Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 30.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема иа ме светнетенови  
Автор Tapkaлaн (200 000 лева)
Публикувано23.01.05 23:37



Багдад. Ръководителят на иракското крило на международната терористична мрежа “Ал Кайда” Абу Мусаб ал Заркауи обяви “жестока война на порочните принципи на демокрацията”, предаде РИА Новости. В изявление терористът казва: “Ние обявяваме жестока война на порочните принципи на демокрацията и последователите на тази погрешна идеология”.
Освен това йорданският терорист призова всички иракчани да останат бдителни към “плановете на врага за осъществяването на така наречената демокрация”. Според него САЩ организират тези избори, за да предадат властта в ръцете на шиитите, които той определи като еретици.


са как да гу разбиръм?нал беше ревулцунер?бурец за народъ си?кои нарот?
шитите били иеретикове?
и после сака дека да ги не трепат мизениците негуви.
мира дека нема да киризът.



Тема Па да та светна, ма първонови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 08:57



ти ма светни кой ти е казал, че Абу-бу и т.н.т. Заркауи е револиционер? Кога са е направила революция? Па и народа му макар и под феодализъм нещо не се напива да се бори за освобождение та затъ той скочи по съседните такива.
Яркия му принос в революцията се изразява в медийни изяви и набиране ср/ва чрез осигуряване задължително гостуване на вражески елементи. Е и намаляване военния потенциал на противника чрез редуциране на запасните чинове. Та за по-ярко осветляване въпросът можеш го зададе конкретно към определилите го като освободител и "революционер". Във тоя форум аз такива не си спомням, ма за твое улеснение мога да та насоча: Шефът му
Осама и сподвижниците му през 1985 г. бидоха нарекани "борци" и "освободители" от о.з. предидента обозе почивших Рейгън. Та потърси
около неговия круг и този на следовниците му-републиканци. Там по-може намери определителя...



Тема ма първо ма фторунови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (200 000 лева)
Публикувано24.01.05 09:16



нену
тука дека има сума нарот дека искарва касапьето бурци народни.
са да ти ги избруевам ли?ивету чугунчо влечукчо боенча и още цифра незнаини.
а колку до тва как им е окал рони бои моем саму да парифразиргам
приателта дека се менът интересо ие вечен
он тогас ие правил други нешта.са дека са ие пруменил.как сме гу поткрепиали така дека че го затриеме.



Тема Баш па Заркауи па не съм чулнови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 10:02



или прочел, да го пофалат за сръчността му ни Боенча, ни Ивайло, ни некой друг. Кривиш си душата. Само Расата по едно време викаше, че квото повикало такова се и обадило и му се кефеше. Ма и той го обясни тогава още що са правилни според него действията му. Виж сега както ти казваш вечни
врагове в политиката няма, няма и вечни приятели-стара истина макар мен много много да не ми харесва, ма аз съм избирател не политик. Само че утре ако Абу-бу рече да мине на Ваша страна и ви даде шефа Осама-тогава кво?
Ще плеснете с ръце и ще гушнете ли? Е сигур няма орден да му закичат ма като нищо може да му дадете билет за Мадагаскар да речем да си джитка там на спокойствие. Не е редно нали? Па викаш "той преди", ми и преди и сега прави едно също Осамата-развъжда хероин и готви главорези, просто обърна по-едно време дет викат хората "резбата".



Тема ole oleee i ti si mi edin zatrivatel :)))нови [re: Tapkaлaн]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 10:52



basi lumpena



Тема Re: Баш па Заркауи па не съм чулнови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (е в боровец)
Публикувано24.01.05 22:41



преко не са окали.верну ие.
ма га дигнът некуи пулеценски участак ил некуие училиште они веднага почват да окат дека тва било нацунално усвубудителну двежениье
ма иначе преко дека не окат за он.
виш са.он току са издани че нема милос за негу.ма аку некуи негоф авьер гу издъни авьерчету што да не отмори на мадагаскарта?
целта управдавъ сретстватъ.
прублемъ на усамта неи че гледа херо.то неи фундаментален прублем .кокатъ еи по гулем прублем от негу.
прублемъ му ие че пучна да са ибава с кои не требе.
и дукара на лиубимите ви убикнувени ора иаку прублемациа

студено ми е


Тема Re: ole oleeeнови [re: bg]  
Автор Tapkaлaн (е в боровец)
Публикувано24.01.05 22:45



иас дека си падам пу тебе
ке ми пристанеш ли?

студено ми е


Тема Скоро не съм претеглял относителния дялнови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 10:31



на коката и хероина ма според мен тука малце бъркаш. Хероина е проблем и то голям за Западна Европа/вече и за Източна/, докато кокаина е такъв за САЩ. Просто географски са обусловени нещата-хероина тръгва от средна Азия за Европа и от "Златния триъгълник" за Япония и Австралия, а кокаина от
Южна за Северна Америка. Е верно, че за САЩ кокаина е 50-пъти по-голям проблем, но ако подценят хероиновото производство, ще се върне ситуацията
отпреди 25-30 г., когато хероина е бил най-разпространения наркотик по света.
Сега за полицейските участъци не само Заркауи ги дига, мен ми се струва
че пропагандно бая го издига и пресата и официалните власти. Дали това е
умишлено или просто е най-известен или той самия цели широка пропаганда е друг въпрос. Нормално е да ги дигат обаче участъците и казармите-та нали това са седалищата на едни от военните противници на съпротивата. Нормално е да минират и пътищата от където минават военни конвои-американски и други. Все пак не можеш да отречеш, че американците и съюзниците им първи използваха авиация и артилерия в населени места.
Лошото е когато го правят в близост до цивилни обекти и гинат и невинни.
Нито ти нито аз обаче сме на място да преценим не може ли войната да се
води и по-почтенно като се пазят цивилните обекти и от ДВЕТЕ страни. Просто
както се казва войната е тотална като през втората св.война, не както ИРА или ЕТА в последните години предупреждават ако имаше опасност оикновенни хора да пострадат.
И последно принципа ти понякога върши работа не отричам, ма трябва много да се внимава щото видя един компромис по отношение на афганистанските фундаменталисти до какво доведе. Горе-долу същото стана и в Босна и Косово.
Да не говорим за предишни издънки на британците като Иди Амин или на американците като Дювалие. Мен ако питаш по-добре е този принцип да се прати при тези дето са го измислили-в музея.



Тема Що ти е студено бе душа, щотонови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 10:43



си в Боровец или понеже си зиморничав? Ми объркал си дестинацията тогава.
Земи докато е още цивилизовано там и преди да са го демонтирали за строит. материал да градят прикрития за иностранни пазители на демокрацията па земи и Патриота за компания и айде във Вавилон. Там е екзотично, на Патриота ше му хареса. После ще разправяте от първа ръка не само теоритично да си ортуваме тука.



Тема be ti nema6 mozyk kolko vrab4eнови [re: Tapkaлaн]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 13:37



trygnalo da pi6e i ono

ja si sedi na toplo i se blagodari 4e ne si umrel otgladi, 4e za ni6to nestava6




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.