Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 23.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Абе много ме съмнява!нови  
АвторCъмнитeлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 12:27



Не минава и ден, без някой по телевизията някой да каже, че в тоя или оня ислямистки сайт има снимки как убиват еди-кого си, че има филми на някой пореден атентат или пък заплашват поредната държава.
Днес специално посветих почти 2 часа да търся такива сайтове (един в офиса е завършил арабистика и може да прочете това-онова). Да ама и Google, и Yahoo дават заето Все страници с цитати от споменатите ислямистски сайтове, все информация какви ужасни неща имало там, но НИТО ЕДИН АДРЕС!
Някой знае ли адреси на такива сайтове?
Какъв е адреса на сайта на тая групировка Тауахид ал джихад, дето все с нея ни плашат?
Щото тая работа все повече ми почва да ме съмнява.



Тема Re: Абе много ме съмнява!нови [re: Cъмнитeлeн]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 21:16



e nali tova e nomera da te naplashat kolkoto mozhe poveche ,pak posle da te povedat v pravilnata posoka,a seriozno nikoi ne se zanimava s deistvitelnite teroristi naprimer oniq deto otvlqkoha syma ti amerikantzi vav filipinite yzh vsichki znaqt na koe samotno ostrovche im e bazata pak nikoi ne otiva i dva shamara da im zashie(sashtiat tzirk go ima i v tailand),po minalata godina v indonezia iztrepaha nad 500 choveka(hristiqni) i pak nishto



Тема Re: Абе многонови [re: Cъмнитeлeн]  
Автор Tapkaлaн (бъдещ космонафт)
Публикувано04.08.04 21:58



бе чесно да ти призная и мене ми се искаше колянето на нашто момче да е провокаця на сиенена и битвито ма не би.

беше си риъл да им ебеш маиката фанатична



Тема Re: Абе много ме съмнява!нови [re: Cъмнитeлeн]  
АвторAra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 02:28



To men ot Sep 11, 2001 do sega me samniava vsichko koeto mediite sa izsrali ama uvi..... Ako pitash men, Alkaida e kosveno poddurjana ot usa i israel za da imat povodi da napadnat. Naprimer tova poslednoto deto napadali hristiani v Iraq si e chista provokacia ili che puk shte napadnat usa tochno predi izborite. Ne bih se uchudil ako Osamata e niakade i v usa i da go snimat ot vreme na vreme. Podobni praktiki ima ot kak sviat svetuva, i Hitler gi e praktikuval (pali si Raihstaga i obviniava komunistite)..i mnogo drugi. Nishto novo pod slunceto. Vrag triabva da ima vinagi i ako niama si go suzdavat.
Az ne otricham facta che razni tarambuki gi vurshat tia neshta v Iraq no ne sam siguren koi stoi zad tiah.



Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: Cъмнитeлeн]  
АвторGeorge (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 06:13



значи не съществува, а?
Няма се правиш на теле, ами гледай повече телевизия, всички ненормалници си имат своя време в Ал Джазира, може и рязане на глави да гледаш-квото ти душа иска.
ПП Буш и евреите събориха кулите, нали така?






Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: George]  
АвторAra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 09:44



Abe dali te sa gi zaborili ne znam ama te imat nai-mnogo kiar ot tiahnoto sabariane. Pravi si izvodite sam.



Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: George]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано05.08.04 10:04



Разбира се че сами са си съборили кулите. Едва ли шепа арабски терористи ще могат да управляват такава сложна машина. Погледни снимките по надолу. Намери останки от самолет ако можеш.









Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: Devil Doll]  
Автор Tapkaлaн (бъдещ космонафт)
Публикувано05.08.04 11:22



не бе.тва е от летяшта чиния.
те пътниците от тоа самлет дет удари пентагона са фантоми.
нивгаш не ги е имало.



Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: George]  
АвторCъмнитeлeн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 14:08



Гледай ти!!!
Гледал си Ал Джазира в България?
На кой канал я хващаш?
Щото не знам нашата телевизия някога да е излъчвала кадри, които са й били предоставени първа ръка от Ал Джазира. Всичко е чрез посредничеството на CNN. А доколкото ми е известно - тя е собственост на евреи, както и почти всички американски телекомуникационни компании.
Отварям една скоба - не мразя евреите. Е, вярно, че щом в Библията сам Бог е казал, че ще ги изтрие от лицето на земята - кой съм аз, че да му заставам на пътя?

Но сериозно - много би ми било интересно да чуя другата гледна точка. И то - от първа ръка - а не чрез нечие посредничество.
Колкото до тези сайтове - да: твърдя, че не съществуват. Нека припомня - става въпрос не просто за убийството на някой нещастник, заснето на видео, а за заплахи към ЦЕЛИ ДЪРЖАВИ.
Няма такива сайтове!
Не мога да го докажа, но и не е необходимо - щом като твърдя, че определен факт не съществува. Поне такъв е законовият принцип - не се доказват отрицателни факти.
А ако някой твърди противното: че такива сайтове има - нека посочи поне един адрес. Ще му повярвам моментално.



Тема Re: ако го няма на интернета,нови [re: Tapkaлaн]  
АвторAra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 20:00



Tarkalane, da si chuval sluchaino za raketi koito se istrelvat ot podvodnica naprimer i poraziavat s hirurgicheska tochnost??? Da se vrejesh v zgrada na zemiata sas samolet i to s takava skorost e pochti nevazmonjo daje i za profesionalen pilot, kamo li za nkva tarambuka deto nikoga ne e karal samolet.
Ama si edin promit mozuk i ti. Ne se li useshtash che pravitelstvoto si pravi pishki s tebe??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.