Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 21.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: имало ли е изобщо иракска армия?нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 18:44



Bolno syznanie imash dunashene...
Nqkoga da si mislil za terapiq



Тема Re: имало ли е изобщо иракска армия?нови [re: x]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 18:49



Според теб всеки, който не понася американската арогантност и престъпни планове за световно господство е болен, така ли?
Отрепка и боклук си ти, повтарям ти го за кой ли път. Определено тъкмо ти имаш нужда от психиатрично лечение.



Тема Re: имало ли е изобщо иракска армия?нови [re: ,]  
Авторdo zapetaikata (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 18:49



Abe to moje da e glupost ,no pak e napisano neshto,a ti tupanarino kakvo shte kajesh osven che e glupost,to ti si naigoliamata glupost kakto izglejda!!!A na men izkazvaneto na Viktoria mi haresva!



Тема Re: "циганите наречени иракци"нови [re: Bиkтopия]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 19:04



Ти на цигани и цивилизовани ли делиш хората? За твое сведение Ирак е наследник на първата в света цивилизация на древна Шумерия и Акад. Ако има някъде цигани, то те са именно в любимата ти Америка. Цигани и боклуци, бандити и мародери от цял свят, без родина и родители, без култура и нравствени ценности, събрани в държава, чиято единстена спойка е съвместно провеждания грабеж, военни престъпления спрямо другите народи и неутолима жажда за власт и пари. Това са циганите, там ги търси! Колкото и добре да изглеждат, колкото и лъскава да е опаковката, наречена Америка, в каквито и блага да се гърчат, кървав е произходът на техните пари, зла и покварена е тяхната същност, човеконенавистна е тяхната идеология за т. нар. "национални интереси и сигурност". Като си толкова голяма приятелка и държанка на Америка, защо постоянно ни досаждаш и пишеш по българските форуми? Събирай се със сбеподобните си цигани- американци, обяснявай им се колкото щеш в свободна любов, драскай по форумите им колко е велика и прекрасна Америка, но, ако обичаш, не идвай повече тук! Ти нямаш място сред нас, товето място не е в България!



Тема Re: имало ли е изобщо иракска армия?нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторStass (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 19:09



мътните го взели ! защо ,по дяволите, не можем да водим смислен разговор ?!
пак се почна обидите !а запетайката и хикса бих помолил ако не са съгласни с нещо да пояснят с какво и да ни обяснят защо и как . това все пак е форум а не някякя ви оплювалник ! нямям нищо против някой да ми покаже къде греша и да ми обясни как смята че е правилно.
обаче каже ли ми някой "не си прав защото си прост а аз сам умен и затова сам прав " иде ми да го пратя по дяволите



Тема Re: "циганите наречени иракци"нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторBиkтopия (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 20:21



Шумерия? Да беше преименувал и Акад в Акадия, че да блеснеш още повече с непознаването си на историята. Съмнявам, се, че би успял да изброиш без запъване дори пет от владетелите на споменатите монархии а още по-малко да обясниш кой от тях с какво е допринесъл за развитието на цивилизацията. Що се отнася до определението на иракците като цигани е достатъчно само да погледнеш днешните иракци по видеорепортажите. Коментарът е излишен. Дори на теб надали ти приличат на древни благородници, които само за момент на разтуха са заменили скъпоценните си гривни с току що откраднати автомобилни гуми в крещящи разцветки. За останалите ти полезни съвети си съвсем леко закъснял. Първо, се налага да ти напомня, че интернет е средство за световна комуникация и това, че пиша на български форум съвсем не означава, че в момента съм в България. Второ: в чуждестранни форуми участвам от поне пет години. Причината да пиша и тук е факта, че по мое лично наблюдение българите имат най-разкрепостеното и нестандартно мислене в света. Това се отнася дори и за тези, които си мислят, че не разполагат с функциониращ подобен феномен, както е в твоя случай.



Тема Re: имало ли е изобщо иракска армия?нови [re: Bиkтopия]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано10.04.03 20:54



Извинявай, ама и аз съм на същото мнение че това са пълни фантази без особен смисъл. Ти нямаш абсолютно никакъв начин да знаеш какво са постигнали саюзниците.
Не е свален нито един иракски боен самолет. Не е унищожена нито една иракска зенитно ракетна установка. Деветдесетината изгорени танка са основно Т-55 и няколко машини от ранните и ужасно калпави версии на "вавилонски лъв".
Няма свален самлет, можеби защото Иракчаните не смеят да ги подкарат. А за Иракските зенитни установки, те 1-ви хвръкнаха във въздуха. По други изсточници се разбира че Иракската армия има около 900 танка. Елитните танкови дивизии на Репъбликанската гвардия са със танкове френско производство, също и със френски изтребители Мираж.
Та мисълта ми е досега САЩ не са излезли със статистика за онищожена военне техника на Иракчаните!!!!
Ще мине доста време преди американската икономика да усети нещо от тези петролни залежи които завзеха. А ако погледнесш малко телевзора ще видиш че Буш обеща Иракския нефт да се контролира, разпределя и продава от ООН. При тези условия аз не виждам каква полза САЩ има в действителност от тази война. И ако не намерят и химически оръжия въобще няма да се облагодетелстват от тази война.
Много малка част от американците си държат парите по банките. Една от силовите страни на американската икономика е че американците си влагат спестяванията в стоковата борса и така спомагат за понататашно развитие и разрастване на икономиката, което води до нови работни места и повече приходи за всички.
Аз си мисля че тази война е една голяма грешка! Е хубаво е че се отърваха от Садам, ама на каква цена? И при полужение че няма да извлекат никаква полза.....освен спокойствието че Садам няма да снабди терористи с химическо оръжие. Друго като че ли няма!



Тема Re: "циганите наречени иракци"нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано10.04.03 20:59



Айде стига писа глупости. Ти още малко ще кажеш че американците са дяволи! За тебе май всеки обича Америка и им се въсхищава. Ти си единствения на света който вижда истината и знае най-добре!

Писна ми да чета твойте глупости, като не можеш да приемеш друго мнение различно от твойто недей да влизаш в форума!



Тема Re: "циганите наречени иракци"нови [re: Bиkтopия]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано10.04.03 21:02



Причината да пиша и тук е факта, че по мое лично наблюдение българите имат най-разкрепостеното и нестандартно мислене в света. Това се отнася дори и за тези, които си мислят, че не разполагат с функциониращ подобен феномен, както е в твоя случай.

Все още ли си на същото мнение, като четеш как като някой не е съгласен с твоето мнение почва да псува??? Това според тебе разкрепостено мислене ли е?



Тема Re: Къде в същност е иракската армия?нови [re: g]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 21:08



Добре де, ама след като иракската армия и оръжие са на "хартия", тогава за чий $5^ се води тази война?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.