Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 22.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак ли лъжат бушотъпаците?  
АвторБC (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 20:09



Четох, (вчера) че КНДР се отказва от ядрената си програма и се съгласява на инспектори.

Какво е това?! Нищо не разбирам.
Точно сега, преди бушоидите да са нападнали Персия. Що за нелепост?




Чугуниц, ако знаеш нещо, обясни, моля!



Тема Re: Пак ли лъжат бушотъпаците?нови [re: БC]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано14.02.07 21:23



Доколкото разбрах, корейците са се съгласили да прекратят програмата си срещу 950 000 тона мазут и отмяна на търговското ембарго, съответно - изваждане на Корея от списъка на държави, подкрепящи тероризма. Карейците пък допудкат инспектори и описват запасите си от плутонии. На мен ми звучи взаимно приемливо. Със заплахата от създаване на атомна бомба корейците разкъсват изолацията.

Разбира се версии много - според една САЩ са размразили авоарите на Ким Чен Ир в някаква банка в Макао.

Редактирано от Чyryниц на 14.02.07 21:26.



Тема Re: Пак ли лъжат бушотъпаците?нови [re: Чyryниц]  
АвторБC (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 11:52



Благодаря за отговора.

Ми то си е кон за кокошка (в полза на Запада).
Вероятно са направили някаква шашма - тома за банковите авоари, или пък нещо още по-подло.

Лоша симптоматика, много лоша...





Тема Re: Пак ли лъжат бушотъпаците?нови [re: БC]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано15.02.07 13:22



Е, да. Запада, всъщност САЩ, си развързва ръцете. Но не е без нищо. Ще се види.



Тема Re: Пак ли лъжат бушотъпаците?нови [re: Чyryниц]  
АвторБC (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 16:00



За този плачевен факт има вина и В. Путин.
От години го наблюдавам и имам големи резерви към него. Засега ще се въздържа да го квалифицирам публично. Ще акцентирам, обаче, само на преднамерения му конфликт с А. Лукашенко. Ако и това не налива вода в мелницата на Атлантизма, то "здраве му кажи". И същевременно много силно вреди на самата Русия.

Изводът май се самонатрапва...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.