Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 02.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво спечели българският бизнес от войната?нови  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 13:44



Нищо...



Може би трябва да се зададе въпросът какво загуби България от участието си във войната? Щом така или иначе, независимо дали демокрацията е победила или не май се изтегляме, идва време за равносметка, за какво бяхме там изобщо и каква беше ползата или загубата от това ни участие. Едва ли има смисъл да се задава този въпрос на тези, които въвлякоха България във войната, но би било забавно да се чуе обърканото пелтечене на "Царя" как "сме изпълнявали задълженията си" и как "сме дали своят принос в борбата срещу тероризма и диктатурата", поне достатачно големите от нас ще си припомнят реториката от преди 15 години



Тема Ииии ти пък да не питаш таквизинови [re: Haблюдaтeл]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:09



работи...тююю пак за фирата дет я дадохме питаш. Нема за фирата да кажа аз ще мисля положително като цивилизован гражданин,... ъъъ чакай сегаааа... , а ми да - НАТО бе, НАТО - понеже франсетата и швабите не им понася пустинния климат рекли, че нема да ни приемат ако не ги заместим, ъъъ... ииии .... аха да, САЩ нямаше да ни приемат иначе в ЕС!



Тема Re: Какво спечели българският бизнес от войната?нови [re: Haблюдaтeл]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:28



Нищо не спечелихме. Нищо. Само позорното петно на "Ястреби" или "Лешояди", което те първа ще трябва да изтриваме. Опростен дълг на Ирак, милиони долари за издръжка на контингента, съмнителни задачи за ВПК. Повечето от тези неща са невъзвратими, но нека поне по - бързо да си ходим. Да прекратим участието си в агресията.



Тема Re: Ииии ти пък да не питаш таквизинови [re: нeнo]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:30



Еихх, Нене, ти сякаш не знаеш че той петролния залеж бил на САЩ-ците! Некви държави се били развивали върху него - от Вавилон нататък.



Тема Re: Ииии ти пък да не питаш таквизинови [re: нeнo]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 21:58



Ама моля ти се сега, на разума викам да се осланяме аз, закъде ще сме ако не беше тъй, нъли?... изобщо да гледаме напреде бих казал важно е, инак сега не бива такива работи... то нема ние да се циливилизоваме само, ясно е, па и загде без жертви, изобщо процес сложен е това, борбата за тероризацията по всека вероятност, очевидно трудоемка е, а пък ситуацията не бих казал само нас че чака... не бих отговарял аз на глупави въпроси...
Требе сичките да сменим чипа си, туй е с приоритетността, чипа да ще ви го сменим.. мдаааа.....





Тема Ми не знаех тая тъй проста вистина!нови [re: Чyryниц]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 08:49



Ма Георги ма светна.



Тема Чипа викаш?нови [re: Haблюдaтeл]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 08:54



Ми пробвайте се. Ма то специфични знания требат за таа работа...



Тема Бааа нищо!нови [re: Чyryниц]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 08:57



Ти не знаеш коько сльядки са държавните поръчки - примерно вода да доставяш на 500 души при разстояние над 2 иляди километра!



Тема Re: Бааа нищо!нови [re: нeнo]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 09:40



Аха. Пък и чувам ще кандидатстваме за доставка на строителни материали. Пясък например.



Тема Re: Ми не знаех тая тъй проста вистина!нови [re: нeнo]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 09:40



И мене тозе извор ма огря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.