Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 03.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мноу хубунови [re: Alia]  
Авторjanso (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 22:13



Prili4ash na dobria star d-r 4olakov ot Sweden... neshto ne ti e nared mai...



Тема Re: мноу хубунови [re: Niky]  
Авторkлk (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 22:21



к'во искаш от Алия - омъжена за арабин - my husband, right or wrong.



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: Alia]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 00:43



Мисля, че истината трябва да се види, колкото и да е грозна.
Не обръщай внимание на буклуците, които се радват на кръв и застреляни деца - и такива долни изроди се намират. Може би тия отрепки ще реагират по малко по различен начин, ако това е тяхното семейство.



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: Alia]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 01:12



Междо другото нема да се връзваш на кретените. Те посрещат всеки нов с псувни с надеждата да го накарат да млъкне. Защото няма какво друго да кажат. Един херос (злополучния патриот) им остана, а и той на куц катър, вместо на кон.
Не е важно псувните, а кой какво казва и има ли смисъл.
Гледай сега, каква е работата - тия диванета ги е яд защото повечето от тях са разни новоизлюпени кравари - нашенски емигранти и явно нещо ги стега шапката там, затова влизат тук да си го изкарат на нас и да се напсуват с някой на български. Сто пъти ги питахме, като са такива велики американци, а ние сме такива нещастни българи, защо се занимават с нас - и не отговарят.



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: Ивaйлo]  
Автор Alia (новак)
Публикувано28.08.04 01:21



Както забелязваш не им се връзвам особено :) Вече даже престанах да им отговарям. Пускам само фактите, който иска да види истината ще я види, а другите не ме интересуват, да си псуват колкото си искат и да говорят всякакви простотии за мен.. те като никакви логични доводи не могат да изтъкнат, и се захващат с моята личност.. Омъжена съм била за арабин.. да така е, вас яд ли ви е?!? И не е сириец а иракчанин, за ваше сведение :)



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: Alia]  
Автор Stanislavche (Conqueror)
Публикувано28.08.04 01:38



Chudo shte sutvorite be chada, nacionalist s miusulmanin na edno mnenie se obediniha.



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: Ивaйлo]  
Автор УCMИBKA (бяла-беличка)
Публикувано28.08.04 10:48



абе Ивчо и ти ли не си с всичкия си бе?Ти ще накараш целия свят да повярва,че българите сме някакви садистично настроени некрофили бе...Я бързо се осъзнай!!!Мислиш ли,че има нормален човек,който "се кефи"на убити хора/мъже,майки,деца/?Мислиш ли,че жертвите,пролятата човешка кръв доставя някому удоволствие?
Наричаш ни боклуци...изроди...отрепки...наистина ли така мислиш за съгражданите си?
Честно казано,не ти прави чест това изказване...симпатизираш на фанатичната същност на Данина Пеева(Alia or Zahra/-това си е твое право,но понярвай ми:ние,българите сме далеч не това,което ти ни наричаш!!!Бих могла сега и аз да те нарека с най-грозни имена,но ще задържа топката,защото имам самочувствието на истинска българка,което ти нямаш...Няма да се принизя толкова ,че да падна до нивото на твоя емоционален/maybe!/срив...
Мисли каквото искаш,но светът върви напред!!!



Тема Re:смешен си бе...нови [re: Ивaйлo]  
Автор УCMИBKA (бяла-беличка)
Публикувано28.08.04 11:18



мислиш ли,че българските емигранти са по-малко българи от теб?По-голяма простотия не бях чувала до сега...та те се интересуват ежедневно за това,което става в Родината!Това,че са избрали по един или друг начин да живеят или работят навън,означава ли,че са диванета и новоизлюпени кравари?Не,драги мой...грешиш!Това са хора,които не са успели да се реализират тук,въпреки потенциала в себе си,пък и може би на някой от тях им е писнало да се сблъскват всеки ден с лицемери и простаци,като теб...знае ли човек...

. Сто пъти ги питахме, като са такива велики американци, а ние сме такива нещастни българи, защо се занимават с нас - и не отговарят.

--кои НИЕ ?Прекалено сте малко на брой/пръстите на едната ми ръка са много.../,за да се определяте като мнозинство!Ясно?!
Не съм чула да ниричат себе си велики,нито пък имам чувството,че ти се мислиш за нещастен/което може и да е истина,съдейки по напиращата ти комплексарщина.../
Айде,бъди здрав и щастлив най-вече,защото това май най ти липсва...



Тема Re: ask a question...ALIAнови [re: Alia]  
Автор УCMИBKA (бяла-беличка)
Публикувано28.08.04 11:25



и защо "беше",а вече не си? И най-вече:как беше?
Има в сърцето ми съчувствие за тебе...преживяното лесно не се забравя...



Тема Re: Иракски войници са стреляли срещу демонстрациянови [re: УCMИBKA]  
Автор Boan (новак)
Публикувано28.08.04 12:08



Аз не виждам нищо фанатично в това което казва и публикува Алия. Тя се аргументира за разлика от теб. Фанатични и злобни са единствено твоите лични нападки и заяждания, плод на перманентната ти хистерия, върви да се лекуваш час по скоро. С простотиите си и липсата на каквато и да е мисъл в твоя спам ти си просто една жалка гротеска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.