Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 01.05.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема BILLA? И кво толкова?!нови  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано13.10.08 11:22



Хипермаркет, та хипермаркет... някои бяха пощурели, та дори по отсъствието на такъв определяха колко струва града ни.
Е хайде де, няма ли сега някой да сподели мнението си за първия хипермаркет в Казанлък, след като вече се уталожи първоначалната еуфория, да не кажа истерия.
И таквоз чудо вече си имаме... и кво толкоз? Веднъж си купих от там "сирене", което беше с около лев по-евтино, отколкото в другите магазини. Предполагам се досещате защо съм сложил сирене в кавички - защото само на външен вид приличаше на сирене. Както и да е, добре, че си бях избрал най-малката бучка, та и набутването ми да е най-малко. Втори път отидох да си купя от кафето, което пия, защото там го видях най-евтино. Нямаше от него. Попитах и ми казаха, че от доста време е свършило и не се знае кога ще го заредят. За да не си тръгна с празни ръце, си купих сметана за кафе и клечки за зъби, които впрочем навсякъде са на същата цена.
Та така де. А иначе е много по-впечатляващо от преди като вървя сега към гарата и минавам край лъскавия и осветен хипермаркет - обзема ме едно самочувствие и гордост, че и нашия град, видиш ли, е нещо.
Мдааа, може би всъщност това е най-голямата полза от новата придобивка!

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема И на мен ми надуха главата с тая Биланови [re: Nick_sun]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано13.10.08 14:16



Мога ли да се вдигна от единия край на града до другия???

Ся, градски! Тия хипермаркети ги правят за да подкокоросат жените да влизат в тях и да правят шопинг-терапевтични слаломи. И покрай тия слаломи да ръсят пари. Все си е по-друго да тика количка, да я наблъска с куп безполезни щуротии, да я закара мъжа й до вкъщи и цялата махала да ги изгледа как гордо мъкнат торбите.

Чунким - не може да влезе в най-близкия квартален магазин...??? Женски дивотии!



Тема Re: BILLA? И кво толкова?!нови [re: Nick_sun]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано13.10.08 15:09



Като чета това и следващото мнение се чудя дали изобщо използвате магазина по предназначение - май вие го гледате като някаква атракция.
Магазини като Била са направени, за да се пазарува в количество продукти, примерно за седмици напред. Не е за да влизаш както в кварталния магазин и да си купиш (само?!) клечки за зъби!


Незнам защо си мислите, че в Била може да се ходи на шопинг терапия и купуването на стек перилни препарати, wc хартия или пържоли може да подейства терапевтично?!
Приемете, че си имате Била и вече не е необходимо да ходите до Метро в Ст.Загора, когато трябва да пазарувате в големи количества.

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Редактирано от cтиxия на 13.10.08 15:11.



Тема И за какво са ми тези големи количества?нови [re: cтиxия]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано13.10.08 15:26



Кажи, де!

За какво ми е тази Била??? Да се вдигна от Тюлбето до гарата да си напазарувам големите количества за седмици наред...???

Незнам защо си мислите, че в Била може да се ходи на шопинг терапия и купуването на стек перилни препарати, wc хартия или пържоли може да подейства терапевтично?!

Ти не знаеш, но аз знам. Ама е дълго за обяснение.





Тема Re: BILLA? И кво толкова?!нови [re: cтиxия]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано13.10.08 17:43



Ами като са създадени за купуване в големи количества, не е ли редно цените да са по-примамливи тогава? Както отбелязах, същите неща са на същите цени и другаде. Е, има и някои по-евтини продукти, но ясно написах какво ми направи впечатление относно тях - или са изключително некачествени или липсват от рафтовете. А сравнението с Метро е неуместно, защото там наистина е по-евтино от другаде, за разлика от Била.
И само да изясня, понеже явно някой не е чел внимателно поста ми - аз не влязох само за клечки за зъби, просто не ми се излизаше празен, а и в момента ги видях и се сетих, че щях така или иначе да си купувам.

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема Re: BILLA? И кво толкова?!нови [re: Nick_sun]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано13.10.08 22:47



Би ли писал пак и би ли сподели впечатленията си, когато построят и МОЛ-а



Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo

Тема Re: И за какво са ми тези големи количества?нови [re: bugler]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано13.10.08 22:48



Не предполагах, че има толкова мързеливи задници в този град. Ма как ще се вдигне някой от Тюлбето до гарата, че то са колко много километри ще навърти, а по Тюлбето е пълно с магазини, които задоволяват всички потребности, на Тюлбето пасат пилета, които дават мляко....

... е, днес издоихте ли пилетата вие от Тюлбето?

Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo

Тема Re: И за какво са ми тези големи количества?нови [re: Free AngeL]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано14.10.08 01:38



Не става въпрос за мързел, но не мислиш ли, че за да си направи труда човек специално да посети един магазин, то този магазин трябва с нещо да го привлече, най-малкото с атрактивни цени и с качествени стоки, които другаде не може да намери. А сега се опитай да ми кажеш кое от двете е в сила за въпросния нов магазин?
А намека ти за пилешкото мляко май трябваше да значи, че там има всичко!? Я не ставай за смях



------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...

Тема Re: BILLA? И кво толкова?!нови [re: Free AngeL]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано14.10.08 01:42



Да, бих.
Но не виждам какво общо има той с настоящата тема.

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема Re: И за какво са ми тези големи количества?нови [re: Nick_sun]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано14.10.08 23:13



Пилешкото мляко беше във връзка с Тюлбето, не с Била. За мен Била е просто един голам супермаркет и нищо повече. Не съм казвал, че е забележителност, която трябва да се посети, постингът ми беше провокиран от доловеният мързел в твоето изказване...



Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.