Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 21.09.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Капитулацията на Испания е фактнови  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 00:30



Новият испански кабинет потвърди позорната капитулация на Мадрид пред ислямистките простотии.

Испанският премиер Хосе Луис Сапатеро заяви, че испанският военен контингент в Ирак ще бъде “изтеглен в най-скоро време”.

Испанският министър на външните работи Мигел Анхел Моратинос е съобщил на египетския си колега Ахмед Махер, че Мадрид планира да изтегли военния си контингент от Ирак до 15 дни.
Моратенос е заявил, че САЩ вече са наясно с намеренията на испанското правителство.


По тоя повод можем да кажем само - прав им път на испанските педерунгели.

И все пак албанците трябва да бъдат бити!



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: ThePatriot]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 02:49



И защо са "педерунгели"? Щото не искат повече да вършат мръсната работа на САЩ и Израел? Защото не искат възмездието за окупационните им действия да стоварва върху техните граждани?


"Крадецът вика: Дръжте крадеца" - народна поговорка



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: XX]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 03:37



Много ясно защо. Един терористичен акт беше достатъчен Испания да делайрира. Съответно да смени политическата конфигурация в страната и съответно да се проведе политика точно каквато искаха терористите избили 200 човека. Какво друго отношение може да има при това освен презрение? Ако това се беше случило без да има такава терористична атака, тогава би могло да се приеме като нещо нормално и примерно като израз на убеждения и собствени позиции. Но след такава атака, реакцията на испанското общество и новите му управници си е чиста проба педерастия.

И все пак албанците трябва да бъдат бити!



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: ThePatriot]  
АвторЯcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 03:46



Новият испански кабинет потвърди, че те прекратяват позорната мисия на Мадрид в Ирак.

Испанският премиер Хосе Луис Сапатеро заяви, че испанският военен контингент в Ирак ще бъде “изтеглен в най-скоро време”.

Испанският министър на външните работи Мигел Анхел Моратинос е съобщил на египетския си колега Ахмед Махер, че Мадрид планира да изтегли военния си контингент от Ирак до 15 дни.
Моратенос е заявил, че САЩ вече са наясно с намеренията на испанското правителство.


По тоя повод можем само да им пожелаем щастливо пътуване на испанските (ни бивши братя по оръжие и понастоящем педерунгели) войници.



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: Яcтpeб]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 03:54



Хаха това е твоето виждане. Все пак забавно е че и ти си ги определил като педерунгели в червенкото.

И все пак албанците трябва да бъдат бити!



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: ThePatriot]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано19.04.04 07:22



Испанците ще направят правилния избор. Изборът на народа а не на подкупния Аснар. Патриоте, ти като един истински Бушист, вместо да си замълчиш и да прехлътнеш горчивия хап си тръгнал да лаеш по форумите какви педерунгели били испанците. С това показваш само какво злобно неодемократче си, и че като едно истинско лайно гледаш да се размиришеш колкото се може повече. Сега отвъд океана, в най-демократичната страна, ще очакваме каква ще е реакцията на Буш & Со. Нищо чудно да реагират и те като теб и да вземат да забранят испанския език на публични места. Или да го прекръстят на Language of Freedom?



Тема Re: Капитулацията на Испания е фактнови [re: Devil Doll]  
Авторниkoдим (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:18



Ако бях испанец,щях да искам да изпратят за всеки един загинал в атентата - по 100 войника в Ирак с прогресивна тенденция при всеки следващ терор.
Да видим дали ще помислят втори път.
Всъщност аз съм аз и всеки с мисленето си.
По-добре е да се мисли, преди да се деиствува, отколкото след това.

Простотията е не само при испанците.
Тя е между нас и тези които я употребяват в изказванията си.
Не може да се обръщаш,и да очакваш че няма да има кандидати за изложените ти задни части.

Какви жалки личности има на тази земя и то лидери!

Добре че нашето правителство е трърдо и стои здраво в политиката си.
А на тази измет която подкрепя изтеглянето на испанците ще кажа,че достойнството на стила се крие в яснотата и твърдата позиция.

Щях да се срамувам ако бях испанец.
Всъщност съм аз и не се срамувам.
А затова има заслуга и нашето правителство.



Тема Аман от ура-патриоти [re: ниkoдим]  
АвторПHH (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 10:47



Аман от ура-патриоти ! Любопитен съм колко от вас биха разсъждавали по същия начин ако им се наложи да бъдат сега в Ирак. Иначе в къщи пред компютъра е лесно...
Замисляте ли се също кое е причината и кое следствието в цялата тази война. И как може да се възхищавате от твърдостта на един президент с коефициент на интелигентност по-ниска от тази на бетонджия?



Тема Re: Аман от ура-патриоти [re: ПHH]  
Автор Tapkaлaн (бъдещ космонафт)
Публикувано19.04.04 11:18



бе ти да не си у ирак че да ме учиш как да мисла бе пенене?начи не сам ли там не моем да говорим?па за тва сам си пратил ората да мачкат муджахидините та да моем аз от назе да си говоримпа въсхищавам се на твърдоста я.ма на ол прогресиф пипъл ин дъ уърлд.дето се заеха наи после да наложат правилата на играта къде требва.



Тема Re: Капитулацията на Испания е факт [re: XX]  
АвторNoOne (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 12:06



Abre geyove mirizlivi tuk ne stava vupros izob6to trqbvalo li e da u4astva ispaniq ili ne v voinata. Stava vupros 4e sega vseka mirizliva arabska gad e naqasno 4e na4ina da polu4i kakvoto iska e da trepe civilni grajdani i 4e taktikata na terora e efikasna. Tiq komunisti4eski ispanski laina obezmisliha i pluha varho grobovete na vsi4ki zaginali v atentatite ne samo ispanci a i bulgari. I ne samo na jertvite ot atentatite v Madrid a na vsi4ki zaginali ot atentati po sveta i preebaha zlatnoto pravilo " S teroristi ne se pregovarq nezavisimo ot potencialnite jertvi!" Sega vsqka obrezka znae 4e ako mu svur6i vodata za miene na guz dostatu4no e da hvurli edn 6a6ka nqkade i vednaga nekoi 6te doide da mu go oblije.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.