Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Поредните кражби на кабели + препоръканови [re: Mитko]  
Автор iMEN (непознат )
Публикувано21.09.06 09:57



"Въздушна" не е синоним на "открита"

Плъзгав си но не достатъчно




Чл. 31. (1) Въздушни мрежи се изграждат по един от следните начини:
1. чрез окачване на съобщителен кабел по носещо въже или чрез самоносещ съобщителен кабел, монтиран на стълбовна конструкция;
2. чрез окачване на съобщителен кабел по носещо въже или на самоносещ съобщителен кабел между две сгради;
3. чрез укрепване на съобщителен кабел по стени;
4. чрез извеждане на съобщителен кабел на стена или стълб от изкоп или въвеждане на съобщителен кабел в изкоп.



(2) Не се допуска окачване на съобщителен кабел, носещо въже или самоносещ съобщителен кабел по дървета, храсти, улуци на сгради, куки и изолатори на електрозахранващата мрежа.




Чл. 32. (1) Не се допуска изграждане на въздушна кабелна мрежа в населени места с над 3000 жители, както и в курортни селищни образувания и в курортни зони на населени места.


Твоята мрежа ако искаш я наречи "закрита", важното е че е още въздушна. И събирай пари за глобите. Аз съм по малък от теб но в случая големината не е предимство защото големите ще го отнесат първи.
Бъди сигурен



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: A--Viper]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано21.09.06 11:17



А що мислиш че трябва да те знам кой си?
Все си мисля че единственото място където имам само 1 фирма законкуренция е Витоша, на всички останали са поне 5



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: RazoR]  
Автор A--Viper (непознат )
Публикувано21.09.06 19:18



Трайчо Пулийски

Отговора беше към McTailer, иначе щеше да е една позиция по-навътре.



Тема Re: Поредните кражби на кабели + препоръканови [re: iMEN]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано21.09.06 22:24



БТК има над 500000 лв присъдени глоби за неспазване на законите за конкуренция, но не й пука особено и продължава да ги нарушава. Спортният тотализатор си плаща глобите заради забраната да се рекламира хазарт, но всички ние редовно биваме осведомявани относно джакпота в първо теглене. Всички знаем за Кремиковци и неговите ежемесечни глоби за замърсяване на въздуха. Мога да продължа с примерите относно глобите и тяхното въздействие според размера на фирмите, но няма смисъл - и сам ще се сетиш какво искам да ти кажа. Големината ВИНАГИ е предимство.

Впрочем, вече имаме над 60 километра под земя, остават още триста. Това не е процес, който може да приключи за една нощ.

Митко

Редактирано от Mитko на 21.09.06 22:31.



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: A--Viper]  
Автор McTailer (TheOneAndOnly)
Публикувано21.09.06 22:40



Кои са тези места където имат само нашите две фирми покритие?



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: McTailer]  
Автор A--Viper (непознат )
Публикувано21.09.06 22:54



Горубляне



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: A--Viper]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано22.09.06 09:30



Сори Трайчо, помислих че си от групата на mctailer който пред мен много упорито твърди че изобщо не мисли че може ние да му режем кабелите, но по форуми, по вестници и пред други фирми яко ни топи. Всяко зло за добро. Лошата реклама пак е реклама, пък услугата ни няма как да я развали. След една публикация за рязани кабели в дружба в която се наложи да дам отговор защо ние имаме най-малко изрязани кабели имахме 3цифрен брой заявки за един ден. Мизерии обикновено се правят от по слаба и по недъгава фирма. Ако в Дружба някой доставчик има претенции да е на светлинни години пред нас и затова сме решили да му режем кабелите евала му правим.



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: RazoR]  
Автор A--Viper (непознат )
Публикувано22.09.06 10:14



Няма проблеми,
не обичам да говоря против конкуренцията си, но просто ми дойде прекалено изявлението им, че са бели ангелчета, при положение, че в моя случай, просто няма кой друг да е.
В продължение на 2 седмици, от момента в който Кузела пуснаха мрежа, там където бяхме преди тях от месеци, ми се наложи да пращам екипи по 2 пъти на ден, говоря за места, където не бяхме стъпвали с месеци.
От опит знам, че фирми, които работят така нямат място на пазара, самите потребители разбират за какво става дума и ги изхвърлят.
Да не говорим за фирмената им политика да слагат кутиите до нашите, за да могат да ползват нашия кабел до клиента, което е още по-нагло и не знам кога ще ми писне и ще ходя да си поискам ВСИЧКИ кабели или по-добре направо да си ги изрежа (при сключването на договор с клиент има опция клиента да си плати кабела от последния стълб до компютъра. А пък преди да почнем да "принуждаваме" хората да си го плащата, нали се сещате, колко хора са си го платили?

Редактирано от A--Viper на 22.09.06 10:15.



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: A--Viper]  
Автор McTailer (TheOneAndOnly)
Публикувано22.09.06 10:30



Не виждам абсолютно никаква логика някой да се катери по стълбовете в горубляне с 4-5 метровите стълби, за да отвори ваша кутия и да извади една букса..

Ако толкова имаш подозрения - горубляне е малък град - всеки знае всичко - питй ги просто хората дали са видели наши техници да ви бъркат в кутията и ще ти кажат.



Тема Re: Поредните кражби на кабелинови [re: McTailer]  
Автор A--Viper (непознат )
Публикувано22.09.06 14:47



1 седмница след като сте си поставили кутиите там?
Мисля, че не е нужно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.