Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 08.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Идущият вторник доблестната българска армиянови  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 22:49



ще поеме отговорността за реда и сигурността в свещеният за шиитите град Кербала. Да пожелаем успех на нашите в благородната им мисия!



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армиянови [re: ThePatriot]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 23:35



Доколкото съм запознат "доблестната българска армия" засега няма никакво отношение към американската окупация на Ирак. Става въпрос за стотина безпризорни наемници с тежко детство в домове за сираци, които копнеят да видят в някой агресор образа на бащата, който ги храни и пои и се грижи за тях като за олигофрени срещу задължението да проливат кръвта си с неговото име на уста. Какъв беше онзи истеричен крясък? "Ю-ес- ей, Юес- ей, Ю-ес-ес ей, Ю-ес-ес...Ес-ес! Йес- Йес!" или нещо подобно.....



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армиянови [re: ThePatriot]  
АвторЯcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 23:51



Не ми се спори, дали мисията им е благородна или не.
Но искрено се надявам, в най-скоро време всички да се върнат живи и здрави.



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армиянови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 00:19



Става въпрос не за стотина, а за 400 човека и те са неотделима част от българската армия изпълняващи мисия възложена им от българския Генщаб. Между другото заплатите си получават от българският бюджет, а поемането на някои техни разходи по пребиваването им в Ирак е договорено от българската и американската дипломация без те самите да са се пазарили за нищо. Съжалявам, но трябва да отбележа, че е едва ли е работа на някой миризлив сърбин да взема отношение по морала на българското войнство. Гледайте си там "юнаците" като военнопрестъпника Младич.



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армиянови [re: Яcтpeб]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 00:21



Благородна е. Вервай ми. Благодаря за пожелението.



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армия [re: Cтeфaн Дyшaн]  
Автор uzunoff (SPC)
Публикувано23.08.03 02:27



Смешно ми става като си помисля, колко яко се мъчиш да оскърбиш Българската армия.
Ей, не забравяй къде се намираш! Ти си в България душко, тука никой няма да ти позволи да говориш така за Бъгларската армия.
Ако така говориш и на публични места, нищо чудно някой път да си изядеш боя!!!
Лошото че немога да те докам, иначе лично ще ти извия врата като на миризливо сръбско пиле!



Тема Re: Идущият вторник доблестната българска армиянови [re: ThePatriot]  
АвторЯcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 02:41



Благородна е. Вервай ми

Цъ, не ти вервам!



Тема Re: мементо мори, узунов! Видовдан иде!нови [re: uzunoff]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 05:30



Чудя се какво общо има проамериканско нищожество като теб с България, българите и българската армия. Искаш ли да знаеш ако утре се проведе национален рефереднум "за" или "против" намесата на българската армия на страната на американските агресори в Ирак, какъв ще бъде резултата?
98% против и 2% за. Което много точно ще покаже каква част от населението се намира на американска финансова издръжка и следователно се явява извършител на най- голямото държавно престъпление- национална измяна. От което следва законния извод, че в името на волята на целокупната българската нация 2% от населението трябва да бъдат наказани с най- голямото наказание, предопределено от божиите и човешки закони- смърт чрез разстрел за военните чинове, служещи на врага и обикновено обесване за цивилните граждани, предаващи интересите на нацията с думи, действия, или нерегламентирани контакти с американски институции. Практически това е членската маса на една небългарска и антибългарска формация, позната като СДС. Узунов, ти имаш ли някакви съмнения относно своята лична съдба в една нова и възродена България? Още отсега искам да внеса пределна яснота, че фигурираш ако не на почетно, то поне на едно от първите 1000 места в списъка ми за неотложна екзекуция на чужди оръдия и национални предатели.



Тема Re: мементо мори, узунов! Видовдан иде!нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
Автор uzunoff (SPC)
Публикувано23.08.03 06:08



За разлика от тебе, Сръбски боклук, аз съм Българин и винаги ще си остана Българин!! Не ме интересува резултатите от референдум. Аз ще подкрепям Българската армия независимо къде са и за какво са там, защото аз съм Българин. Видях ти как се изрази за тях. Но пак ще ти кажа, късметлия си че не мога да те докопам, да ти счупя главичката и да ти смачкам устата която така клевети и обижда Български войници, които не веднъж са мачкали долна сръбска паплач като тебе!!!!! А аз да ти кажа за пореден път, никога не съм харесвал Американската външна политика, незнам ти този извод от кде си го направил.
Нашата държава отдавна е разбрала, че Българите са Българи където и да се намират по света, че винаги могат да служат на родината си!!!
А за твоя списак за екзекуции, давай.......
ела ми пиле, че тогава да видим кой ще е екзекутиран, ще те смачкам като идиотската хлебарка която си!!!!!



Тема Re: мементо мори, узунов! Видовдан иде!нови [re: uzunoff]  
Авторb.v.a (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 09:42



Ne se registrirah,no niama znachenie.Iskam samo da ti kaja,che hubavo shte podkrepiash bg armiata,no zashto nashte detza trebva da mrat za amerikanskite interesi.Tova s terorizma si go izbiite ot glavite,teror nemashe kogato be studenata voina i vsichki letishta beha tolkova slabo kontrolirani i proveriavani,a sega izvednuj bombi kamikadzeta i t.n.Nashte polititzi trebva da se izbiat do edin.zashtoto v irak shte sa bulgarcheta a ne tzigani!!!Amerika si znae interesite,no nie ne,nie se prevrushtame v orudia na truda za tazi Jumerikanska i anglosaksonska zgan!Postepenno shte ni zatriat ,do edin.pomnete mi dumite,turtzite ne sa ni zatrili za 500 g.no tia shte go napraviat za 50




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.