Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 06.10.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тарамбуките ни замерили с нова кола бомбанови  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 21:58



Логичният резултат е че двамата или тримата олигофрени които са били натоварени за да умрат за интересите на шепа арабски и персийски дембели са изгорели като халосен патрон. Заедно с тях и грешни пари за взривни материали и за обучение и зомбиране на олигофрените камикадзета. Естествено е в тоя ред на мисли, че всяко оръжие е силно тогава когато е неочаквано и предизвиква шок точно с изненадата си. А колите бомби вече са банални и срещу тях с удовлетворение трябва да отбележим че са взети мерки за да представляват халосен патрон. Бог да ги прости олигофрените камикадзета и белким си намерят при Аллах там по колко девици или хурии бяха.

Нека спретнем геноцид над арабите, за да има поне за какво да ни обвиняват!



Тема Re: Тарамбуките ни замерили с нова кола бомбанови [re: ThePatriot]  
АвторAдoлф Бyш (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 22:04



и зомбиране на олигофрените камикадзета

Брадчед, по-зомбиран олигофрен от тебе в този форум НЯМА!



Тема Re: Тарамбуките ни замерили с нова кола бомбанови [re: Aдoлф Бyш]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 22:13



Разбира се само това ще кажеш. А какъв ли глас щеше да ви се отвори ако беше пострадал някой рейнджър от доблестната българска армия в Ирак? Много те е яд тебе и тебеподобните лешояди че няма български жертви. А?

Нека спретнем геноцид над арабите, за да има поне за какво да ни обвиняват!



Тема Re: Тарамбуките ни замерили с нова кола бомбанови [re: ThePatriot]  
АвторAдoлф Бyш (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 22:52



Много те е яд тебе и тебеподобните лешояди че няма български жертви. А?

Ей, ама си фантаст! Това пък как ти хрумна? Сега ли го роди или дълго го обмисляше. Хехе. Пък и "лешоади", къде ти е възпитанеито бе пиле!

И момче, не си мисли, че те взимам на сериозно. Казах ти вече, ходи се прегледай, имаш нужда от квалифицирана медицинска помощ! Не се заяждам, искрено съм загрижен за тебе, може да се окаже, че имаш тумор в мозъка или друго заболяване на централната нервна система.

После ще си ми благодарен, че съм те предупредил отрано



Тема Re: Тарамбуките ни замерили с нова кола бомба [re: Aдoлф Бyш]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:13



И момче, не си мисли, че те взимам на сериозно.

Защо си мислиш че на някой му пука ти кой за какво взимаш.

Нека спретнем геноцид над арапите, за да има поне за какво да ни обвиняват!



Тема Re: Тарамбуките ни замерили с нова кола бомбанови [re: ThePatriot]  
АвторAдoлф Бyш (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 20:59



Чакай сега, кои са тия "някой"? Ти освен ако не си шизофреник можеш да отговаряш само за себе си. Демек трябва да кажеш (ако не си ментално увреден), че на теб самия не ти пука за какъв те взимам. Тогава щях да ти кажа, че мен въобще не ме интересува, на теб за какво ти пука и за какво не, и че моите включвания са само да ти обърна внимание, че имаш сериозен умствен проблем, който следва да му се обърне внимание преди да е станало прекалено късно.

Просто съм загрижен за теб! Насериозно не бих могъл да те взема, в никакъв случай.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.