Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: филмчето за ателието мунови [re: kkk]  
АвторNeshka Robeva (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 10:49



добре ама той нема да живее 120 години!
е може да го наследи некое друго леке но неговите номера минават пред някакви 85 годишни които като видят по-ярък цвят да не говорим за съвременно изкуство и веднага го анатемосват.



Тема Re: филмчето за ателието мунови [re: Neshka Robeva]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 13:09



За да сме наясно-докато си траем при публични изяви да не би случайно да му произнесем името/с лошо/-хората,които не са вътре в проблема не могат да разберат,че това е една хидра.
Развитието ще бъде по матрицата-Жени Живкова,СерГей Станишев,Борис Велчев и хиляди знайни и незнайни герои.
Номера е да се отърсим от излишно уважение и вместо да обясняваме че е меко,кафяво,мазно положение,което не мирише приятно-директно да си казваме ЛАЙНО.Така може да се стигне до нетърпимост към политкомисарите от ранния и късния соц и те да си отидат в историята,където им е мястото.
Който от нас,каквото дърво е изял-изял.Тк става въпрос да отървем по-младите.Нали се сещаш какво става когато за млад и кадърен човек, Гуруто,в негов стил каже пред журналисти и евентуални клиенти :-Бе кви са тиа глпости бе!Тва са некви посредстени неща!Тоа АЗ не го знам!



Тема Re: за дребните душицинови [re: kkk]  
АвторOpoн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 22:01



Голям нещастник сте, ккк... Нямате ли си друга работа, освен нечистоплътно да изливате комплексите си? Такава омраза, злоба, такава долнопробна гадост, това ли е в главата ви? Жалко за създания като вас, които се занимават единствено с оплюване и цапане! ...но, вероятно едно лайно като вас друго не може да прави...



Тема Re: за дребните душицинови [re: Opoн]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 23:25



Орон,не смятам да влизам в тона ти-повярвай ми-не е защото не мога,а защото няма да зная кого обиждам и дали го заслужава.
Това,което пиша е това,което мисля аз.Не съм виновен,че нещата стоят по този действително гаден начин.Ако ти мислиш,че нещо от тези неща не е истина-докажи го с някаква противоположна, смислена теза.Ако не го направиш ще бъда принуден да си мисля,че по някакъв начин ти се чувстваш лично засегнат и нямаш други аргументи освен начина, по който се изразяваш.



Тема Re: за дребните душицинови [re: kkk]  
Авторlelia Neshka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 11:34



да ама до медиите не допускат хора с друго мнение ако кажеш нещо против
статуквото вече няма да те канят там!
ако е истина това че Весела Ножарова е любовница на С.Русев това значи че
ако си млад и се обявиш срещу Русев трябва да се противопоставиш и на нея
която работи предимно с по-млади творци просто се получава малко сложно.
просто повечко хора трябва да се обяват срещу статуквото и то авторитетни!








Тема Re: за дребните душицинови [re: lelia Neshka]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 10:30



Абе, Този Св. Р, ако е нормален човек, ще се извини за всичките гадости, които е сътворил на платното и извън него. Поне да прочете форума. Както неговата сянка Орон го чете.



Тема Re: за дребните душицинови [re: Пeйнтъp]  
Авторsimeon (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 19:35



днес сутринта,светлин русев закуси в кафе близо до академията с кроасани,фреш портокалов сок и кафе. плати със столевова банкнота.



Тема за него това са 2 леванови [re: simeon]  
Авторнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 11:13



браво на него! повечето нормални художници щяха да извадят не повече от
10 лева





Тема Re: за него това са 2 леванови [re: нopмaлeн]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 20:27



е и какво толкова???? само се самосъжалявате! и вайкате. истинската работа ви чака в ателиетата,не си хабете енергията!



Тема Re: за него това са 2 леванови [re: roro]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 12:00



всеки художник има добри и лоши картини това се отнася и за Светлин Русев.
не знам в какви неща се е забърквал навремето за това не мога да дам обективна оценка за миналото му но явно има голяма доза истина в обвиненията срещу него. когато аз се запознах със С.Р. ми направи впечатление че той се интресува единствено от себе си и някак не ми изглежда много светла личност.
също така прави лошо впечатление това че винаги се мазни на силните на деня. познавам такива хора като него викат им путьовци. тези хора имат големи дивиденти за развитието на кариерата си от това но няма никаква гаранция че след време ще остане нещо стойностно от тях!
не разбирам хората които скачат да го защитават яростно каква полза имат от това защото такива като тях за него винаги са на заден план и са жертви на енергийния му вампиризъм !
явно си има хора които обичат да седят под нечие крило (такива като него).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.