Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 30.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Израел готов за първи удар срещу Иран  
АвторOTПEнKA (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 17:41



http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ShowFull&cid=1090121780879

Jul. 18, 2004 21:27 | Updated Jul. 18, 2004 22:11
Report: Israel's 'first strike' plan against Iran ready
By DOUGLAS DAVIS

Ето ви линка прочетете и се насладете. Това от оня ден, а днес малкия лайняр Бусх дава изявления че те отдавна имали сведения за нерегламентираните връзки на иран с ал каида и терора. миличкия без малко да каже че те маи объркали Иран с Ирак. то само една буква. После на въпрос какво ще предприемат спрямо Иран той каза че ще обсъдят това със свойте партниори и разузнаването на израел и англия. Може би затова и външният министър на стратегическият партниор "България" е на спявка във Вашингтон че да знае какви да ги говори тук после. И как е в интерес на БГ точно сега да останем твърди и принципни докрай........
Мдам евреите са вече готови, Паси и той
Ще следя развитието с интерес



Тема интересува ме БГ затованови [re: eлия]  
Авторcaмo питaм (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 17:52



ами то сърбите не бяха араби
ама като решиха че режима им не им уйдисва и ги избомбиха нали? аз на янките и евреите вяра им нямам
та на питането
и после какво?
а се интересувам щото ние като "стратегически и верен" партниор по думите на Пауъл пак ще се набутаме сред говната
затова ме е грижа да знаеш !!!



Тема елия пука ми защотонови [re: eлия]  
АвторOTPEnKA (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 17:56



скъпа елия на мен ми пука защото неминуемо ще има намесени българи и там. сега българите са шокирани защото губим сънародници в тази война. в една следваща май пак ще сме набутани против волята ни

затова ми пука



Тема Re: Израел готов за първи удар срещу Ираннови [re: eлия]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 18:05



Иранците не са араби, а ираноезични, предимно перси. Иначе причината е че просто са злобари на които за всичко са им криви държавата, правителството, психясали са от световни конспирации, най ги кефи да рисуват апокалиптични картини и се изживяват като много велики и големи пророци и прочие. А иначе да се надяваме че аятолосите ке паднат. Това е ясно че Иран води агресивна политика насочена навън, но все пак малко раничко е да се подпукват още сега. Трябва поне около година-две време да се стабилизира Ирак. През него време по скоро следва да се притиска режима в Техеран по дипламатически път. И да се види дали може самостоятелно да стане държава като държава или е необходимо да бъде размазан.

И разбира се бой по тарамбуките!



Тема abe muhljo, ti za svetovna vojna mislil li siнови [re: eлия]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 18:04



kaji po-lesen na4in, 4e ne se se6tam

nadevam se oba4e francuzi i nemci da osyznajat kakvo ni 4aka i sprat tezi maloumnici

a nemcite imat i 4elen opit



Тема no mi e 4udno i rusnacite s 4ij akyl davat uranнови [re: bg]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 18:05



i te sa edni mrysni izrodi



Тема Re: Израел готов за първи удар срещу Ираннови [re: eлия]  
Авторantiwar.com (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 20:28



Кукло, иранците не са араби а арийци. Това е Персия. Страната е прекръстена на Иран през 1935 г. "иран" идва от "Арианам" - "земя на арийците". Древните персийски царе от Кир до Дарий са се титуловали "цар на арийците".

ДАРИЙ ПЪРВИ

"Затова Агурамазда (Ahuramazda), бог на арийците, изпрати помощта си... защото аз не бях враждебен, не бях лъжец, нито злодей, както аз, така и моя род... несправедливост не извърших над никого"

надпис на Дарий (F.H.Weisbach, "Die Achamenideninschriften", второ издание, Лайпциг, 1890, с. 73, 75).



името Варна просто е донесено от зороастрийци (прабългари), които са живели в областта Варна в Иран (Ариана) в дълбока древност още преди миграцията им към северна Индия. Това е едно достоверно доказателство за етническата и езикова принадлежност на прабългарите към иранските народи и участието им в миграцията на източните иранци в колонизирането на северна Индия.



Тема Re: Израел готов за първи удар срещу Ираннови [re: OTПEнKA]  
Авторantiwar.com (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 20:49



Това показва, че Ирак стана блато за американците като Виетнам и чифутите и краварите си изтърват нервите и ги хваща истерията и паниката.
Интересно, какво ще стане, ако Иран реши да отговори на чифутския удар Кой ще го спре?
Може би великата краварска армия, която велико буксува в Афганистан и Ирак

След такива изявления, да видим, кой ще спре Иран да си разработва ядрената програма.



Тема Re: Израел готов за първи удар срещу Ираннови [re: antiwar.com]  
АвторGeorge (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 21:23



че кой друг може да спре резеняците-руските мужици, дето една Чечня не могат да смачкат или френцките курви?
САЩ е единствената християнска страна дето има сили, енергия и желание да държи статуквото ни.
Щото една друга имрерия на времето/православна/ бе съюзник на гаджалите и ни заробиха за 500г./сущата империя престана да съществува малко след това/

За смешниците като теб, мога да кажа-Америка ще е победител, ще има избори в Ирак и ще започнат демократични процеси дето ще променят целия арабелски свят.
Такива кат теб, могат само да правят свирки.





Тема А бе Гогонови [re: George]  
АвторHoвoбpaнeц (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 22:37



Ти си пич.Личи ти от това,което пишеш.Какво им пречеше на руснаците да премажат Чечня?Нищо!Просто американците инициираха Европа да се опъне на руснаците,за действията им,които бяха дори по меки от тези на Велииииииките Пезпогрешни американци в аналогични случаи.Всичко е световна курвенска политика!Заеби!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.