Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 07.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Иракската съпротива е свалиланови [re: Чyryниц]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано28.05.05 16:28



аха. сигурно САЩ бяха виновни и за избиването на кюрдите като мирно население, а може би и за нападението над Кувейт 1990 (ма ти тогава не си бил роден де)

САЩ са виновни и за лошата реколта от аспержи по мусонните склонове на Боливия...

иди се застреляй, аз ти обещавам, че ще обвиня САЩ за това

death comes first. then resurrection life.


Тема Що такава кръвожадност бе?нови [re: cave]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 17:02



По добре иди в Багдад и кажи на всеуслушание, че ти подкрепяш братския иракски народ по пътя му към просперитет и свобода и си за мирно разрешаване на цивилизационния проблем! Така ще ти се израдват за подкрепата...Аз обещавам да посрещна мощите ти на летището с венец, както се полага за истински демократ и свободолюбец!



Тема Re: Иракската съпротива е свалиланови [re: cave]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 17:15



Взриви се в някой офис и аз ти обещавам, че ще обвиня талибаните. А щом засягаш международното право, то да кажа, че Ирак си понесе наказанието, под егидата на ООН. И не говори много за кюрдите, нали си краваролюбец - ще развалиш рахата на вашия приятел Турция.



Тема Re: Що такава кръвожадност бе?нови [re: нeнo]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано28.05.05 18:06



е що да ме убият мирните и добри мюсюлмани на ирак? нали добри неща ще им кажа? къде е проблемът?

death comes first. then resurrection life.


Тема Re: Иракската съпротива е свалиланови [re: Чyryниц]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано28.05.05 18:07



не ме копирай батиното. работата е там, че ако се гръмна в некой офис наистина ще ти повярват, ако кажеш че съм бил талибан. защо ли така?

death comes first. then resurrection life.


Тема Re: И аз същонови [re: Чyryниц]  
Авторouuuuu (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:26



Чугуниц се кефя

Точно тъй - за жертвите сред населението са виновни янките



Тема Re: Работата е там,нови [re: cave]  
Авторouuuuu (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:29



че ако кажеш на иракчаните, че им носиш свобода и демокрация с бомбички, хеликоптелчета и други такива, те наистина ще повярват, ако им кажем, че си американец, защо ли така?



Тема Re: Работата е там,нови [re: ouuuuu]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано29.05.05 15:34



кои иракчани? тези, които се опитват да направят демократичен парламент, които се опитват с полицията си да пазят мирните граждани от терористи? за тези ли граждани на Ирак ме питаш, дето посрещаха янките като победители и освободители и се юрваха като невиждали на брашното, захарта и ориза ?

death comes first. then resurrection life.


Тема Re: И аз същонови [re: ouuuuu]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано29.05.05 15:35



мда. и слънчевите изригвания

death comes first. then resurrection life.


Тема Re: Иракската съпротива е свалиланови [re: cave]  
Авторнищo личнo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 18:03



така,да видим сега:

1.за кюрдите

чета напоследък/а в арабския свят отдавна се говори/,че за тровенето на горепосочените отговорност май носи Иран/не,че Садам не е способен на подобно човеколюбиво действие,ама иранците са могли да спечелят най-много от дестабилизацията на Ирак/.а за ролята на САЩ в ирано-иракската война изобщо не е нужно да споменавам,щото се разводнява много темата.

2.за Кувейт

не знам дали знаеш,но Кувейт е част от Ирак.просто на великите сили/в частност англичаните/им хрумнало да си харесат част от Ирак,да си я отделят с граници и да сложат добреразположен англолюбив шейх да я управлява.
и въпреки това на Садам едва ли щеше да му хрумне да хукне да си връща Кувейт,ако САЩ не го ръчкаха.голям глупак излезе тогава Садам,ама това е друга тема.

3.за аспержите

не знаех,че в Боливия гледат аспержи.
но е факт,че САЩ са най-големия замърсител на въздух,земя и вода в света.ако не виждаш връзка м/у замърсяването и драстичните промени в климата,значи трябва да се върнеш в училище-примерно в 6-7 клас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.