Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано06.08.01 20:04



Мони, надявам се, че под "син глупак" не разбираш мен! Що се касае до принципите - ти добре си го казваш, че горе-долу нямаш такива. Това е достатъчно. Добре си се загрижил за Хемус Еър, но ти не знаеш защо се налага тази приватизация. А вече всички знаят в името на какво дойде твоят човек в България. Помисли, все-пак, преди да плюеш само. Знам, че не си цъфнал и вързал, но "какви шведки само"!!!. Желая ти успех, но се пази от разни лоши неща! С обич - Добрата.



Тема Moni KOPELE DRUSANO S DOFA V GUZAнови [re: moni]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 21:13



Abe samo 2-3 dena da me nema i pak po4vas da se prais na umen a ??????

Za tova ti vlizane v neta KOLKO TO4NO SVIRKI NAPRAVI 10000000000000 AAAAAAA

3 Kila SPERMA nai malko si ispil NALI

LELE KOLKO 4E BOLI MOMINOTO NARKOMAN4E LELEEEEEEEEEE



Тема Hi, Dobro momi4eнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 21:51



Защо да съм без принципи ? Ето един от моите принципи - по добъре свободен поданик (блазе им на шведките) отколкото тъп, лъган, заблуден, псевдо свободен, унизен, вечно преебан, прост гражданин. Ако само едно от определенията към гражданин се прехвърли и към поданика - ще си преосмисля битието. Твоите принципи явно не позволяват някакво преосмисляне - ти си решила да си гражданка (републиканка). За теб явно е без значения определението пред онова, което си решила или искаш да бъдеш. Какво да правя - знам, че е имало има и ще има такива хора - като коне с капаци. За тях мисленето и преосмислянето е забранено. Добре де, толкова ли няма значение каква точно гражданка си ? Сама ми кажи що за гражданка си - къде е твоята гражданска свобода да не знаеш като свободен гражданин онези наложителни причини да се продаде Хемус еър без пари (90 % в компенсаторки). Нямам думи за това - по добре умрял монархист отколкото гражданин дето (да му се чудиш на вътрешните нихелистки, мазохистки, робски, мотиви) не му прави впечатление ...... (толкова много неща, какво да ти ги припомням). Чудя се не ви ли е срам от себе си и от принципите ви ?

Какво става с теб ? Бих ти препоръчал да се поразровиш в интернета и да се поразговориш с някой приятел от свободните от предразсъдаци страни. Много бързо ще разбереш, че няма граждани или поданици, няма монархисти или републиканци, няма българи или турци, няма шведи или норвежци - има свободни духом хора. Хора, които не допускат да се подиграват с принципите им (само да ти припомня, че преди 10-тина години премиер-министърката на Дания си е подала оставката за това, че си е позволила да купи няколко шоколада, плащайки със служебната си кредитна карта. Да ама в Дания хората не са коне с капаци като вас - вие дори ще скочите да защитавате костов дори и рилския манастир да беше продал. Срам ме е че в тая страна все оше има 10-тина процента не хора, а ... (НЕ ЗНАМ КАК ДА ГИ НАРЕКА).

Хайде стига, че почвам да се ядосвам, пък това не отива на човек който иска да бъде свободен - щом като свободата изисква да признаем и циганите и турците и арменците и шведите и шведките, ще трябва и с костовичарите в една държава да живеем.

Пожелавам ти много любов със свободни хора.
Кажи нещо за софия - виждала ли си Царя на живо. Дали е толкова величествен и жестоко як на живо както по новините ? Блазе ти, поне можеш да го видиш, а сигурно пипнеш.

С обич - по-добрия мони

П.П. Миналата седмица видях хубавото наде на плажа в сънито - много е тъпа ще знаеш.



Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 22:26



добро момиче, за малко да се ядосам. Ще взема като се видим някой ден да те понатупам, докато не си признаеш, че съм прав.

Поздрави от по-добрия мони



Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано06.08.01 22:43



Мони, не се тревожи, обичам те! Твоят цар е не по-висок от 165 см., ако не знаеш, така, че никак не е величествен. Испанският му прякор е "черепа" - това заради покерджийските му забежки. Друго хубаво за него не знам. Той не се разхожда по горещите софийски улици, пък и аз нямам време да го дебна пред двореца Врана, а и не бих го направила. Цялата ти тирада беше много искрена и от сърце и затова не ти се сърдя. Има неща, които не мога да ти обясня, но ги чувствам със сърцето си. Не съм кон с капаци, ти по-скоро ми приличаш на такъв. Много е лесно да се пребоядисам като мнозинството от хората в момента, но имам убеждения и съм уверена, че съм права. С обич - Добрата и до по-изяснени времена. Май, че ми писва да говоря едно и също, а и не е приятно на всеки да му досаждаш непрекъснато с поучения. Пак ще се обадя.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 00:29



Стига бе,звучиш ми като пастор от някоя секта /червена?/

Чак пък издевателства... 45 години тоя народ е живял с КПСС идеята - "Нека сме живи ,нека ни е..т"

И сега пак същите хора,които се стискаха като удавник за сламка за Т.Живков,сега се кланят на Н.В.
То пък аман от вличества... Абе,що не дойдат турците/не,че не са тук../
Те ще ни оправят. Язък за хубавите ни деца . Да порастват и да си вземат зелени карт и да изчезват... Защото и бебетата знаят ,че тези 800 дни голям глад ще ни гони,но пак "Нека сме живи,нека ни...."



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Жaнa]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано08.08.01 22:35



Виж, Жани, той иска да бъде "свободен поданик". И той счита, че го е постигнал. Как да се пребориш с това, без да го обидиш, защото в никакъв случай не искам да го обиждаме?



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 20:47



Еееееееее, много ме понтираш. Аз не искам и не се стремя да бъда "свободен поданик" просо не искам да бъда гражданин без достойнство и ..... (виж другите определния по-горе). Та тези определения всички ние настоящите граждани сме си ги заслужили. Пак ти казвам срам ме е, че съм такъв гражданин. Чудя ти се на тебе и на още там 10 % или колкто останахте. Не ви ли е срам, че се подиграваха с вас (и с мен и с всички)) непрекъснато вече 11 години. И не искате ли това да спре. И ако това продължи, нямам нищо напротив да изметем новата "нова политическа класа" така както изметохме и комунистите и седерастите.
Знам,че ви се иска да стане така само и само костовичарите пак да дойдат на власт. Само,че забрави това да стане. сдс - най урудливата фирма на гавра с обществото, не съществува.

поздрави

п.п. Еееееееей, май нищо не можеш да захапиш. Ами в софия си, уж столица - ами гледай ТВ, чети вестници, разговаряй с хората, ходи на плаж, на дискотеки, виж, пипни Царя, докосни се до истината, бъди свободна, бъди европейка, не оствяй да ти се подиграват, да те лъжат, да те използват, реагирай, защити достойнството си, искай да бъдеш свободна (все тая дали гражданка или поданичка).



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 14:18



Мони, слънце на очите ми!
"Глупостта е дар Божи, но не бива да прекаляваме с него!"
Това го е казал Бисмарк.
А ти май си мислиш, че Господ ти е дал главата само за украшение и не я използваш да не би да ти стане някоя гънка в повече.
Като минат 800-те дни точно ще установим кой ще се смее, кой ще плаче, ако оцелеем до тогава от многото грижи на величеството за нас.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 14:23



Ох, пропуснах!
Извине ме, но все пак правописа се учи в началния курс и не е лошо да се справяш поне с един минимум. Купи си правописен речник, може би ще ти е от полза!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.