Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 28.09.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отдайте чест и млъкнете!нови  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.12.03 20:16



Загиналите български мъже и жени в Ирак са ВОЙНИЦИ! Те са там на ВОЙНА! Всеки от тях ДОБРОВОЛНО е отишъл на тази нелека мисия! Не е нужно да се квичи жално,да се пита защо и още подобни глупости, просто отдайте чест и замълчете!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Правил съм го 26 месеца!нови [re: spock]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 21:07



Аз работя с високо напрежение и ми плащат за това! Ако утре се изпържа ти ще мо отдадеш ли?!?



Тема Re: Правил съм го 26 месеца! [re: Kpyм]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.12.03 21:09



Не разбира се! Това е различно. Аз работя със заразно болни, ако утре лепна Хепатит Б, няма да очаквам почести!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: Правил съм го 26 месеца!нови [re: spock]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 00:51



Кримеее,
Като няма какво да кажеш поне замълчи...



Тема Re: Отдайте чест и млъкнете!нови [re: spock]  
Авторниkoдим (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 08:32



поклон пред загиналите защитаващи ни от тероризма и насилието



Тема Re: Никодимнови [re: ниkoдим]  
АвторOP (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 09:55



поклон пред загиналите Български войници , защитаващи , поради предизвикана бедност и информационно заблуждение , небългарски интереси, чрез живота си.
"тероризма и насилието" в съзнанието на никодим вероятно са две различни понятия. Дори и така да е.Ако оперираме с тези понятия , включително чрез съдържанието което влага в тях никодим, следва да си поставим най-малко и следните въпроси:
Кой е терорист и насилник. Защо е терорист и насилник.



Тема Re: Правил съм го 26 месеца!нови [re: spock]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 19:54



Именно! Различно е ! Ние с теб знаем какво правим, но никой не ни знае! Онези тъпанари не знаят чий го търсят там, но всички за тях говорят, че и чест да им отдавам... Едва ли!



Тема Re: Отдайте чест и млъкнете!нови [re: ниkoдим]  
Автор b.v.a (член)
Публикувано29.12.03 20:01



Abe kuv terorizum te goni?Voinata se pochna zaradi orujia za masovo unishtojavane,pa sega prevkliuchiha na druga predavka.Osama i Sadam ako si chul se mraziat zaradi prostata prichina che Sadamcho napadna Iran.Tova chul li si go?Aide chakam otgovor!



Тема Отдавам чест, но не мога да млъкна!нови [re: spock]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано30.12.03 15:46



Значи... България даде жертви във "войната с тероризма". Това са жертви на моята страна и не мога да не им отдам чест. Загинали са като войници на България.
Но...
Все пак те са само войници. Материалът за война.
На кого в България бе нужно да се включваме в тази война?
Паси ми се хили от телевизора: загинали за националните интереси. Баси! Ако някой знае друг пряк интерес на България в Ирак, освен дълга им към нас, моля да ми го съобщи. А Ирак пък преди година сам предложи да ни върне дълга. Изцяло и и наведнъж. Същият този Паси отказа. И сега научаваме, че ще си получим дълга... ама разбирате ли, не целият, а около 30 - 50 % от него.
Ама сме щели да участваме в "следвоенното възстановяване на Ирак"... Стига глупости бе! Това досега никой не го е потвърдил, а и е ясно че лъвският пай ще се падне на САЩ и Великобритания. А ние ще сме на опашката, заедно с още 120 страни. Та, за какъв интерес на България става въпрос?
Да не говорим, че никой нищо не е гарантирал на страната ми в замяна на участието на наши войници във войната. Никакви дивиденти - нито политически, нито икономически.
И после ще ми разправят - нашите "изпълнили войнския си дълг".... Какъв дълг, бе хора? Към Родината? Че тя няма интерес от тази война! Интерес има правителството на Сакскобурготски и парламентарно представените партии. Към които обаче войниците ни не са длъжни да изпълняват никакъв дълг. Просто защото те не са България. Това, че я управляват в момента, не ги прави България. Защото и турци, и гърци, и руснаци са я управлявали, но те никога не са били България.
Да отдам чест на жертвите - отдавам.
Все пак това са наши жертви.
Но ненужни жертви.
Бе няма ли да се потърси сметка на правителството за тях?

Kyrie eleison!


Тема ми не си прав!нови [re: Oйreн фoн Maйepщaйн]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано30.12.03 18:19



Абе човек, не си прав! Мразя това правителство, аз съм костовист, обаче тук никой няма вина. Това не са наборни войници, а ДОБРОВОЛЦИ. Което значи, че никой никъде не ги е пращал насила. Друг въпрос е, че те чисто по български си мислеха, че там по-цял ден ша поркат кафета и ша зимат долари-ама не, това е война и те са ДОБРОВОЛНИ войници! Толкоз за отговорността!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.