Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема До Curly с молба  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 09:41



Уважаеми модераторе

Не ли време да се развъртите с гумата в по-долната тема? Мурутис я кара на английски. А и този клуб пак замяза на плювалник между БОЛ и БИТЕКС. Лято е и ако не се почисти наплютото току виж замирисало



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 10:14



Съгласен съм с триенето, не съм съгласен, че имаме нещо общо с Битекс, камо ли плюене по тях.
Смятам да не отговарям повече на Х.М., защото очевидно и с отговори, и без тях, той няма да се спре, но поне да не му давам поводи:-)

Вени Марковски



Тема Re: До Curly с молбанови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано08.08.01 10:16



Защо си мислиш, че изобщо ми пука за Битекс, че да пиша нещо за или против тях?

Подреждането в бранша по продажби на dialup е следното (все ми е едно дали му вярвате):

Спектър
Орбител
тайна
тайна
БОЛ
Пролинк

Битекс не е една от двете тайни и дори е малко вероятно да се сетите кои са, защото нямат имидж на големи компании (значи изключвам БТК, Гукис, Мобиком, Мобилтел), макар едната от тях да е в действителност много голяма. Не ми пука за нито една друга фирма, защото не ми е реален конкурент. Писна ми всеки път, когато някой каже нещо за или против някого, ако това е в полза на БОЛ, макар и косвена (т.е. ако е писал срещу друг доставчик значи е писал в полза на БОЛ), това винаги да ни бъде приписвано на нас. Хубаво, разбирам, че така е по-лесно да бъде преглътната истината, но за мен е крайно немотивиращо да участвам в разговори, в които човек хем не може да носи отговорност за думите си, хем трябва да я носи за думите на другите.

Навремето спрях да участвам тук, защото хора пишеха от мое име. С въвеждането на регистрацията това стана невъзможно. Сега, обаче, спирам да участвам тук докато форума не се направи така, че да се виждат IP-тата, или поне докато не стане невъзможно да се пише без регистрация.

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 08.08.01 10:31.



Тема Както искашнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 12:37



Митко държиш се като ощипана стара мома Като не искаш не пиши. А за IP ами анонимайзери колкото искаш. Какво ще промени с това?

Все някой ви плюел. И какво от това? Нали за това е този клуб? Тогава не четоте и не отговаряйте. Не може целия свят все вас да мрази. А идеите ти ми миришат на 1984 на Оруел.

А иначе си има модератор. Ако се считаш уязвен караш го да трие темата и толкоз



Тема Re: До Curly с молбанови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:13



Koгато две фирми се договарят за поглъщане и накрая то не стане, ясно е че ще се плюете...

Показването на IP-тата ще затрудни основно някой твои колеги да се правят на анонимни. А и дори да престанеш да пишеш тук, което малко ме съмнява(не един е заявявал гръмко че "повече няма да пиша тук", а после пак е продължавал да пише) защо го заяваш така гръмко? Можеш да престанеш да пишеш тук и толкова.
И защо пак другите ти са виновни? По твойта логика всичките простотии дето са избълвани против БТК би трябвало да са в полза на БОЛ?!?
И друго - след като обвиняваш някого в нещо, няма да е зле да го доказваш - иначе хич не се прави на обиден...

Има възможност в клуба да могат да пишат само регистрирани - след като имаш такова желание защо не го поставиш в отделен постинг, и ако има съгласие от пишещите предполагам администраторите няма да се опъват много и да забранят анонимните постиги в този клуб.... така и така признаха че клуба бил "тежък"

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема бъркашнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 14:28



Нещо бъркаш относно преговори за сливане с БИтекс.

Вени Марковски



Тема коенови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:30



Кое бъркам, ако не е тайна? Интереса на БИтекс ли?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: коенови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано08.08.01 14:34



това бъркаш:
"Koгато две фирми се договарят за поглъщане и накрая то не стане, ясно е че ще се плюете... "

Не сме се договаряли нищо подобно, ерго няма как да стане, ерго ние не плюем. Виж, ако нас ни плюе някой от някоя фирма, па дори и чужденец, това си е негов проблем.

Вени Марковски



Тема ?нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано08.08.01 14:38



изхождайки от българския манталитет, пропуснах да го напиша

Ами ВИЕ може и да не плюете, па дори и чужденец, но Ти си го правил

А за какво сте се договаряли тогава? БОЛ да купи БИТЕКС ли?!?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Както искашнови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано08.08.01 21:09



Изобщо не си разбрал за какво става дума. Не ми пука дали някой ме плюе или не. Дразни ме друго - някой се заяжда с друг, но го прави анонимно, в следствие на което втория си мисли, че първия е някой от нас. И съответно си го изкарва пак на нас, разнасяйки смрад наляво-надясно (много е лесно да смърдиш анонимно, извинявам се за силните думи). А ние не разполагаме с НИКАКВО средство да се защитим пак заради тази анонимност. Всеки може да спекулира, че еди-кой си всъщност е еди-кой си, като във вица за сестра ти - курвата.

На мен вече не ми се занимава с детската градина. Когато се появи някъде форум, в който не може да се пише анонимно, тогава ще участвам.

А понеже това едва ли ще се случи, ще сменя стратегията. Досега се стараех да спазвам основните правила - никога да не говоря срещу конкуренцията (безплатен интернет за този, който намери мое писмо, в което аз да казвам, че на някой, все едно кой, му е кофти услугата) и никога да не говоря срещу конкретна личност. Но щом всички тук са на един акъл, защо пък аз да бъда на друг?

Започвам с Махмурлукис. На Интернет фиестата минава покрай нашия щанд (бяхме съседи) и ми се хвали "Супер. Днес продадох 1200 карти!". След един час аз съм на щанда на Булнет и си говоря там с някой от тях. Махмурлукис пак минава, явно не си спомня, че вече ми се е хвалил, приближава се и ми казва "Супер. Днес продадох 800 карти". Така и не разбрах какво се случи междувременно с 400 от тях. Явно умножава действителните резултати по размера на п**ката (в случая - размера на щанда) на този, пред когото се хвали. Впрочем, според данни на разузнаването Битекс правят 12 пъти по-малко продажби от БОЛ.

Митко

P.S. Това е последното ми подписано съобщение. Следващите ще ги пиша анонимно с какъвто си искам ник, най-вероятно всеки път с различен. Това не е поведение "ощипана госпожица". Просто ще правя същото, което и останалите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.