Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Иска ми се да пипна....нови  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано31.10.03 15:35



Мамка му иска ми се да пипна поне един копелдак дето ходи и претърсва суичовете по покривите на Красна поляна ... няма да има втори

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: Netwlan]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано31.10.03 17:42



Оглеждай се за двама, сравнително ниски - около 165 см. Единият кестеняв, другият рус. Следващият път ще реагираме по-бързо.

Митко



Тема Приятелката минови [re: Netwlan]  
Автор Osogovetz (Медик)
Публикувано31.10.03 19:40



разправя, че имала проблеми нещо наистина, живее в Красна. Не знам дали е същото. Утре съм там да се напиваме с колеги и ще излизам на чист въздух. Ако фана верно некой, ще му изкърта ченето, и ще лети (най-малкото). Висок съм 180 см, тежа 87 кг и съм с кожено яке и черна коса, и див поглед. Да си знаят, че познавам човешкото тяло добре и точно имам представа къде да ударя някой, за да не може да ходи никога повече както трябва...
Имало и некъф Милен в Люлин дето крадял апаратура. който е там да се пази....

P.S. нека модераторът вземе под внимание, че е петък - ден на майстора и съм се почерпил, затова съм i толкова прям и наточен.



Тема Re: Приятелката минови [re: Osogovetz]  
Автор havOc (drunk)
Публикувано31.10.03 19:44



hahaha :> izbi ribata



Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: Netwlan]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано01.11.03 00:12



ще си сложиме web камери :P

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: Mитko]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано01.11.03 03:26



Бързата реакция няма да реши проблема екипа беше на място 5мин след това.
По скоро ми идва на ум друго братята руснаци и те си патят като нас, но са стигнали до верния отговор на проблема. Зачестят ли кражбите в даден райсн пускат награда за информация относно крадеца. Все някой ще го види а получи ли се информация, че са го видели на това място във времето на кражбата няма да има къде да се скрие. Истината колеги е да бъде заловен поне един и да стане за пример на останалите какво се случва когато те хванат.

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: Netwlan]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано01.11.03 03:39



Нашите хора са успели да ги видят, но не и да ги хванат. Било е въпрос на секунди, не на минути. Все някога ще се окажем с няколко секунди по-бързи от тях и ще ги хванем. BTW, миналата седмица постигнахме своеобразен "рекорд" - 8 суича за една седмица.

Не знам дали наградата ще помогне, защото те шетат из цяла София. Но не пречи да сформираме награден фонд. Колко ли голям трябва да бъде?

Митко



Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: ^Kj^TRN]  
Автор KAKTУC (непознат)
Публикувано01.11.03 08:28



за да ги откраднат и тях ли ???



Тема Re: Иска ми се да пипна....нови [re: KAKTУC]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано01.11.03 09:40



не. нали ще има някой който ще наблюдава

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Всичконови [re: ^Kj^TRN]  
Автор Osogovetz (Медик)
Публикувано01.11.03 09:49



се случва. това, че някой ще "наблюдава" не значи, че някой пак няма да отмъкне и апаратурата и камерите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.