Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 20.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Загиналите българи  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано12.08.04 17:47



Много хора се обявиха за избиване на араби в резултат от загиналите 2-ма души в Ирак.
Нека да припомня че загиналите българи в резултат на американски и английски бомбардировки през Втората Световна са близо 2500 души.
Как мислите - дали да не почнем да избиваме и американците? Мисля, че Елия предложи - за един убит българин - 100 убити американци ... пардон иракчани.
Абе какъв пардон всъщност - 250 000 американци да избием заради загиналите ни съграждани си е много добра идея - не мислите ли?

За малко да забравя - наскоро е приета и безкрайно свежата идея да се издигне паметник на американци, загинали докато бомбардират България.

NO PASARAN!

Редактирано от B2 на 12.08.04 17:49.



Тема Re: пишман бабаитите и кротуващитенови [re: B2]  
Авторrълъбчeтo B2 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 18:38



Пишман бабаити знаеш какво е, нали

А Елия трябва да я питаме какво взима, че е толкоз агресивна понякога, но тя е способна и да си преоценява мненията (понакога) за това ми е симпатична

Ако си забравил, НЕ Америка обяви война на Бг, а наопаки...та ако си обявил война на някой, очаквай го да те бомбардира - така е война.

И никакъв американец или англичанин не умрял БОМБАРДИРАЙКИ БГ, (колко пъти - 2-3 пъти) те бомбардираха нефовите инсталации и железници в Румания, и може би засегнати самолети са паднали в Бг на обратния път.

Имам друг въпрос към теб - защо не ти чух миролюбивия ти глас, я миролюбиво гълъбче с ник на тежък бомбардировач , като арабина Дауд
ругаеше и обиждаше българите(правейки се на евреин)?

Уж си българин, ама сигурно си си направил сметката, че ако намразят евреите, ще е по добре за арабите, дето толкоз си ги обичкаш, нали така я
гълъбче?



Тема Re: пишман бабаитите и кротуващитенови [re: rълъбчeтo B2]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано12.08.04 22:44



Ако си забравил - Ирак на България война не е обявявал - нито е канил бъглгарски войски някои - ама те са там. Ти ако си отишъл в чужда държава непоканен - очаквай жертви - военни и цивилни.
И доста американци и англичани са умрели като псета бомбардирайки български домове. Справка:


Другите работи които си написал са глупости. Не ми пука много нито за еврейте, нито за арабите.

NO PASARAN!

Тема Re: Срам ме е от тия българинови [re: B2]  
Автор Бивш Cтapeц (омайник)
Публикувано12.08.04 23:49



които оправдават американските бомбандировки през 44.Раните са живи в центъра на София.Срамувам се ,че съм българи заради тия хора.

Ако ти се доработи легни и се наспи!Ще ти мине!


Тема Re: пишман бабаитите и кротуващитенови [re: B2]  
Авторrълъбчeтo в2 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 00:36



За убитите американци в Бг през 1944 сгреших, но така е на война - никому не е приятно, и НЯМА символична война...



Тема Re: Срам ме е от тия българинови [re: Бивш Cтapeц]  
Авторrълъбчeтo B2 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 00:46



Май не съм се изкаьал ясно - аз НЕ ОДОБРЯВАМ онези бомбардировки, само обясних причината им - България обяви война на САЩ и Англия, не обратното.

И няма символични войни, и никоя война не е приятна цялото време, дори и на победителите



Тема Re: пишман бабаитите и кротуващитенови [re: rълъбчeтo B2]  
Авторpaca+нaция (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 04:31



В едно нещо си прав- когато обявиш война на някого, можеш покрай всичко останало да очакваш и бомбандировки над своята територия, но би ли ме светнал дали Виетнам, Афганистан, Сърбия и Ирак бяха обявили война на САЩ преди твоите перверзни приятелчета да ги смажат от масирани въздушни удари?
И още нещо- когато две страни се намират във война, според всички правила на военното изкуство се нанасят удари върху военни, а не граждански обекти. Въпросът ми е кои военни обекти в България са били поразени по време на вражеските бомбандировки на англоамериканската авиация през 2-та световна война, и София военен обект ли е?



Тема Re: Ами тикви като тебнови [re: B2]  
АвторGeorge (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 06:51



са се обявили за избиването на араби.
А пък българите сме избили 100000 през първата световна...и още колко през другите...и още..
Ти сега какво, ще трябва да си плащаме заради дядовците ли?



Тема Re: пишман бабаитите и кротуващитенови [re: paca+нaция]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 09:09



ako naistina imash v predvid ''voennoto izkystvo''(osobeno onova ot vtorata svetovna) to masiranite bombardirovki se izvarshvat predimno varhy gradove(golemi tzeli hvarlqsh i bqgash),a i voennite obichat da terorizirat naselenieto samo deto ne obichat da si priznavat



Тема пак простотии пишеш бе маценови [re: eлия]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано13.08.04 09:49



ще споменавам глупавия ти ник когато си поискам особено когато е с причина:



Цитат от Елия:

"От тук нататък моята позиция е само една и ще я изкрещя:
ИСКАМ ОТМЪЩЕНИЕ! ИСКАМ 100 АРАБСКИ ГЛАВИ! "

Нали си голяма патриотка и ти? Защо не каза нещо по въпроса за 2500 българи избити от американските бомбардировки? Хмм?

NO PASARAN!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.