Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Някой в час ли е за ADSL-а на БТКнови [re: Data.BG]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано03.03.04 14:04



Аз като краен клиент не бих плащал за пиратско съдържание по 3 причини.
1) - да плащам, за да свалям филми - наемът на 1 ДВД струва 1 лев, аз повече от 3-4 филма не гледам на месец.
2) - да плащам, за да свалям музика - тя е със страшно малък обем, един албум се сваля за час-два от P2P мрежа (международна да подчертая) или от irc bots в Efnet
3) - да плащам за софтуер - мога да си сваля демо от официалния сайт и да му срожа крак. Що се отнася за големи пакети като Photoshop, MS Office - това не се сваля всеки ден

И това при положение, че искам да съм пират. Ами ако искам да чета електронни медии, да ползвам електронна поща, чат, icq, radio и още някоя друга услуга? Тогава изобщо няма да ми дреме за някакви си free servers.
До съвсем скоро провайдерът ми Evrocom.Net Plovdiv нямаше почти никаква връзка с bg peering-a. Не ми пречеше по никакъв начин при положение, че имат стабилен game/mail servers. Това го има почти всеки доставчик. Крайно време е free-тата да се закрият в сегашната им форма, ако ще има нещо да са затворени общности.

Да се иска пари от БТК за достъп до мрежата на даден БГ провайдер при положение, че няма "скъпоценни" free-та е смешно. Защото нуждата на БТК от мрежа, която не може да предложи нищо е нулева. Какво може да предложи даден БГ провайдър? Hosting? Ако предлага и хостинг едва ли ще иска пари, за да го вържат към Интернет . Все едно dir.bg да искат пари, за да могат други да ги access-ват. Ще са пълни с клиенти .

Сбогом data, FTL, bubu, arenabg. Няма да липсвате на никой.

Аз чета

- честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: Някой в час ли е за ADSL-а на БТКнови [re: VooDooMaN]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано03.03.04 15:32



Само ЦСКА!:))

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: Някой в час ли е за ADSL-а на БТКнови [re: Herzog]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано03.03.04 16:50



Аз съм от Левски . Но щом така смяташ - Само ЦСКА .

Аз чета

- честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: Някой в час ли е за ADSL-а на БТКнови [re: VooDooMaN]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано04.03.04 17:27



Е, и аз бях от Левски - вчера(03.03.2004) за около час и половина!:)
Както и да е!:)

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: Много непочтено и мръсно подходихтенови [re: Ивo]  
Автор ******** (Judge)
Публикувано06.03.04 03:02



Точно така си е.

Аз лично от много време не качвам нищо на тази тъй - наречена "свободна зона на Дата.бг".

Защо ли ? Ами защото ми омръзна постоянно, като потребител когато се опитам да намеря нещо което наистина ми трябва (нямам предвид филми, музика), да се окаже, че след време нямам достъп до него.

А какво пише на заглавната им страница ? Дата.БГ - Българската Свободна Зона. Хехехехехе Това ако е така, аз сигурно съм трамвай.

Омръзна, ми постоянно, когато някой познат ме помоли за някаква помощ или консултация да му кажа еди къде си го имам това, и в следващия момент да се окаже, че той не може да го свали, поради забраната да посещава този сайт.

Не визирам, както може би ще се повторя (за което се извинявам) някакво нелегално съдържание, имам предвид, update (legal) на software, драйвери или неща от този род, които поради ред причини не мога да ги занеса лично и да ги кача .... Бих писал още доста, ама то дето има една поговорка: "През едното ухо влиза, през другото излиза".

Man and mouse alike, both end up in pussy


Тема Re: Побързайте с възвращаемостта, времето свършванови [re: Дoбpи Бoжилoв]  
Автор spider4o™ (гъзе с як саунд)
Публикувано10.03.04 21:28



Да бе. Дано по-бързо ги махнат тия фрий зони, че само ме дразнят. И да стане по-бързо, както е в чужбина. Да получаваме качествени услуги, па било то и на по-високи цени.
А то сега кво...тия в центъра ръсим некви луди пари за к*р връзка.


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема ARENAbg.COM СЕ ОТМЯТАТ!нови [re: Data.BG]  
Автор ^Kj^TRN (SE)
Публикувано13.03.04 23:59



В отговор на:

[13.03.2004г.] - На вниманието на всички IPS


Внимание ! Във връзка със зачестилите оплаквания на потребители и доставчици касаещи достъпа до arenabg.com, от 01.04.2004 въвеждаме достъп при заявка. Във връзка с това, моля заинтересованите ISP да ни изпратят заявка в която да опишат мрежите от които желаят да имат достъп до нашия сървър. Желателно е също така да бъдат посочени IP адресите зад които има повече от един техен клиент. Валидни са само заявките изпратени от официален адрес на доставчика. След посочената дата достъп до нас ще имат само тези които са заявили такъв и то за посочените от тях мрежи. Приемането на заявки за достъп или промяна на мрежите ще продължава и след тази дата.
Адрес за заявка
от payforfree




това е на заглавната страница на аренабг.ком...
нямам думи!

The Real Net - The Real Internet Provider



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.