Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 17.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аз нали ви казах!  
АвторGamma Ray (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 18:29



Аз ви казах-да го преименуваме клуба, не ме послушахте! ве4че се почна-взрив на ракета до Иранския атомен реактор! Иранците отричат както винаги, ама скоро ще видят дебелия край!



Тема Re: Аз нали ви казах!нови [re: Gamma Ray]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 10:51



Ми хайде де! Крайно време е от тъпотия, алчност и арогантност САЩ да си счупят зъбите. Ако нападнат Иран точно това ще стане - 1 шиитите в Ирак, дето смятат да изгонят янките со кротце со благо, ще почнат въоръжен бунт. Второ, Иранците ще почнат наистина масова кампания на атентати. Трето, Европа няма дори на 10% от състава си да се съгласи пак да гази горещи въглени заради Халибътън и др. корпорации. Русия ще спечели двойно и тройно от цените на петрола, и когато бюджета на САЩ окончателно се издъни - да здарсвует братушки! Но ще загинат хора! Много хора, по-достойни от Абу Гарибските касапи, за които хич няма да ми е жал.



Тема be mani ne dyrpaj devila za opa6kataнови [re: Чyryниц]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 11:34



toa tapanar nema da razbere do posledno (bu6 imam predvid, ne govora sega za tyrka-lan)

do posledno - razbiraj do globalna vojna



Тема То ще е по-разли4нонови [re: Чyryниц]  
АвторGamma Ray (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 12:38



Не знам от къде се взе тази идея че акцията срещу Иран ще е като тази срещу Ирак? в Иран няма нужда да се влиза с пехота-бой по канчето с ракети, докато всичко свързано с производството на атомна бомба е на парчета и после ги остави да се оправят!



Тема ama iran tvardjat 4e imat mejdukontinentalniнови [re: Gamma Ray]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 12:51



ne znam verno li sa mejdukontinentalni, no do izrail 4e stignat



Тема Не е брато само Буш и други могатнови [re: Gamma Ray]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 13:05



да се окичат с титлата "велик мислител" - виж к`ъв разумен военен министър си имат:

САЩ не разполагат с информация за мащаба на бунтовническото движение в Ирак, каза Доналд Ръмсфелд

16.02.05 23:14
Източник: FOCUS
Вашингтон. Американските разузнавателни служби не могат да предоставят надеждна информация за размера на иракското бунтовническо движение, предаде Ройтерс. Това заяви американският министър на отбраната Доналд Ръмсфелд на въпрос за изразяването на мащаба на бунтовническото движение в количествен размер


Нема данни количествени, тц,тц, тц...
Па с таквиз подчинени как нема да стане за резил, да са чуди човек к`во е т`ва разузнаване бе, мърди с`якви са ги насъбрали тамка, оядоха се откакто разпуснаха КГБ-то, оядоха се е и се изкалпазаниха.
Е как сега да се борат с проблема като нема количествени измерители? Щото качествените са налице отдавна, минават веке 152 желаещи отишли на по-добро място, от старта на новия годин. Да не отваряме лаф за поопърлените и тези дето цял живот ще си имат спомени от участието си в процеса на цивилизация...



Тема Ми ако земат че после се оправят ъ?нови [re: Gamma Ray]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 13:07



И тогаа додат и пооправят да речем Бруклинскио мост?



Тема И до щаба на свобододарителите в Дарханнови [re: bg]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 13:22



Па да ти кажа цивилизатори за достигане тамка наоколо доста има... Нейсе, ако ги нападнат тех обаче викам да прутестираме, щот т`ва са солджъри мироопазници, та да са види коварството персийско, породило нуждата от цивилизация...



Тема EC sa si vinovniiiiiнови [re: нeнo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 16:19



na 11.9 declariraha 4e nema da se vazpolzvat ot situaciata i da udarjat pazara na cenni knija - kat 4e li sa kjoravi, 4e prostite tikvi merikancite palat vojna sled vojna okolo evropa - 6tot po drug na4in ne mogat da ja sprat.

znajsh li kak izglejdaha portfoliata s US asseti - mnooooooogo nadolu

edin finansov udar 6te6e da e posleden za amerika i sega nema6e da imame problemi



Тема Той финансовия удар нема да закъснеенови [re: bg]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 17:17



Само че ще е под друга форма: Стагнация поради непосилния вътрешен дълг. Щото това или ще доведе до масовото търсене на кредити и вдигане на пазарните лихви или до спад в цените поради загуба на платежоспособност и от тук до свиване на производството. Нещо такова е станало след първата св.война.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.