Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 25.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: lockdown]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 10:39



Не се дразни, а просто приеми фактите Европа а и никой по света няма интерес от САЩ, Русия не е опасност а далеч по перспективен партньор за ЕС от онези задокеанската кочина наречена САЩ, обитавана от свине, която само прави войни и засмуква стоки и услуги от света за да могат прасетата да плюскат без да произвеждат. А, да, произвеждат оръжие, с което искат да си гарантират плюскането. Така че жалката ти манипулация базирана на посочването на нов "враг" и заплаха е безполезна, то на това разчитат и САЩ - да скарат геополитическите партньори Европа и Русия, за да могат да си намърдат дебелите задници в Европа, да разположат нови бази и да запазят статутквото, отлагайки краха си. Нема да го бъде обаче. Европейците си гледат интереса и не се връзват много на американските басни за "общ враг", война на цивилизациите и други простотии. Така че американците ще останат на сухо, докато света върви напред. Ако трябва, нека мрат



Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: Haблюдaтeл]  
Авторlockdown (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 10:53



Ми аз не се подразних,по скоро ми се стори възмутително.
Начи или си некъв манипулатор,или се държиш като пастор.
Приеми фактите и т.н. ..... фантазните ти заблуди,неподкрепени от нищо друго,освен от голите "размишления",дето наблюдателчо казал че било факти...тях да "приема" :) :)
Тва дето Русия била перспективния партньор го казват в Москва,но не и в европейските столици,и добре те забелязвам как повтаряш едно към едно тезите им...
Пък тва дет съм го изписал,не разполагаш с необходимите познания,та да проумееш манипулация ли е,истина ли е,обаче даваш квалификации че било манипулация...нещастник...щото нещата наистина стоят така.
Требе да си много зомбиран,че да се изказваш по-въпроса,по който очевидно не си наясно.А пък ако ти плащат,мой човек,нема да ти се отвори парашута.
Не си достатъчно информиран,та да успееш да ме заблудиш.



Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: Haблюдaтeл]  
Авторlockdown (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 11:00



Мдаа,за ЕК и за затворите на ЦРУ пак се опитваше да ме зомбираш,преди известно време,без да знаеш,обаче,че съм наясно по въпроса.Беше много забавно да ти наблюдавам самозаблужденията,дето се опита да ми ги вкараш в главата...пък накрая локдаун излезе прав,и наблюдателчо млъкна като парясана курва...



Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: lockdown]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 11:33



Кво за затворите бе локи? Кво пак съм те "зомбирал" че не се сещам?
Не знам защо си решил че съм се опитвал да ти вкарам нещо в главата, това е голяма заблуда Ти си този който след всеки мой постинг тръгва след мен като уличен помияр, жадуващ за малко внимание Понякога за забавление съм те "привиквал" с някой мой постинг, точно както скучаещ човек размахва парче развален салам на уличен пес, забавлявайки се на умилкването и скимтенето на песа. Толкова ли не ти обръщат внимание в реалният живот, та си тръгнал да се умилкваш по форумите, локи
Нали си спомняш преди време какви съвети ти дадох? Защо не ги изпълняваш?



Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: Haблюдaтeл]  
Авторlockdown (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 11:37



Сега разбрах наблюдателчо,защо ти изтриха поста тогава...още тогава ми замяза на активно мероприятие,прекалено тънко го направиха - да изтриеш един жалък пост в жаргонен стил,та да привлечеш внимание към следващия,дето наблюдателчо разяснява "тайните" за Хамерика пред овчиците,създавайки впечатлението,че говори уж неудобната за модератора "истина" ...





Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: Haблюдaтeл]  
Авторlockdown (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 14:58



Айде бе,курво,де си бе?Ти зад Раша ли си,зад Европа ли си?
Я скачай бързо да налагаш европейската позиция по въпроса,фурнаджийска лопато...






Тема Докога?!?нови [re: lockdown]  
Автор Aлekc ()
Публикувано25.03.06 15:46



Чета написаното от всички вас и се натъжавам... В края на краищата, приятно или не, всички ние сме българи. И ако сами не се опитаме да се разбираме и уважаваме помежду си, едва ли и някой друг ще ни уважава. Влезохме в НАТО като равноправен член - ОК! Сега очакваме да влезем и в Европейския съюз. Това, живот и здраве, ще бъде нашата нова мегародина през следващите десетилетия, а може би и столетия. И е редно да приемем нейните ценности и интереси като свои. Именно ценностите и интересите на ЕС, а не на САЩ или Русия. И ако в даден момент между нашата нова родина и САЩ възникнат търкания или конфликт на интереси, ние трябва ясно да заявим, че сме лоялни граждани на Евросъюза, а не продажна робска измет без родина и достойнство.

Нямам нищо против САЩ. Но САЩ не е Буш. САЩ води войната във Виетнам. Но се провали. Сега САЩ води война в Ирак. И по всичко изглежда пак ще се провали. А това вече никой там няма да го прости на Буш! На млади години той беше алкохолик и, боя се, че както е тръгнало, скоро отново ще се превърне в такъв.

Но това не е наш проблем. Това е проблем на САЩ. Наш проблем например е да не позволяваме на администрацията на Буш да ни въвлече в своята следваща военна авантюра срещу дадена страна, с която винаги досега сме имали отлични отношения и която никога не е отправяла някакви заплахи към нас.

Ако зависи от мен, аз бих предложил на Народното събрание да обсъди следния законопроект:

Република България няма да използва военна сила срещу която и да е чужда държава, нито ще съучаства на друга страна да го прави чрез предоставяне на своя територия, съоръжения или по какъвто и да е друг начин, освен във случай, че се касае за отблъскване на военна агресия срещу нея или друга страна-членка на НАТО.

Приемането на подобен законопроект би гарантирало, че никое българско правителство не би могло "по втория начин", против волята на народа, да въвлече България в поредната национална катастрофа.



Тема Re: Докога?!?нови [re: Aлekc]  
Авторlockdown (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 16:21



Хм,брадъре,аз също съм се натъжавал.Всъщност,да се натъжи,като тебе,умее само истинският обединител,ако ме разбираш какво искам да ти кажа.
Допускаш грешка - нямаш си представа до колко са обвързани българските и европейските интереси.Втората ти грешка е,че такова нещо,като европейски ценности няма.Имаме много и различни ценности.Единност,но в многообразието.Ако си малко от малко в час с геополитиката,ще знаеш,че имаме така наречената "хибридна европа" ,от четирите възможни.
Значи,гледам че си интелигентен,а по всяка вероятност,и честен човек.
Сериозна дискусия по поставените от теб въпроси не може да съществува в един форум.Най-добрият начин,по принцип,е разговорът,лице в лице.
По принцип.



Тема Re: Войната срещу Ираннови [re: Haблюдaтeл]  
Авторreнтaмицин (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 19:56



Кьорав, ти си тъп, тъп та вдлъбнат. Нищо от това дето си го драскал не е вярно. Разбираш ли?!?!
НИЩО!!!
По отношение на геополитиката и по-специално отношенията между САЩ, Европа и Русия си гола вода. То не че аз съм светило ама такива глупости и да искам не мога да натворя. Ако някой те има за интелигентен, се лъже жестоко. Ти си просто един профан. Кръгъл профан.
Под достойнството ми е да кометирам простотиите ти или да търся и едно изречение, в което да има нещо вярно.



Тема За размисълнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Aлekc ()
Публикувано25.03.06 22:45



Шимон Перес смята, че иранският проблем може да се реши без нито един изстрел



25 март 2006 | 00:10 | Агенция "Фокус"



Ерусалим. Бившия израелски министър-председател Шимон Перес смята, че международната общност може да реши проблема с Иран без нито един изстрел, предаде РИА Новости. Пред чужди журналисти Перес предложи въпросът с ядрената програма на Иран да се обвърже с ракетната му програма. “За ядрената програма се казва, че е предназначена за мирни цели. Какви мирни цели може да има ракета с обхват 3000 км.?”, попита сегашният кандидат за предстоящите избори от партията на премиера Ариел Шарон “Кадима”. Според него за решаването на иранския проблем Израел не трябва да действа едностранно както през 1981 г., когато израелските ВВС унищожиха ядрен реактор в Ирак. Перес вижда възможното решение в съвместни действия на Запада заедно с Русия и Китай и чрез открити “политически позиции, психологическа реакция и при необходимост- икономически санкции.” Мнението на бившия премиер е, че режимът на аятоласите не е толкова силен и устойчив. “Те имат много проблеми. Те са разделени, бедни и слаби. Ето защо с правилна политика… тази опасност може да бъде отстранена без нито един изстрел.”, завърши изказването си Перес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.