Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 27.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tarkalan40 po4na da se izmykva, nenosнови  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:56



"...sega nie trebe da se sni6im..." be6e kazal konja-prezidentin

utre ako ne vidim tvardenieto 4e on e 4erven i e protiv vojnata, a jaze tymno sin i militaristin - pa si e edna rabota :))))

ej sega komunjagite mu izedoha biznesa



Тема Re: tarkalan40 po4na da se izmykva, nenosнови [re: bg]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано07.02.05 15:23



кво е тва син ил цървен?
они кинтите дека немат партина принадажнос бе

имам си и климатик


Тема oleee kintite pakнови [re: Tapkaлaн]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 16:49



tva deka go nemame naj go sakame



Тема Е па ти досега не захапа ли що [re: bg]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 17:24



батката е за USA? Щото обещават хората инвестиции, сътрудничество и т.н.т.
Тъй да се каже взаимна изгода, в което няма нищо лошаво ако не остане само на блага дума. Па и той кат ние сака да порасне и да дари жена си и децата я с отомибили, я кожено палте, и понеже тия благинки ги види да се сбъдват в голямата страна зад океана се приобщава. Е друг е въпросът да разбере, че както сам казва, че те благинките се от некъде трябва да се изкарат и колкото нелогично и несправедливо да изглежда ще се изкарат от бунаците дето играят по свирката на янките, а не на тия дето гледат да го дават по-настрана
или дори тия дет зарад тях става данданията.



Тема Re: Е па ти досега не захапа ли щонови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано08.02.05 09:50



она женуриата удавна има и плато и кула и кво ие сакала тва ие пулучила.
а иас дека не сам за сашт.бръкаш.просту они са на предна линя у мументу.уни мачкат зганта теруриска.
и ни мъ окаи как са искарвът кинти.дека сам са научил.

имам си и климатик


Тема Не ми излизай сега с номера, ченови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:01



не обрадоваш Големия Брат УСА. Утре ако кажат, че са се смирили с Осамчо кво да не ги намразиш? Или пък, че жена те ще каро со едно палто цела петилетка. Това че си избрал да следваш пътя на капитала никой не казва, че е престъпление въпросът е там за където си тръгнал да не ти готвят нещо зад ъгъла. Па дека си са научил за кинтите не важно. Важно е кво си запомнил и също да си научил, че нищо вечно няма на тоя свят. Дори и при начините да са изкарват кинти и те се променят.



Тема e da, ndsv ne e partia :)))нови [re: Tapkaлaн]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 14:29



to si i proli4a, de - mene me jad 4e izgubih 15 min da glasuvam za nekvi carvuli pak (ne kazvam si4ki, ama kaji-re4i po4ti si4ki:)))

zatva ve4e NEMA DA GLASUVAM i 4e obesnjavam na orata za6to i te NE BIVA DA GLASUVAT - za da ne sa posle syuchastnici



Тема abe nenos - kvi gi govori6 i ti !нови [re: нeнo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 14:35



palto, kola - 4e to tva e neobhodimost i go imahme o6te po tatovo vreme!

vij edna vila na rivierata(ama istinskata!) i edna v Norway, helicopter, yachta e drugo.

ama nali narodyt obedne kat crykovna mi6ka, ta sega i ladi4kata(nova) se 4ini skypa na mnogo ora

soprete ga tia populizam s kolite, paltata i klizmaticite




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.