Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 24.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема САЩ пред удар по Пхенян  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано10.02.05 12:10



Северна Корея призна, че притежава ядрени оръжия за самозащита, предаде АП. В същото време страната обяви, че прекратява участието си в

шестстранните преговори относно ядрената й програма за неопределен период от време, защото Вашингтон се опитвал да свали управляващия режим. В специална декларация Северна Корея съобщи, че е произвела ядрени оръжия за самоотбрана, за да се справи с "все по-откритата политика на администрацията на Буш за изолиране и задушаване на страната".
Неотдавна американският държавен секретар Кондолиза Райс нарече Пхенян като "преден пост на тиранията". По повод на последната декларация Райс каза, че страната само ще задълбочи международната си изолация, ако се изтегли от преговорите.




дека почвам да мислим че убратноту броенье почна.
требе да са набиат каските ду рамньете на тиа глупендари.
ноу мор жаленье

имам си и климатик


Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: Tapkaлaн]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано10.02.05 16:04



Ми да ги удрят бе! Трябва де се избият комунистите до ЧЕРЕП!




Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 18:24



Вие двамата сте пълни идиоти...сеирджии и адски комплексари.Наслаждавате се на страданието на други хора...е, лесно е, като са далеч и не ги познавате лично.Ама това е болно и такива като вас не трябва да ги пускат да припарят до ЕС.Вие сте за психиатрия.



Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: Tapkaлaн]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 19:02



Не смеят, Тарки! Те са силни и смели само там, където са сигурни че няма да им отвърнат. Ама ако Корейците гръмнат някоя бомба по скъпоценните им самолетоносачи? Иооо, цялата им мощ ще отиде в небитието. Така че 5 пъти ще помислят.



Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: hm]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано10.02.05 23:52



дека иа са сештъм за ени други де на 11.09.2001 годин пеиха и путскачаха и са радваха.а за да ни страдът повеко ора иу ес арми са грижи у планетарен маштап.
и саму дата пупитъм ти пузнавъш ли личну некуи от наште ора де ги бумбираа у мадрит?

имам си и климатик


Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: Чyryниц]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано10.02.05 23:54



за смеинету и несмеинету траи.штоту аку дека не смеиха немаше да газът свештените за некуи земи са.така че даи нешту другу.

имам си и климатик


Тема 11.09.2001нови [re: Tapkaлaн]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 11:21



Kakvo obshto ima tuka 11.09?kakvo sa vinovni irakchanite za 11.09? tva ne mojah da go razbera...CIA syshto ne uspiaha da otkriat vryzka.A ti kak uspia?Ei, pich, povecheto atentatori (ot 11.09.) se okazaha sauditci.Ako Bush otmyshtava za 11.09, ili iska da spre terrora, zashto spored teb ne bombardira sauditska arabia?Ta tam ima tolkova demokracia, kolkoto i v iran.

2.Triabva da poznavam lichno niakogo, za da ne miu jelaia smyrtta?Ti nasitina si s izkrivena logika, batka...perverzno typ.



Тема Re: САЩ пред удар по Пхеняннови [re: Tapkaлaн]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 11:27



Da posmeesh da napadnesh strana, izmychena i izstiskana ot dylgogodishno embargo ne e trudno...I pak se okazva, che nishto ne mojesh da napravish, ama tva e drug vypros...
Drugata napadnata strana-Afghanistan syshto ne moje da se sravni tehnicheski s koera.



Тема Давам друго:нови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 16:39



Ако нападнат Сев. Корея и ако е вярно, че те имат ядрено оръжие, най вероятно ще има размяна на ядрени удари и понеже корейците не притежават м/у континентални ракети ще ударят базите на САЩ в Япония, Ю. Корея и остров Окинава. Аракеите им са на достатъчно ниво освен да бъдат изстреляни и да достигнат и поразят целите си. Това пряко засяга интересите на Китай, Япония и Русия. Значи първия, който извърши нападение си носи риска да си навлече омразата на 2 ядрени държави и една от св. икономически сили. Следователно преди да предприемат нещо различно от ик. санкции или политически диверсии САЩ, ще се наложи да съгласуват действията с гореспоменатите. Сещаш се какво ще кажат те на предложение за военна операция нали?



Тема Re: Давам друго:нови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано12.02.05 09:33



Това пряко засяга интересите на Китай, Япония и Русия
усвен тва преко засега нацоналнатъ сигурнос на сашт.сешташ ли са с куго са дупитат дали му изнаса га са застрашени?
усвен тва нену требе да си душевну болен за да си развалиш утнушеньиата со сашт зарат неква сев коря.по скору ша иа пухарчът.

имам си и климатик



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.