Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 06.10.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема СерГЕЙ щял да ни лепи към капутските ония странинови  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 23:03



Здрасти клубари. Пак съм аз, пак съм тук и пак съм си същият.
Дочуват ушите ми дето бате Ви СерГЕЙ и червените динозаври ако гепят властта щели панически да изтеглят доблестната българска армия от изпълнение на благородната ни мисия в Ирак. Аре ся чекаме тарамбукофилите в клуба да запеят дитирамби в прослава на червеното гюбре

Правилната бюлетина на референдума за ЕСто е ПРОТИВ!



Тема Re: СерГЕЙ щял да ни лепи към капутските ония странинови [re: ThePatriot]  
АвторBrambar (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 23:16



Ми да ги изтеглят! Все за някого бачкаме. Сега и за Армията ни в Ирак. Баси...



Тема Re: СерГЕЙ щял да ни лепи към капутските ония странинови [re: Brambar]  
Авторusmiv4o (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 23:56



"слаената ни армия" - по голяма пародия не съм и не 6те 4уя

какжо и е славното стари народни глупости

не си ли бил в казарма 4е да ти се струва велика

да ги махат никои не ги е канил

а и остава арабите само да ни намразят

с тях верно не бяхме успели да влошим отношенията си достатъ4но

нека лижем дупенцата на САЩ

слава

нека такива хора като Паси се роят и множат хе хе

6те се мре



Тема Re: СерГЕЙ щял да ни лепи към капутските ония странинови [re: Brambar]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 00:05



Ами много ясно че ще се изтеглят и няма да векуват в Ирак. До края на тая година свършва политическият процес в Ирак и няма да имат повече работа там. Съответно ще си тръгнат след като си свършат добре работата. Защо трябва да се изтеглят няколко месеца предсрочно по капутски начин заради евтиният и вреден популизъм на червените? Това означава първо да зачертнеш всичко което си направил досега и второ да поканиш психясали терористи за участие в изборите по испански сценарий. И другото е че когато нашите напуснат Ирак, без значение по капутски СерГЕЙски начин или след свършена работа, тогава същите военни ще ходят на миротворчески мисии в други държави. Ако правилно ти разбирам мотивите значи би трябвало да защитаваш позиция че България изобщо и по принцип не трябва да има никакво участие в международни мисии. А не просто да си против мисията в Ирак. Дори и да се приеме такава позиция (което аз не одобрявам) то тогава е коректно да се завършат мисиите към които сме поели ангажимент досега и да не поемаме ангажименти за нови. Това би направила държава с чест, която евентуално си е променила позицията по въпроса за участие във военни задгранични мисии.

Правилната бюлетина на референдума за ЕСто е ПРОТИВ!



Тема Re: СерГЕЙ щял да ни лепи към капутските ония странинови [re: usmiv4o]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 00:15



Еле колко е лошо да си влошим отношенията с арапите Те може да ни режисират скалъпени процеси по чудовищни обвинения ама важното е ние да се пазим да не си развалим отношенията. Споко, тия арапи дето са с нас в Ирак са наши хора и си заслужава да имаме добри отношения с тях. Другите арапи да го духат.

Правилната бюлетина на референдума за ЕСто е ПРОТИВ!



Тема ДИТИРАМБА!нови [re: ThePatriot]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 09:26



Бате Серго е велик! Ша изтегли от Ирак и последния наш войник!
Кефиш ли ся?
А за мноо години и добре дошъл. Нещо си са притеснил за имиджа наш май?
ма не страхуй ся! То къде е казано, че ако си оберем пъртакешите е забранено да спретнеш един доброволен набор и да идете да вардите урните? Хем достойството наше ще опазите хем и морален отклик къв ще се разпали, малиий... Само лека подробност побързай щото скоро и нема да има кой да ви настини аклиматизационно за 40 деня в Кувейт, понеже Биг брадъра скоро ще надуе шушони през широки океани за къмто дома с подвит куйрук да!



Тема Право е! Еле как плакаха горкитенови [re: ThePatriot]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 09:35



кербаланци кат са разделяхме-качи са нивото на Ефрат с 4 мм. Де са виждали те нещастните толкоз добре опазени кметство и съседната му казарма? И то в тия размирни месопотамски земи. Ми най-важното - пратили отзиви на диванийците и поради липса на цветя/природна особенонст/ те ги срещаа с
пиратки туй не помниш ли?
Абе да питам ти що си против ЕСе-то? Не че и аз изпитвам въпиюща нужда да са пиша там ма нали уж и там е цивилизация и ще ни отдалечи от ненавистното тарамбукофилство?



Тема Re: Право е! Еле как плакаха горкитенови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (200 000 лева)
Публикувано13.01.05 10:05



а што да требе да ни одалечава от ненавистното тарамбукофилство




Тема Ми щото не е цивилизовано бе! [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 10:37



Баш ти пък тъй да питаш. Не го съм очаквал от тебе! Нещо май се отклоняваш от сияйната пътека на прогреса. Пиши и тая година посещение на Лас Вегас с олекотяваща джоба терапия требе да се заздрави вярата ти в крайния успех на цивилизацията. Белким не само откъм джоб ми откъм сиво вещество олекнеш да та напуснат таквиз сумнителни идеи да са сгръщаме с тарамбуките. Помня аз сакаше къщи да им градиш-тва са вика прескачане на еволюционния прогрес те требе да живеят у колибите си първобитни баре 15 години докат завърши и у тех риформата. Инак кво-свобода наготово, цивилизация наготово, ааа не може тъй. После чудят се някои що дрънчат там танкови вериги и джаскат големокалибрени арт-системи година и половина-две след победния шоков марш към Багдад. Ми нужно е да се бутне сичко старо щото то тегли назад с носталгия към времена на измамно благоденствие и модерна инфраструктора електоралните еденици. И учебници нови ще се напишат да знаат малките арабчета на кого са длъжни 3/4 от петролните доходи да снасят за дареното им право на избор-да си купят биг-мак или шише кола с джобните за два деня.



Тема ama patrijote, 6to ne udarim Libya be? [re: ThePatriot]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 10:53



smelos ni stiga, vidim,
6ta 6tem f iraq - mislehme vojnata e svyr6ila i 4e se deli banicata, nali

"kuuuu. " vikashe edna babi4ka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.