Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 20.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой се страхува от Елена Йончева?нови  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано11.04.03 18:45



затвориха клуба на Елена в дир-а
защо?

децата ни могат да гледат голи дупета и сцени на насилие по телевизията и в това никой в държавата Абурдистания не вижда нищо лошо
а да проявиш възхищението си към една велика българка е забранено
уелкъм ин Абурдистания, бойз енд гълс



Тема Re: Кой се страхува от Елена Йончева?нови [re: temptress]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано11.04.03 19:01



точно така..
Долу цензурата

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: at lastнови [re: temptress]  
Автор[] (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 19:17



t'wa si (besh)e naj-typiat, porychkow klub!



Тема То трябва и четене!!!нови [re: temptress]  
Автор Caмия Инжинep (член)
Публикувано11.04.03 19:31



То трябва и четене, не само постване!!!

Мненията в клуба са меко казано противоречиви, но ти явно не си ги чел. Цензурирано е само едно мнение с много анатомо-физиологически изрази. Моите постове не бяха цензурирани. Ето ти един за мостра:

===============================================================
Може да се иде на една война, да се покаже смелост. Но да ходиш непрекъснато в кръвта и убийствата - това не е смелост. Има и нещо умствено на жената затова не си седи дома! Или объркана сексуалност.
Като поствате се съобразявайте, че четат и деца. Детето ще си помисли, че верно е голямо геройство да си зарежеш дома и да се юрнеш по света. Да нямаш ни дете, ни коте - геройство. Откъде накъде?!!?
България се обезлюди!
Възпитавайте младите на това, че е геройство да оттгледаш и изучиш две или три деца. Млада (все още) жена тръгнала като откачена вратница, а вие и захвалявате. Май и на вас мисленето не ви е по общоприетия начин.
===============================================================

Може Елена да се е обадила за да спрат, аз не бих искал мен да ме обсъждат по подобен начин.



Тема Re: Кой се страхува от Елена Йончева?нови [re: temptress]  
Автор GOLD LEADER (US Air Force)
Публикувано11.04.03 21:06



Да се страхуваме точно от Елена Йончева ми се струва доста глупаво. Та тя освен да пищи и да се вайка пред камерата, когато навън падат "ракети" / да сте видяли журналист на друга медия да прави нещо подобно/ и да разправя колко велик журналист е, друго май не може! А, и да ближе на бат Серго спарушената пишчица!

THE WINNER TAKES IT ALL


Тема Re: Кой се страхува от Елена Йончева?нови [re: temptress]  
Авторlav (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 22:20



a decata naistina ne mogat da gledat takiva neshta ama po nikakvi prezumpcii!
inache koi mu e zor za elena, vidiah temata ti i otidoh da bidia kakuv e kluba. ami gledam samocenzurirash se zdravo, sled cenzura ot niakoj drug. opLACHI SE NA ARMEnSKIA POP, kluba go znaesh.
inache elencheto, kakto kazvat horatane vzela da trugne s voinicite mi sediala v hotela i hodila po specialni marshruti, vodena ot irakskia minister na informaciata. samo che choveka si vze week-off i elencheto oburka marshrutite. mi taka li se trugva bez vodach minister?! razhodila se tam razhodila se tuk, gurmiali bombi i prozorcite se tresiali, imalo pushaci i tem podobni, auuuu nima?
ama nedejte taka , za sujalenie edinstvenata novina doide ot neia ma po nevolia, bili ia prebili i ograbili. novina za kliukarite obache.
da se vrushta che da ne stane i drugata bela



Тема отговор на всички без мг42нови [re: temptress]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано12.04.03 14:59



леле, колко сте зле
срам ме е за вас

Редактирано от temptress на 12.04.03 14:59.



Тема Аз се страхувамнови [re: temptress]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано12.04.03 15:50



Признавам си - аз се страхувам от Елена Йончева. Събуждам се нощем, облян в студена пот, и се питам: а сега накъде? На 35 години съм, с жена и дете, месечния ми доход е 100 долара. Страх ме е от Еленчето. Тя е символ на всичко, което ми вгорчи живота. Тя е нежният лик на червените мутри, тя е апостол на призрачното ми минало и несъществуващо бъдеще. Тя е живото доказателство, че нищо съществено не се променя в България.



Тема ЛЕЛЕ?!??!?! [re: temptress]  
Автор Skywalker (WISHMASTER)
Публикувано12.04.03 15:55



Красавице неземна, защо не си вземеш гримчетата и парфюмчетата, за да се разкрасиш още повече. Не се опитвай да мислиш, защото ти идва множко, май!

BE CAREFUL WHAT YOU WISH


Тема Re: отговор на всички без мг42нови [re: temptress]  
АвторSatana (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 16:10



qvno si sushtata putka zaspala kolkoto i "neveroqtnata" ni "journalistka".Lele, kakvo shte pravim bez kluba i, chak trupki me pobivat ot ujas!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.