Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 28.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Войната, аналния секс и божестватанови  
Автор Пyтьo (путев)
Публикувано13.05.03 01:36



И калинка, да не форгет.
Ми ся, що да съ караме! Що да не си спретнем едно анално-процесуално парти с Калина и с Богинята??? Аз ще дам всичко от мен , обещавам!
В най-сюблимния момент, ще развея американското знаме, обещавам! Няма семе да отива напразно, йеее! Аре още две и негрите да го духат!



Тема Re: Войната, аналния секс и божестватанови [re: Пyтьo]  
Автор Пyтьo (путев)
Публикувано13.05.03 01:57



Боже, гледам n-tv, страхотна мацка води предаването, човек като вижда такива жени и небрежно се отплеса на тема вечност! Както и да е, това с което разполагаме е прясно според представите на миналия век и става за Господин за един ден, не повече. Разбрахте, че говоря за двете ми жени, калинка и годесата, наскоро оплакала се от размера ми, ами кво да обобщя и как, който иска мир, се готви за война ли беше мамка му , дейба и прочие!



Тема С тази мека ловджиика....нови [re: Пyтьo]  
Автор Kaлинa Bacилeвa (НИКОЯ)
Публикувано13.05.03 20:45



....служеща ти за пикане само, едва ли ще стане

По-добре млада, здрава и красива, отколкото стара, болна и грозна.


Тема Re: Войната, аналния секс и божествата [re: Пyтьo]  
Автор The Goddess (of Passion)
Публикувано13.05.03 21:45



Абе, Путьо, с тези 15см ти как я мислиш тази работа? Доникъде не ми стигат



Тема Re: Войната, аналния секс и божестватанови [re: The Goddess]  
Автор b.v.a (минаващ)
Публикувано17.05.03 03:46



Abe ot jena sum go chul dali e istina ne znam,no tia mi kazvashe che na jena i trebvat 2,1/2 sm.a ostanaloto bilo lakomia!Verno li e?



Тема Re: Войната, аналния секс и божестватанови [re: b.v.a]  
Автор The Goddess (of Passion)
Публикувано17.05.03 14:33



Мда, аз съм от лакомите



Тема ДА БЕ....нови [re: b.v.a]  
Автор Kaлинa Bapнeнcka (Княгиня)
Публикувано17.05.03 15:02



2 1/2см. в ноздрата ли ще си го вкарвам тази пишчица?!?!

По-добре млада, здрава и красива, отколкото стара, болна и грозна.


Тема Re: ДА БЕ....нови [re: Kaлинa Bapнeнcka]  
Автор b.v.a (минаващ)
Публикувано17.05.03 22:42



)))))ne znam Kalinke,kude shte si go slagash,tova beshe kato maitap i deistvitelno sum go chul ot jena!E ne vervam da popadnesh chak na takuv zapartuk,no sum ustanovil che jenite izpitvat goliamo zadovolstvo pri lizane,pone jena mi stava luda,a za chujdite ne znam!Ta misulta mi e che ezika mi ne e po-dulug ot 4,5,santimetra,no e hubavo orujie za jenite!Nashte polititzi obache go izpolzvat za lizane na mnogo po gadni chasti i to ne probirat dali sa na muj ,ili na jena,a pri tova sa i mnogo nehigienichni,lijat gi vsiakakvi zadnitzi barabar s lainata i toaletna hartia zapechena po vulnata!Kvo shte kajesh?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.