Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 30.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Предложение за закриване на клуба  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 00:13



Имайки предвид развитието на събитията мисля че съществуването на настоящият клуб става безсмислено. Освобождението на Ирак на практика вече е факт и следват само и единствено подробности които не биха могли да се нарекат "Войната срещу Ирак" понеже режима на Саддам повече по никакъв начин не представлява Ирак, както и всякакви групировки които биха могли да стрелят там. Впредвид последното не би могло да се говори дори и за "Войната в Ирак", а просто за размирици и анархия в Ирак. От друга страна съвсем видно е че клуба се е превърнал в стая за псувни между червено-кафяви и синьо-жълти, което без проблеми би могло да се премести в клуб "Политика" и там много повече би си било на мястото. И накрая евентуално би могло да се помисли за нов/и клуб/ове адекватен/ни на настоящата ситуация. Виждам че има нещо такова с отваряне на клуб за Ленчето Йончева, но то си е по мое мислене малко хумористично. Българската държава следва да стои зад всеки сънародник който е пострадал в чужбина, но за разлика от случая да речем с медиците в Либия, инцидента с г-жа (или г-ца там не знам) Йончева е от порядъка на "всяко чудо за 3 дни". Трябва само да се направи контакт, който да установи нуждите на г-жата (или г-цата), както и да се иска изясняване на инцидента. Доколкото ми е известно това е сторено от външно министерство. Не виждам и какво точно има толкова да се обсъжда около въпросната репортерка, че да и се посвещава цял клуб. Най много да се получи престрелка от защитници и псувачи на Ленчето, от което тя едва ли би имала полза ако иска да играе в бъдеще роля на български информационен източник в екстремални условия. По удачен е според мен клуб за да речем "България и свободен следвоенен Ирак". Или пък "Подкрепа за освобождението на Либия, Сирия, Иран и Судан". Или пък просто клуб "Бой по тарамбуките".
Благодаря за вниманието

И разбира се бой по тарамбуките



Тема Re: Предложение за закриване на клубанови [re: ThePatriot]  
Автор zmey_gorqnin (непознат )
Публикувано12.04.03 00:25



браво, дай да затворим и Ирак. ма коя е таз Елена Йончева? ам ам ша я изям. я да се връщам в пещерата.





Тема ЗА!!!!!нови [re: ThePatriot]  
АвторПoдkpeпям (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 01:32



Браво, направо ме изпревари.
Айде, стига сме разтягали локуми!
Всичко свърши.
Предлагам да се разпръснем по клубовете - който откъдето!
И УСПЕХ на всички!

Ей, ще ми е мъчно за вас, ама айде да се сбогуваме!
СБОГОМ!



Тема Против!!!нови [re: ThePatriot]  
Автор Caмия Инжинep (член)
Публикувано12.04.03 09:35



Чакайте, уважаеми господа, другари, товаришчи, ефендилер и вся астальная непющая сволоч.
Че Ирак ще подне беше ясно, както е ясно, че ние ще паднем, ако играем Футбол с Бразилия.
ОТТУК НАТАТЪК Е ИНТЕРЕСНОТО! ТОВА НЕ БЕШЕ МАЧ, А ВОЙНА.

НЯКАКЪВ ДРУГ РЕЗУЛТАТ, ОСВЕН УБИТИ И ОСАКАТЕНИ ИМА ЛИ? ДЕ Я ДЕМОКРАЦИЯТА?


Ами ако утре Хамериканците решат, че в България няма демокрациа? Че тероризираме сиганите да си плащат тока? Ето, има прецедент - САМИ решават и засипват някоя страна с бомби. Кой ще е следващия?

Как разцъфтя демокрацията в Косово и АФганистан? И в Ирак ли ще стане същото?

Редактирано от Caмия Инжинep на 12.04.03 09:41.



Тема Re: Предложение за закриване на клубанови [re: ThePatriot]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 09:37



Мдам, предложението ми харесва .

Клуб " Бой по тарамбуките " има бъдеще !

Дали ще е войната в Ирак , следвоенен Ирак, освобождението /в частност/ на медиците в Либия и на самата Либия, Сирия, Иран, Судан, Сев. Коея, Куба .... тарамбуки мноого .



Тема Re: Против!!!нови [re: Caмия Инжинep]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 09:41



Хей, инжинере тъкмо да дрънна камбаната в отворената от теб тема , ама се захластнах по едни дервиши, та чак свят ми се изви .
Много е готино :





Тема Re: Против!!!нови [re: RGB]  
Автор Caмия Инжинep (член)
Публикувано12.04.03 09:47



"ЗА КОГО БИЕ КАМБАНАТА" е много сериозна тема


А твойте дервиши искат плъгин. Освен флаш, от сайта на макромедия, друг не съм качил и не мисля да качвам. При моите настройки даже KREDOR не работи.

Аз съм твърде предпазлив и премислителен човек.



Тема Против !!! - доводинови [re: ThePatriot]  
АвторKoмпeтeнтeн (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 11:07



Твьрдо сьм против .
Докато има окупация , ще има и война .
Сега са на дневен ред вьпроси от типа на
- как окупаторите гледат на мародерствата
- кой и как ще управлява страната - виден лидер на иракската опозиция
в Лондон например заяви , че и дума не може да става за американско правителство на Ирак
- кой и как ще управлява бизнеса и петрола на Ирак
- може ли изобщо тази арабска страна да практикува демокрация от европейски или американски тип или и трябва друга твьрда рька
- как ще прегльтнат унижението Европа , ООН и Русия - особено цинича подигравка беше разграбването на посолствата на Германия и Франция , както и седалището на ООН .



Тема Няма значение този клуб, освен за еднонови [re: ThePatriot]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 11:14



Ужасих се като видях колко ниско може да падне човек! Говоря за червено-кафявите, които защитават един кървав диктатор. И защо го защитават? От хуманни позиции, били против войната, били за мира.

Разбира се, че всеки един нормален човек ще е против войната. Но да се обявиш за защитник на тоя мръсен сатрап и убиец, Садам, това значи, че си долнопробен лумпен.

А, между другото, войната още не е свършила. Скоро - да. И ония ще се оправят преди нас, защото няма да имат пребоядисани комунисти, които да съсипват духа на народа както става в България. Не, защото имат петрол. Латвия, Естония и Литва какво имат, а?

Та единственото важно нещо от този клуб за мен е, че в България има много промити мозъци и немислещи хора.





Тема Re: "Пътят към демокрация"нови [re: Koмпeтeнтeн]  
Авторforce (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 11:21



Че са доводи - доводи са. Но цялото ти изказване подкрепя идеята за създаване на нов клуб, който може да се казва "Пътят към демокрация"
"Ирак и демокрацията", "Свободен Ирак"
и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.