал и ще вземеш да изпуснеш, когато С.С. докаже с факти, че сме 'оправена държава'.

Историята има какво да ти подскаже. Бих ти препоръчал много поучителните събития след втората световна. Тогава един изключителен мъж - ген. Маккартър е отишъл в Япония и им е помагал да станат на крака. САЩ може да са всякакви, но имат достатъчния интелект да знаят - ако искаш да имаш уважението на победените, не трябва да ги риташ докато ти се окървавят кубинките. Така просто си създаваш враг до гроб, вместо разумен партньор...


-------------
Ясен *<;о)


Тема Re: Абе не е ли вече временови [re: Яceн *;o)]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 21:31



Ясене, не мога да подмина току така мнението ти.


1. Е това е доста дребно нещо ама - АМИН не значи край. С костов не аз, България е приключила. Обещавам ти, аз ще прилкюча с него докато костовичарите останат, колкото провинциална улична банда. Вярно е и тогава ще бъдат обществено опасни, но сигурно ще има по-значими неща, с които да се занимавам.

2. Благодаря ти, че ми даваш повод, като ме подсещаш с примери от историята, да ти припомня и аз нещо:
- не подаде ли Симеон ръка за помирение към сдс, така както "един изключителен мъж - ген. Маккартър" направи, когато беше пратен в Япония. Хайде, кажи ми как реагираха японците и си помисли за реакциите на костовичарите.

3. Ясене, следя твоите изяви доста отдавна и с удоволствие мога да констатирам едно добро развитие в мисленето ти. Разбирам, че не е лесно човек да загърби пристрастията и миналите си емоции. Много искам да те видя, да те усетя, като един мислещ (както в последния си постинг) човек.
Пак ще се върна на костов - и с успехите му и с неуспехите му. Тази личност вече не ме вълнува - тя е в миналото. Вълнуват ме онези, които по свои си причини търсят и чакат възможност за реванш, за това да докажат, въпреки цената, колко биле прави някакви си исторически личности от края на 20-ти век. За тях в най-голям успех и щастие се превръща всяка грешка, всяка погрешна стъпка на опонента. Нещо повече - те се надяват, молят се, вещаят нови катаклизми и катастрофи. Не усещаш ли каква смрад се носи от храстите където дебнат тези хора. Хайде помисли - кои са тези хора, прочети малко постингите на твоите (ще ми се да кажа бивши) съидейници.


Абе хора, поучете се от едно бсп - ами тези комунисти ви надрастнаха с десетилетия в мисленето си.


мони
успех



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано23.07.01 21:36



Nali znaesh, che ako me niama, to e za malko - s obich - Dobra sam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.