Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: ekcпepт]  
Авторdiv petel (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 20:36



o.k.! ne sam vi razbral pravilno. iskam samo da otbeleja,4e svetlin rusev si ima sobstvena savremenna galeria,a az poznavam savremenno misle6ti hora koito s ohota mu kupuvat kartinite.4ak pak vsi4ki koito si kupuvat kartini ot tozi hudojnik da sa tolkova nedalnovidni !?.........4e e protivore4iva i kato cjlo neprijtna li4nost,tova e fakt,no, da ne bi da go plyujt pove4eto mu kolegi ot 4ista zavist,4e e po goljm tarikat ot tjh.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: div petel]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:29



Пак почнахте да се изпускате. Някакъв си Валко пита какво сме нарисували. Аз нямам претенциите да съм художник и не рисувам. Въпросът е, че неговият любимец Св. Р. има подобни претенции, което вече цапа природата. И понеже т.нар. Ванко иска примери на художници, които са по-добри от Св. Русев, ще се принудя да потворя отново имена на майстори от епохата на Св. РV, както и на няколко малко по-млади от него, които 500 на сто са по-добри от "академика": Генко Генков, Димитър Казаков, Георги Божилов - Слона, Йоан Левиев, Иван Вукадинов, Атанас Яранов, Стефан Гацев, Иван Столиов - Бункера, Иван Кирков, Георги Трифонов, Енчо Пиронков, Огнян Цеков, Свилен Блажев, Димитър Буюклийски, Андрей Даниел, Ванко Урумов, Милко Божков.
Всичките тези художници са по-добри от Св. Р. На по-голямата част от изброените имена картините се продават значително по-скъпо, а някои - десетки пъти по-скъпо от светлиновите. Не си заравяйте главите в галерията на Св. Р., а погледнете какво търсят колекционерите. Не съм чул колекционер да ми иска картина на Св. Р. Уважавайте мнението на тези, които ви купуват картините, защото иначе ще умрете от глад.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: Пeйнтъp]  
Авторвтe (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:07



По принцип не може да няма някаква професионална злоба в случая но не мислиш ли
че това е още по-добре за самия С.Русев забелязъл съм че в няколко интервюта по TV
Водещите му задават един и същ въпрос – как сте господин Русев?
И той дежурно отговаря - все още съм жив за съжаление на някои хора
-значи той има интерес да има интриги около неговото име от това печели
и се захранва-нещо като енергиен вампир. Това е типично за хора като него
От същото поколение виж например Лили Иванова постоянно говори че някой я мрази
А всъщност по този начин искат някой да им обърне внимание и да се задържат на повърхността колкото се може повече.
от друга страна хората които казват че някой мрази Русев също волно или неволно му изграждат образа на мъченик и светец и той само печели от това.
Така че такива като пейнтъра и разни други които го критикуваме –пак той печели защото му правим реклама без да получаваме пари но аз съм решил да отида при него и да си искам хонорара!
последователите му да не пискат толкова може и за тях нещо да остане!





Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: втe]  
Авторcoм (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 15:25



ми прав си.пентъра пак започва рекламна кампания.решил е да бие собствения си рекорд по -най дискутирана тема.Това го доказва факта,че някои от посочените хора-по-талантливи ,са ПАК ПРИЯТЕЛИ ИЛИ УЧЕНИЦИ НА..
пентар,ти путко си куче на светльо.затвори си мръсната уста вече.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: coм]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 16:25



Сом, путка е на майка ти синът! Колкото до рекламната кампания, ти си обикновено страхливо копеле, което не смее да скочи на чичкото с очилата. Мълчанието е злато само за уплашени задници като теб, дръглива подлого на Св.Р.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: Пeйнтъp]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 16:37



Сом, ти си неудовлетворен художник, а аз обикновен колекционер, без когото умираш от гъдел и от мизерия, нещастнико.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: Пeйнтъp]  
Автордeчko yзyнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 18:41



ПЕЙНТЪРА Е ПИЧ ОСТАВЕТЕ ГО! Е ВЕРНО ЧЕ ЗА НЯКОИ НЕЩА МАЛКО ПРЕУВЕЛИЧАВА НО ВСЕ ПАК ВИЖТЕ КАКВА ЛАВИНА ОТ ОБЯСНЕНИЯ ПОВЛЕЧЕ СЛЕД СЕБЕ СИ ЗНАЧИ НЯКОИ ДУМИ СА ТОЧНО В ЦЕЛТА СИ И СА НЕУДОБНИ!



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: ekcпepт]  
Автордядo Дaнчo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 20:53



Млади човече, аз съм дърт пръч даже на 70+ години и художник от около 60, но не мога да не се съглася с теб. Дори дългият ми професионален опит, пък и житейски, ми дават основание кагегорично да заявя, че въпросното лице, за което тук отделихте толкова много от времето си и което той не заслужава, не е никакъв художник. Та той едва завърши Академията - голям зор видя. Но де да можеше дипломата да гарантира и талант.
За всеки, който има очи, той е един завършен некадърник!!!

Бъдете живи и здрави, и един съвет от стария човек: не си губете времето да обсъждате бездарието на един комплексар. Той не заслужава даже вашата плюнка!



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Пeйнтъp]  
АвторValko (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 21:02



Пейнтъъъъъъъъъъъъъъър, обещавам, че ще ти запуша устата с милиони малки човечета /микроскопични мои наследници/ - ЯСНО ЛИ ТИ Е???????????



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Valko]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 12:17



Валко, тинямаш сперма, бе боклук. Та ти си обикновен евнух от бригадата на Св. Р. Там всички сте педерасти и приятели на Азис. Духай го, боклук такъв, само че преди това си измий мръсната уста. После можеш да дойдеш да се срещнем, за да си избиеш комплексите с як бой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.