Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 06.05.24 
Градове
   >> Казанлък
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Хич не е скъпо...нови [re: зopo]  
Автор slan4ogled (zree6t)
Публикувано02.03.07 18:14



Има ли зна4ение?!Нали си работи добре?

Welcome to the real world!

Тема Re: Вече имам информациянови [re: зopo]  
Автор djmap4o (непознат )
Публикувано19.06.07 03:33



аз съм доволен от цените. на всеки друг басейн вход + шезлонг =8 лева а обикновено няма места по паркингите . а да не говоря че и места няма каде да седнеш. в аквапарка места има и то много.



Тема Re: Аквапарк - с.Овощникнови [re: dodi]  
Автор snake1994 (непознат )
Публикувано27.06.07 00:50



awe hora are nyakoy koyto e hodil i ima snimki da prati che shte hodya skoro mojete da mi gi pratite na skypeto tedy1994



Тема Re: Аквапарк - с.Овощникнови [re: snake1994]  
АвторLeila (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 21:58



Ако малко се поразровиш - ще откриеш, не е трудно!



Тема Re: Аквапарк - с.Овощникнови [re: snake1994]  
АвторSpawn (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 13:39



http://waterland-bg.com/index.html



Тема Re: Вече имам информациянови [re: djmap4o]  
Авторaleks (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 09:30



След доста чести посещения там мога да кажа че е направен добре..от там нататък десетки минуси,храната не е на ниво,цените са доста високи за това което ти предлагат и за начина на обслужване.Да не говорим че собственика е решил че нямаш право да си онсиш дори и бутилка вода..по обясними причини тъй като малката мин.вода е 1 лв.там.Което за мен лично засяга правата ни на потребители.Охраната ми взима водата с обяснението че така е наредено и вътре всичко има.Има..дръжки.Тази вода я няма вътре която аз пия..да не говорим че на два пъти се окзва че няма и сладолед във фризерите им..Та на мен ми се отщя нещо от тоя прехвален плаж.



Тема Re: Вече имам информациянови [re: aleks]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано29.07.07 18:52



Входът станал 15 лв ,те да не са луди





Тема Re: Вече имам информациянови [re: aleks]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 18:16



ми не ходете като не ви устройва, кой ви кара! аз отидох през седмицата и беше супер, нямаше хора, всичко работеше, много съм доволна и ще го посещавам често. жалко, че лятото е към края си...
p.s. и входът си е 10 лева, не знам кой ви е излъгал, че е 15.



Тема Re:s.Ovoshtnik-tam e veselbataнови [re: dodi]  
Автор ra4ityyy (непознат )
Публикувано25.06.09 13:56



slu6aite az jiveq v ovo6tnik tozi park e nenadminat po plo6t v celiq balkanski poluostrov i sega novite ceni sa 15lv-za vazrastni i 10lv-za deca ot 6 do 16 godini,a pod 6 godini e bezplatno.Trqbva da idete tova e nai razvlekatelniq akva park az lqtoto seki den sam tam.Ima 4etiri vodni parzalki,nai-golemiq bassein s izkustveni valni v balgariq,razvlekatelen basein s detska parzalka,dve djakuzita,voden bar,nad 1000 6ezlonga,dva otkriti bara,restorant i picariq.Pette baseina i du6ovete v kompleksa se snabdqvat s lekovita mineralna voda ot izvorite na selo ovo6tnik.KOgato nqkoi ot vas otide tam mu prepora4vam da se ka4i na jaltata parzalka tam e nai ekstremno prejivqvaneto.Plaja raboti ot 09:00 do 18:00 chasa.Parzalkite rabotqt ot 10:00 do 18:00 chasa.Valnite se puskat prez dva 4asa seld 10:00 chasa razbira se bar4etata i restoranta otvarqt v 10:00 chasa.Prez no6ta ima diskoteka. Idete !





Тема Ае стига ве...нови [re: ra4ityyy]  
Автор Kepecтeлиeв (Хуест)
Публикувано30.06.09 16:01



лятото е 90 дни по 15 лефа =1350 лефа, без да посещаваш яките барове и барчета.

аве келеш, я си признай кой ти дава парите?




Мама ти недоклатена, да изклатя!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.