Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 27.04.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Тема Въпрос за последния инцидентнови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.06.05 17:36



Аз не следих особено новините по случая, но ми направи впечатление нещо странно.
Машината се преобърнала с люковете отдолу. Добре, нека е така. Защо обаче си мисля, че БРДМ имат и люк отдолу, на пода? Почти съм сигурен...



Тема Re: Въпрос за последния инцидент [re: Sargon lll]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.06.05 19:22



Сега, като поразгледах сайтовете за БРДМ, вече не съм толкова сигурен, но не изключвам тази възможност. Там обаче прочетох следното:

Надежно защищен экипаж БРДМ-2 от пуль и осколков — ведь корпус машины сварен из бронелистов, к тому же он водонепроницаем.

Следователно - поне не би трябвало бързо да се напълни с вода.



Тема Re: Въпрос за последния инцидентнови [re: Sargon lll]  
Автор CTAPEЦ (помъдрял)
Публикувано21.06.05 16:14



Абе и аз бях разузнавач и го знаех БРДМ,ама беше отдавна.Мисля,че няма люк отдолу.По скоро имаше помпа да изпомпва водата,защото не беше кой знае колко херметичен.А ако се обърне си зян.Във врачанската школа не помня някой да се е осмелил да минава през река с БРДМ или БТР.

Ти го плюеш то мисли,че дъжд го вали


Тема Re: Въпрос за последния инцидентнови [re: CTAPEЦ]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 18:18



А бе има нещо дълбоко нечитаво в тази история. Навремето ни влачеха верижни влекачи и когато се минаваше близо до подобно място задължително офицер слизаше от колоната, слесеше участъка и се качваше на последната машина. Освен това всички илислизаха и минавах пеш или излизаха от машината, без механик водача разбира се.... Нещо май нивото на уж професионалната ни армия не е наред.... Жалко за момчетата и третият починал преди около 2ч.



Тема Re: Въпрос за последния инцидентнови [re: Дъpтakът]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано24.06.05 23:38



На мен ми е чудно, как един полуудавен може да умре от "Дихателна недостатъчност" (нали така казаха?) няколко дни след инцидента?!



Тема Re: Въпрос за последния инцидентнови [re: Sargon lll]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:13



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема Re: Въпростнови [re: Devil Doll]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:14



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.