Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 29.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до всички противници на войната  
Авторb.v.a (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 17:27



Честито ви маилстон днес вече 2000 резани католици са убити в Ирак.За мене все що е резано е буклукДа ви дава господ здраве да се умножават цифрите и от двете страни.А иначе аз съм против войната,но като се бият поне да се изтрепат



Тема За к`ви католици велиш бе образ?нови [re: b.v.a]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 18:18



За тез ли?

Си Ен Ен:Броят на загиналите в Ирак американски войници достигна 2000 души

25.10.05 13:32
Източник: FOCUS
Вашингтон. Броят на американските войници, загинали в Ирак стигна 2000 души, съобщи телевизия Си Ен Ен, като се позовава на източници от Пентагона. Според информацията с двамата загинали днес в Ирак войници, общият брой на загиналите във военни действия в Ирак американски военнослужещи е вече 2000 души.Агенция Ройтерс съобщава, че с днешните жертви броят на американските войници, които са загинали в Ирак, са 1 999 души. Агенцията коментира, че се очаква достигането на кръглата цифра от 2 000 души да поднови призивите към американския президент Джордж Буш за определяне на стратегия за изтегляне от Ирак.По данни на неправителствени организации над 25 000 иракчани са загинали след свалянето на бившия иракски диктатор Саддам Хюсеин от власт през 2003


И кой ти каза, че са само католици? Ма позицията ти е праилна и аз съм против войната, само дето не мисля, че някой има някаква кирия да се множат цифрите. Напротив.



Тема Re: За к`ви католици велиш бе образ?нови [re: нeнo]  
Авторb.v.a (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 19:09



Нено не знам дали знаеш но католиците ги режат точно като мюсулманите.А те са повечето католици в армията братска джумериканскаТака че маината им на всички ,кой е отишъл там да се бие за изродите да мре.Да обобщим с един куршум 2 заека,стара българска поговорка.А нашите дето са там и тех да ги трепат,за военните имам впредвид.Съжалявам само за шофйорите дето ги изклаха,но не можем да ги върнем ,кво да се прави.



Тема Re: За к`ви католици велиш бе образ?нови [re: b.v.a]  
Автор Tapkaлaн (морален)
Публикувано26.10.05 12:07



глупъсти на таркальета
ни катулицити га рьежът ни американос са множествену катулицих.те ви колку знаити

свинското е най-вкусният зеленчук



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.