Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Погледнато от тази гледна точка,нови [re: Criminalnata]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано29.01.04 17:07



За ниския капацитет си права, обаче...
Някой хора предпочитат да плащат на трафик И в това има смисъл. Доста често браузването през тънък канал е нещо което може да ти скъса нервите. А ако човек ползва интернет по предназначение то 500-600 М всеки месец са му достатъчни. Като например на мен.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Не мога да разбера следното..нови [re: nick$]  
Автор Phoenix_ (Benu)
Публикувано31.01.04 22:40



Глей сега Ник, ако пуснеш един tracert ша видиш, че на изхода от БГ има един-
БТК-Нет и тва Орбител и Нетисат и АйТиДи и т.н минават през него. Кой ще квартален доставчик да ползваш той ще ползва някой по-голям , но на изхода от БГ 80% е БТК-Нет.
Сещам се за кво ти е сериозна връзка.
Два обикновени тел.поста могат да се преобразуват в един isdn (2B+D)
Ако откриваш нов - 140 лв, ако преоразуваш един тел. пос в ISDN се заплаща разликата.
Месечна такса - 15 лв . На обикновения плащаш 10 лв, но тук вече имаш два телефонни номера. Един ISDN модем струва около 25$.
Предплатеният достъп, ако е за това което си мисля, не ти трябва.
Отвиваш на 0134000 свободния достъп на 3 мин. 1 импулс.За един час 1.60 лв
Държиш си лана , джиткаш с него за инфо, но когато ти трябва сериозна връзка кънектваш с isdn-а
и готово.
Вервай ми, преди време се занимавах с една щуротия и ми трябваше пинг <200 мс, всички доставчици са един дол дренки, те и БТК не са 100% сигурни, но поне скоростта и качеството е на светлинни години от останалите.
И за тва, което го правиш си вземи една барака за 100 лв и включи нея към isdn-а, щото през лана ти виждат и майчиното мляко.



Тема Re: Не мога да разбера следното..нови [re: nick$]  
Автор Opлин Paдeв (known as neO)
Публикувано01.02.04 11:38



Отдавна не бях влизал в този форум и общо взето нищо не се е променило, ищо не ме изненада, освен твоята дълга и безмислена тема, nick$! Възхишавам се на Митко как съвсем кратко е успял да ти обесни защо така стоят нещата, ама ти определено не искаш да разбереш и си дерзаеш в твойта си посока.

Няма да ти обеснявам защо доставчиците продават интернета И на трафик, въпреки, че купуват скорост, но ще ти кажа какво означава скоростта. Скоростта е най-елементарно казано, като за тебе, количество информация, която може да бъде пренесена за 1 секунда. От тук идват и 3те начина по които може да се таксува интернета - на трафик (количеството информация), на време (секундичките дет си ползваш) или на скорост. Е как точно ще си продава нет-а "Пъпеш", "Тиква" или "Зелен Фасул" си е негова работа, а дали ти ще си му клиент си е твои, ама не ни занимавай нас с незнанието си и неразбирането си относно тези елементарни търговски решения. Ако не си разбрал отново, прочети пак какво ти е казал Митко преди мене, ама се сасредоточи, помисли и после балвай безмислени въпроси...:)

Хубавите неща стават бавно, а невероятните за момент!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.