Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 01.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Смелите воини на Аллаха избиха 100-200 деца.нови  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.09.04 14:33



Чудя се защо съмишлениците им в клуба поддържат учудващо мълчание за времето на цялата криза в училището-нали всичко това се прави в името на Правата Вяра и Пророка.
Но не бива,не бива да виним обикновените мюсюлмани за това,което правят шепа непредставителни представители на религията им-какво са виновни обикновените нацисти от НСДАП за гестаповските и СС-овски изгъзици?
А,обяснете ми и каква е връзката на Световния Юдеомасонски заговор конкретно в тая драма-каквии са им мотивите,идеите,начините за действие етцетцетцетц-не се съмнявам,че и тук ще съзрете дългата им ръка.
Аллах Акбар,младенчовци,Боенчевци и прочее побъркани чекии,а извън тона на постинга-идете и запалете по една свещ,все едно от коя свещоливница,за невинните жертви на една незаслужаваща място под слънцето мракобесна религиозна система.
Троглодити !

Nеc sine te
nec tecum vivere possum.


Тема Re: Смелите воини на Аллаха избиха 100-200 деца.нови [re: Kиpo]  
Авторglicine4 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 14:51



Ако става дума за у4или6тето в Осения,не мисля 4е тази терористи4на акция има религиозни при4ини,а по скоро полити4ески.

Така 4е намирам трейда ти малко неуместен в този смисьл.

4ао.



Тема Re: т.е.нови [re: glicine4]  
Авторglicine4 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 14:57



Изкам да изясня,4е в момента ми идва пове4е да мисля за полити4еските при4ини за този 4удове6тен атентат,отколкото за религиозните.

Вьв всеки слу4ай,ни6то не може да оправдае подобна акция...



Тема Въпреки,че не ми отговяраш на български,щенови [re: glicine4]  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.09.04 14:58



ти подам малко материал за размисъл-напрегни си въображението малко повече,отколкото си го сторил за да скалъпиш едно изречение на квазибългериън и си представи следната картина.
Някой бе споменал нещо в подобен на твоя дух-дрън дрън,национални борци и прочее простотии.
Та-опитай се да си представиш шепа войнстващи будисти от Тибет завзели Шанхайско Школо и искащи независимостта на високопланинската си територия.Вътре в школото няколкостотин дръпнати симпатични дечица и при опита им да избягат свирепите будисти стрелят в гръбчетата им.
Или-шепа южносудански християнски бунтовници,правещи същото с клетите рязанчета в някое школо в северната част на страната.
Абе,англосаксонски ми либерале,чувал ли си за генерал Ермолов?

П.С. Ок,вземам си назад думите за бългеъриънът.Чест ти прави,че въпреки,че дечицата ти няма да бъдат българчета,ти полагаш усилия да не скъсаш пъпната връв с Татковината.

Редактирано от Kиpo на 03.09.04 15:01.



Тема И за 11.09 имаше И религиозни причининови [re: glicine4]  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.09.04 15:10



Някакъв папагалстващ твой съмишленик по-долу(или ти беше,все едно) дрънка за интегриране и тямподобни "Хай-брауз"-клишета- теоретизми невъзможности.
Нима Мохамед Атта не бе напълно интегриран,образован и вписан в американското общество.Не бе,май.Ама защо?Будист?Нещо?
Човече,излизайки от света,изграден от либералните драскачи,ще видиш,че съществува качествена разлика между рязанците(ползвам тоя "термин" само за мюсюлманите,не за евреите и американските жертви на доктор Спок!)и всичко останало-ако не схванеш следващия ми довод,значи няма нужда да приказваме повече:
Допускам възможността някой откачен и надъхан с библейщини тъпоумник да отреже нечия глава,но РАЗЛИКАТА между този хипотетичен случай и ОНЗИ реален, е,че той няма да остане скрит(ненормалникът),укрит и най-малкото непредаден от съседите,познатите и,ако щеш, роднините си-християни.За разлика от ТАМ,където очевидно средностатистическия жител не му пука,че обезглавяват някого.

Редактирано от Kиpo на 03.09.04 15:26.



Тема Re:има6 право..нови [re: Kиpo]  
Авторglicine4 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 15:11



Ако сьм поснала някоя не бьлгарска дума,се извинявам.

Не се занимавам с политика,но в ма6табите на клуба мисля 4е моят развален бьлгарски стига.(използвам фонети4на клавитура,за това някои букви,просто ги нямам)

И ти схвана какво имам в предвид.

Не ми харесва особенно да се маниполира една трагедия за анти религиозна пропаганда.

Терористите претендираха освобождаването на техни затворници и изтеглянето на руските 4асти от 4е4ения.

Никой не е сложил лозунг"убиваме деца за алах"

4ао



Тема Re: Анджак!нови [re: Kиpo]  
Авторglicine4 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 15:31



Не обрь6тай толкова внимание на правописните ми гре6ки....преди да се скьса пьпната врьв,пи6ех по правилно



Тема Re:има6 право..нови [re: glicine4]  
Автор Stanislavche (Prof.Dr.Dr. h.c)
Публикувано03.09.04 15:31



Никой не е сложил лозунг"убиваме деца за алах"

Според последна информация е имало вътрешен конфликт между терористите, и защо ли, след като дори в Чечня протестираха срешу тях...

Някои "смели" бойци са се опитали да избягат, други са си натиснали копчето. И какво постигнаха, сега ще се свика съветът за сигурност на ООН и е напълно възмножно да излезе с някакво изненадвашо решение.



Тема Ами би ли обяснил защо тогаванови [re: Kиpo]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 15:35



точно един от водачите на тези хора намери политическо убежище в две
напълно християнски държави, които отказаха да го предадат на руските
власти? Аз не съм чувал за въпросния генерал, но ми е интересно да науча нещо повече. Не обичам мюсулманите нито убийците на деца, но те няма да се свършат дори и да се организира кръстоносен поход срещу тях.Проблемът не е толкова политически колкото социален, защото на възпитание в духа да
жертваш всичко което имаш в името на Алаха се поддават само тези които тънат в простотия и мизерия и нямат нищо за губене. Ти знаеш ли колко от
чеченците ходят на училище, а не на медресе където да им пълнят главите с
такива глупости? И защо е така?



Тема Виж,това [re: нeнo]  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.09.04 15:45



не ме интересува-аз виждам ФАКТИ.
Имали са училища,имали са и петрол под задниците си,но става дума за твърде сложни за нашите лишени от време и мотивация за вникването в и разбирането им,взаимоотношения,изграждащи национални манталитети,характери и поведения.
Онагледявам-в село,бивше българско,сетне почти турско,когато си колели прасетата,дядото на мой познат е бил принуден да го прави извън селото,щото това ги ОБИЖДАЛО.
Слава богу,това е било преди доста време,а в момента(тук няколко недорасли националисти пак ще рипнат), турците поне по крайбрежията и в европейската част(тези,които имат значение) са, като цяло, дори по-европейци от нас-поне от некъпаните чичковци по трамваите.
А нас стотиците им джамии не ни обиждат.Давам ти един знаков пример-това,което на тях е позволено,на нас,бедните друговерци,не е.За да се ОМЪЖА за мъстаката мургава мюсюлманка,кой знае защо,аз трябва да приема нейната религия,не тя моята.И т.н и т.н.

Nеc sine te
nec tecum vivere possum.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.