Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нета ми прекъсва ,защо?  
Автор sevdanco (непознат )
Публикувано03.10.06 07:57



Здравейте.На лан мрежа съм.
Интернета ми прекъсва през 3-4мин за около една минута.Това започна след
смяната на настройкитре/ IP адреса,Getaway-a,DNS/.Възможно ли е да е от скапан суич или от сървъра на доставчика.
Имате ли идея каква е причината и как да го оправя?

Редактирано от sevdanco на 03.10.06 12:22.



Тема Re: Нета ми прекъсва ,защо?нови [re: sevdanco]  
Автор tothnam (непознат)
Публикувано03.10.06 09:17



нарича се "Тунелен ефект" , биене, и т.н. Дължи се на претоварване на дадена магистрала, жица, оптика и.т.н. Появява се когато се постигне 70 процента от капацитета на носещата среда. Например тунелите на Витиня, ако всички карат с еднаква скорост, могат да пропуснат 7000 автомобила на час, Да, ама не! Понеже всеки е със собствено мнение, моксимума е 4000 и то на тласъци. Така и при жицата.
С други думи капацитета на медиата не е изпълнен още, но е в критични стойности. Най вероятно поради последните вируси, които бълват яко.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.