Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема До Curly с молба  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 09:41



Уважаеми модераторе

Не ли време да се развъртите с гумата в по-долната тема? Мурутис я кара на английски. А и този клуб пак замяза на плювалник между БОЛ и БИТЕКС. Лято е и ако не се почисти наплютото току виж замирисало



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 10:14



Съгласен съм с триенето, не съм съгласен, че имаме нещо общо с Битекс, камо ли плюене по тях.
Смятам да не отговарям повече на Х.М., защото очевидно и с отговори, и без тях, той няма да се спре, но поне да не му давам поводи:-)

Вени Марковски



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано08.08.01 10:16



Защо си мислиш, че изобщо ми пука за Битекс, че да пиша нещо за или против тях?

Подреждането в бранша по продажби на dialup е следното (все ми е едно дали му вярвате):

Спектър
Орбител
тайна
тайна
БОЛ
Пролинк

Битекс не е една от двете тайни и дори е малко вероятно да се сетите кои са, защото нямат имидж на големи компании (значи изключвам БТК, Гукис, Мобиком, Мобилтел), макар едната от тях да е в действителност много голяма. Не ми пука за нито една друга фирма, защото не ми е реален конкурент. Писна ми всеки път, когато някой каже нещо за или против някого, ако това е в полза на БОЛ, макар и косвена (т.е. ако е писал срещу друг доставчик значи е писал в полза на БОЛ), това винаги да ни бъде приписвано на нас. Хубаво, разбирам, че така е по-лесно да бъде преглътната истината, но за мен е крайно немотивиращо да участвам в разговори, в които човек хем не може да носи отговорност за думите си, хем трябва да я носи за думите на другите.

Навремето спрях да участвам тук, защото хора пишеха от мое име. С въвеждането на регистрацията това стана невъзможно. Сега, обаче, спирам да участвам тук докато форума не се направи така, че да се виждат IP-тата, или поне докато не стане невъзможно да се пише без регистрация.

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 08.08.01 10:31.



Тема Както искашнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 12:37



Митко държиш се като ощипана стара мома Като не искаш не пиши. А за IP ами анонимайзери колкото искаш. Какво ще промени с това?

Все някой ви плюел. И какво от това? Нали за това е този клуб? Тогава не четоте и не отговаряйте. Не може целия свят все вас да мрази. А идеите ти ми миришат на 1984 на Оруел.

А иначе си има модератор. Ако се считаш уязвен караш го да трие темата и толкоз



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:13



Koгато две фирми се договарят за поглъщане и накрая то не стане, ясно е че ще се плюете...

Показването на IP-тата ще затрудни основно някой твои колеги да се правят на анонимни. А и дори да престанеш да пишеш тук, което малко ме съмнява(не един е заявявал гръмко че "повече няма да пиша тук", а после пак е продължавал да пише) защо го заяваш така гръмко? Можеш да престанеш да пишеш тук и толкова.
И защо пак другите ти са виновни? По твойта логика всичките простотии дето са избълвани против БТК би трябвало да са в полза на БОЛ?!?
И друго - след като обвиняваш някого в нещо, няма да е зле да го доказваш - иначе хич не се прави на обиден...

Има възможност в клуба да могат да пишат само регистрирани - след като имаш такова желание защо не го поставиш в отделен постинг, и ако има съгласие от пишещите предполагам администраторите няма да се опъват много и да забранят анонимните постиги в този клуб.... така и така признаха че клуба бил "тежък"

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема бъркашнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 14:28



Нещо бъркаш относно преговори за сливане с БИтекс.

Вени Марковски



Тема коенови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:30



Кое бъркам, ако не е тайна? Интереса на БИтекс ли?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: коенови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 14:34



това бъркаш:
"Koгато две фирми се договарят за поглъщане и накрая то не стане, ясно е че ще се плюете... "

Не сме се договаряли нищо подобно, ерго няма как да стане, ерго ние не плюем. Виж, ако нас ни плюе някой от някоя фирма, па дори и чужденец, това си е негов проблем.

Вени Марковски



Тема ?нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:38



изхождайки от българския манталитет, пропуснах да го напиша

Ами ВИЕ може и да не плюете, па дори и чужденец, но Ти си го правил

А за какво сте се договаряли тогава? БОЛ да купи БИТЕКС ли?!?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Както искашнови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано08.08.01 21:09



Изобщо не си разбрал за какво става дума. Не ми пука дали някой ме плюе или не. Дразни ме друго - някой се заяжда с друг, но го прави анонимно, в следствие на което втория си мисли, че първия е някой от нас. И съответно си го изкарва пак на нас, разнасяйки смрад наляво-надясно (много е лесно да смърдиш анонимно, извинявам се за силните думи). А ние не разполагаме с НИКАКВО средство да се защитим пак заради тази анонимност. Всеки може да спекулира, че еди-кой си всъщност е еди-кой си, като във вица за сестра ти - курвата.

На мен вече не ми се занимава с детската градина. Когато се появи някъде форум, в който не може да се пише анонимно, тогава ще участвам.

А понеже това едва ли ще се случи, ще сменя стратегията. Досега се стараех да спазвам основните правила - никога да не говоря срещу конкуренцията (безплатен интернет за този, който намери мое писмо, в което аз да казвам, че на някой, все едно кой, му е кофти услугата) и никога да не говоря срещу конкретна личност. Но щом всички тук са на един акъл, защо пък аз да бъда на друг?

Започвам с Махмурлукис. На Интернет фиестата минава покрай нашия щанд (бяхме съседи) и ми се хвали "Супер. Днес продадох 1200 карти!". След един час аз съм на щанда на Булнет и си говоря там с някой от тях. Махмурлукис пак минава, явно не си спомня, че вече ми се е хвалил, приближава се и ми казва "Супер. Днес продадох 800 карти". Така и не разбрах какво се случи междувременно с 400 от тях. Явно умножава действителните резултати по размера на п**ката (в случая - размера на щанда) на този, пред когото се хвали. Впрочем, според данни на разузнаването Битекс правят 12 пъти по-малко продажби от БОЛ.

Митко

P.S. Това е последното ми подписано съобщение. Следващите ще ги пиша анонимно с какъвто си искам ник, най-вероятно всеки път с различен. Това не е поведение "ощипана госпожица". Просто ще правя същото, което и останалите.



Тема Re: До Curly с молбанови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано08.08.01 21:31



Не сме водили преговори с Битекс. Имахме с тях един единствен разговор в Шератон. Още тогава им казах това, което съм казвал и на други колеги - ние не търсим на кого да продадем компанията. Ако някой даде много добра цена, ще я получи. Ако не даде - ще си я задържим. Евтино може да купи някой, който си търси exit. Компания, която си е върнала всички първоначални инвестиции, излезнала е на печалба отдавна, изградила си е brand name и достатъчно голяма група лоялни клиенти не може да се поглъща или слива от startup компания. В това няма здрава икономическа логика и просто не може да се случи. Ама Мурутис май не го разбра и го прие лично.

Митко



Тема Малко въпросченови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 21:54



Akо "ние не търсим на кого да продадем компанията", то тогава защо щe продавате 90-100% на чуждестранен инвеститор???

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Малко въпросченови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано09.08.01 00:19



Това, което цитираш е съобщение на Reuters от декември миналата или януари тази година. Не знам защо сега се завъртя отново, кой го завъртя и защо. Единственото вярно в него е, че ако изобщо продаваме, ще продадем 90-100%, а не примерно 5% или 51%.

Всъщност знам кой го върти и знам как да го спра, но нека бившите му колеги, които в момента четат тук му кажат, че ще го направя "когато му дойде времето". Точно така да му кажат, той ще се сети.

Митко



Тема Re: Малко въпросченови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано09.08.01 17:07



Да, ама никойе не се опита да го опровергае

А иначе щом знаеш кой е....

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 12:16



Току-що дойде:
"You will be punished for what you say around for me. I am very peast with you."

Бррррр. Направо ме втриса .

Някой да знае какво е "peast"?? Или да е чувал нещо от мен за Мурутис напоследък?

Вени Марковски



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:11



moje bi negramotno napisano "pissed" ? :))
znaeme si go che angliiskia ne mu e silna strana, kolkoto i da se pune ...



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:17



Марковски, стига си писал с псевдоними!!!

Вени Марковски



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:29



Hahahahahahah :)))) i sigurno sam sus sebe si sporish v drugata tema :)



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:33



Според нашия приятел Морутис, това е напълно в реда на неговите неща.

Готов съм да се обзаложа на 5 кинта, че това не само го говори (пише), но и си го мисли!

Вени Марковски



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:35



Priemam obloga samo zaradi ideata, inache az sum puk gotov da se obzaloja che e za 4-ki km ili Suhodol, ama karai :)



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:37



Аз си пазя SMS-ите от него, включително тези, в които ми говори за разни мои познати (не псувните по мой адрес:-), та като се видя с някой от тях, да мога да им ги показвам.

Вени Марковски



Тема Re: SMS ot Mouroutis. Даа...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:38



Chesno kazano ne bih se zanimaval tochno puk s nego.



Тема да запазим тази тема за идиотските теминови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 16:07



Добра идея.
Но ми харесва в другата тема, че най-накрая почнахме да говорим конструктивно. Тази ще я запазим за идиотските теми, стига Кърли да не я затвори:-)

Вени Марковски



Тема Re: да запазим тази тема за идиотските теминови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 16:09



nadiavam se :)



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 22:20



Yes, Markovski has received the SMS from me.



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Christos Mouroutis]  
Авторmouroutis (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 22:28



This can not be u!
So, u mean Markovski has been telling truth?!



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Christos Mouroutis]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано10.08.01 22:36



E i? Tva znachi li che triabva da postvate tuka SMS-ite det si razmeniate za cveta na belioto?



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Goose]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 23:01



Бе нека Марковски пусне още СМСи от Мурутис. Кой знае какви дивотии му пише гърчето.



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 07:41



Veni still receives SMS from me.



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Christos Mouroutis]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 19:36



Вени, пусни ги тези SMS бе! Аз съм виждал едни при един човек, който беше потресен от текста на получени от него SMS от Марутис.



Тема забравинови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано13.08.01 09:18



Ако знаете Тео Захов какви бисери си е скатал в колекцията на GSMа, ще паднете от стола:-)

Но дай като говорим за Мурутис, да помълчим.

Не ми се иска да пускам повече от неговите пасквили тук, щото хем му правя реклама, хем едва ли има някой, дето да не го е разбрал какъв е, та да трябва да се убеждава тепърва.

Вени Марковски




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.