Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 22.05.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: BILLA? И кво толкова?!нови [re: Nick_sun]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано14.10.08 23:14



всичко ново си заслужава да бъде обсъдено



Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo

Тема Re: И за какво са ми тези големи количества?нови [re: Free AngeL]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано15.10.08 13:51



Ако можеш да ми посочиш от кое по-точно в моето изказване си доловил мързел, ще ти бъда много признателен. Но подозирам, че просто не си чел внимателно и ми приписваш изказването на друг след мен, там именно се говореше за Тюлбето. Съжалявам, че може би ще те разочаровам, но по отношение на ходене, мързела в най-малка степен се отнася за мен - аз съм планинар и за мен ходенето е като дишането. Но ти няма как да го знаеш и затова не ти се сърдя



------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...

Тема Re: И за какво са ми тези големи количества?нови [re: Nick_sun]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано15.10.08 22:04



вземам си думите назад тогава и ще връча пешкира на онзи с мързела, за да го опере

Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo

Тема Дааа, на Тюлбето си паса пилетата, доя си гинови [re: Free AngeL]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано16.10.08 09:45



В Била има ли от пиле мляко?

Не съм мързелив, но защо точно в Била трябва да ходя, че да доказвам това?

Да съм се зареждал за седмици напред?! От къв зор?

Днес ми се яде едно, утре - друго, вдругиден - трето и четвърто. И к'во? За да ти доказвам, че не съм мързелив - всеки ден да търча до Била, че да можеш да ме видиш?! Добре, кажи само къде точно стоиш там, че да ти се представям всеки ден?



Тема Най-после разбрах...нови [re: bugler]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано16.10.08 10:03



... каква всъщност е файдата от новия хипермаркет - ако не друго, то поне ще се види кои са най-големите мързели в Казанлък



------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...

Тема В източното ни съм ходил от много временови [re: Nick_sun]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано17.10.08 08:22



Там, на мястото на малкото пазарче, били построили нещо си, подобно на хипер-, мега-, терамаркет, Била ли, Мол ли, Метро ли, Транс ли, ба ли мааму кво е???!!!

Казвайте - ако е по-добро от Билата - да търча дотам, че да доказвам немързеливостта си!

На мястото на старата болница щели да строят... Де да ги знам - 6000 квадратни метра площ. То ще да е най-доброто за всички времена - не само от пиле мляко ще има, но и луканка от крокодил!

------------

Ша ма извиняват припадащите по хипермаркети, ама тия български хипермаркети не са никак "хипер", а са си едни обикновени магазини за мащабите на нормалните държави.

Влизал съм в истински хипермаркет. Нашата Била е голяма колкото преддверието му!

За Милано говоря...



Тема Ха-ха-хааа! Чак сега загрях иронията ти!нови [re: Nick_sun]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано17.10.08 08:26



Браво! Искрено се смея!!!

ако не друго, то поне ще се види кои са най-големите мързели в Казанлък

Ми, да! Пазаруват за две-три седмици напред и после - мързел!!!

Ха-ха-хааа!



Тема Re: Ха-ха-хааа! Чак сега загрях иронията ти!нови [re: bugler]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано20.10.08 10:02



Темата отиде май в друга посока, идеята на моят постинг беше, че е глупаво да се смята един хипермаркет за някакво събитие, а още по-малко забележителност, която трябва да се види, извън предназначението й, а именно - купуването на необходимите стоки.
Странно беше, че пазаруването на хранителни стоки и т.н. може да се смята за шопинг терапия.
А всеки може да реши къде да пазарува, кога и в какво количество.Целият разговор стана абсурден.



Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Тема Re: Ха-ха-хааа! Чак сега загрях иронията ти!нови [re: cтиxия]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано20.10.08 17:25



По-добре абсурден разговор, отколкото никакъв


Вече 1 месец никой не обелва и дума в този форум, не е ли абсурд съществуването му тогава?

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...

Тема Шикалкавиш по женски, но на мен тия номера ненови [re: cтиxия]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано21.10.08 08:40



минават.

Приемете, че си имате Била и вече не е необходимо да ходите до Метро в Ст.Загора, когато трябва да пазарувате в големи количества.

Добре, де! Хайде да ми кажеш точно:

Кога ти се налага да пазаруваш в големи количества?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.