Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.04.24 
Градове
   >> Казанлък
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аквапарк - с.Овощник  
Автор dodi ()
Публикувано02.08.06 09:34



Някой да има повече информация за новата атракция в с-Овощник - цени, работно време и друго. Пък и снимки ако се намират.
Благодаря

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dodi на 02.08.06 09:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от dodi на 02.08.06 10:05.



Тема Вече имам информациянови [re: dodi]  
Автор dodi ()
Публикувано06.08.06 23:38



Чаках, чаках пък накрая отидох и видях. И така Аквапарк "Уотърленд" с.Овощник близо до Казанлък. Работно време - 09:00 - 18:00. Вход възрастни 10 лв., деца до 16 години 7 лв. за деца до 6 години - безплатно. Бира - 1 лв., цаца 1.50 лв., кафе 1.50 лв., картофки 1.50 лв. /май толкова бяха/, хамбургер с шунка 2.00 лв., кола 2.00 лв /500 мл./.Има и салатки,ракийка, пържолки, наденички, мента със спрайт. Всичко от кухнята и бара става доста бързо.
Има четири водни пързалки /ама днес не ги пускаха постоянно/, голям басейн с изкуствени вълни /и тях ги пускат по малко/, трети басейн който прелива от детски към тъкъв за възрастни с воден бар, две джакузита и доста забавления за децата. Шезлонги и чадъри колкото си искаш, малко са коравички ама пък са включени в цената. Тоалетни и съблекални на шест. Охраняем паркинг.
Сега малко минуси - няма сейфове за ценности и персонала е малко неорганизиран но ме кефи, че всички се стараят.



Тема Re: Вече имам информациянови [re: dodi]  
Авторзopo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 15:04



скъпо е от където и да погледнеш



Тема Скъпо - ама пълнонови [re: зopo]  
Автор dodi ()
Публикувано07.08.06 16:57



Ако беше скъпо нямаше да има толкова хора. Вярно 10 лв. са малко множко, но това не е обикновен градски басейн на който не му се вижда дъното от мизерийки.

Ей това е скъпо ама пък си заслужава да го посети човек един път в годината.
http://www.aquapolis.net/



Тема Re: Скъпо - ама пълнонови [re: dodi]  
Авторkoчo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 22:17



това е зл.пясъци бе тъпак



Тема Re: Скъпо - ама пълнонови [re: koчo]  
Автор dodi ()
Публикувано21.08.06 14:36



Много добре знам къде се намира Акваполис.
И без обиди КОЧО



Тема Re: Скъпо - ама пълнонови [re: dodi]  
Автор bekstom (непознат )
Публикувано31.08.06 14:36



Точно този аквапарк ме интересува. Благодаря за информацията. Цената не ми се вижда скъпа в сравнение например с аквапарка в Приморско. А ако имате и идея къде може да се преспи наблизо, че искам семейно да го посетим пък сме от София? Благодаря предварително!



Тема Re: Скъпо - ама пълнонови [re: bekstom]  
АвторDesko (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 17:24



Значи понеже Аз съм от Овощник, а там се намира Аквапарк "Waterland" мога да кажа че е доста добро като се има в предвид че е централна България. За съжаление виждам темата чак сега иначе бих казал доста интересни неща за него като предимства и недостатъци но е късно вече за тази година. По принцип бихте се изнервили малко от персонала (поне Аз бях така като ходих) но собственика на Аквапарк-а е решил така. Избрал е изцяло млад състав като едно 80% не са работили като сервитьори или бармани или каквото ще да е там. Не бих казал че е скъп Аквапарк-а понеже в тези 10 или 7 лв се включват и шазлонги и пързалки и дори първите дни джакузито беше безплатно. А относно преспиването точно срещу Аквапарк-а има Профилакториум. Там има стаи за отсядане, а ако случайно не намерите места Казанлък е на 7км и там спокойно бихте си намерили за това няма проблем дори от друга д-ва да пристигнат любители или туристи. Е това е което мога да кажа за сега за повече инфо пишете по темата Аз ако видя ще отговарям на каквото мога дори мога да приказвам да направят сайт понеже познавам собственика но това едва ли ще стане може да му хареса идеята но не се знае



Тема Хич не е скъпо...нови [re: dodi]  
АвторCт. Дaмянoв (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 17:22



Къде другаде за 10 лв. ще се къпеш в лайна, пикня, хламидии, гонореи, трихомонази и др. такива благинки.



Тема Re: Хич не е скъпо...нови [re: Cт. Дaмянoв]  
Авторзopo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:36



А някой знае ли кой е собственикът ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.