Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Pyиз (член)
Публикувано11.09.01 13:24



Мони, ти казваш истината. Стига на умразата, разделението на хората на лоши и добри , тоест наши. За СДС съм крещял като луд по площадите, но те съвсем скоро се самозабравиха и по наглост и себичност задминаха комунистите. Ето защо народът ги омете. И сега вие толкова недостойно, нетолерантно, некултурно лаете, плюете, биете като долни българи тоест седесари. Тези седесари отидоха в историята и НИКОГА,НИКОГА НИКОГА няма да дойдат повече на власт. Затова е вашата тъпашка злоба. Ревете си, стреляйте, бийте, палете горите тъпанпари, СДС умря.Ако що ще и Клаудия Шифър а не Надка Михайлова да застане начело СДС е умряла.. Амин и Урааааааааа Господ да пази България. Аз съм релииозен, за разлика от СДС които и от майката ще натправят две майки. Долу тъпанарите и безкултурието. Вън! Да живее културата и цивилизоваността, които при СДС липсваха.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторMиpy (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 18:33



Хм, че той царя направи толкова грешки, че стана за смях на кокошките, а ти ми говориш да чакам да сгреши. Ка жи ми какво направи правилно освен че напипа слабото място на народа преди изборите - а именно че хората искат някой дето ще дойде ще им увеличи/уж/ заплатите, пенсиите, няма да вдига цените, ще раздава 5 бона на калпак , ще обещава да са бедна партия/пълна глупост/ и т.н. и т.н. т.е. слабото място на българина е че мрази да мисли, ама е цар на необмислените мисли./ако последното изречение те затруднява накарай някой костовист да ти го обясни. Аре жив и здрав!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Pyиз]  
Автор Dobrata (ентусиаст)
Публикувано09.10.01 19:07



По-големи простотии не бях чувала дори и от най-тъпите "царелизачи". Докато това е върхът на българската интелигенция, такова ще е и положението в страната ни. ПОМИТАЩА ТЪПОТА!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Mиpy]  
Автор Dobrata (ентусиаст)
Публикувано10.10.01 20:08



Голям връх си, МИРУ! Мони е добро момче, но е много заслепено. Мисля, че подлежи на превъзпитание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.