Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 20.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Май се понасраха Садам подръжниците...нови  
Автор FireHead (Отегчен)
Публикувано07.04.03 12:39



Поздравявам всички ентусиазирани военни анализатори от този форум, които с патос и еродиция обясняваха как войната ще се проточи месеци (може и години), как малаумните фанатизирани (и супер добре обучени) иракски войски ще натупат чичо Сам, как накрая всички проамериканци ще се посрамят... бла-бла-бла...
Дори един Генерал (от този форум все още обяснява, колко хитри всъщност са иракчаните и как всичко върви по план...

Независимо да ли одобряваме или не тази война, изявления като тези предизвикват само смях у трезво мислещите...
Америка все още разполага с ресурси и военна техника, която не е създадена да копае канали...

Още веднъж: честито...!!!



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: FireHead]  
Авторsulqka (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:49



Ami ti kakvo se kefi6 be glupak?
Druga radost nqma6 li si v jivota 4e da se kefi6 na 4i4o ti sam?



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: FireHead]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:49



Xalal da wi e takava pobeda. Sega idi pii edna bira v kru4mata.
I ti kato ozni bixme vi ta bixme wi.
kvo ste bili be ? 4ikii ?
Sled birata da ne zabravish da pocukash malko CS da iztrepesh malko teroristi :))



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: :)]  
Автор FireHead (Отегчен)
Публикувано07.04.03 12:57



Приятелю...

Обяснението е просто: Дълго време ви четях простотиите във форума... Едно изявление на "Генерала" преля чашата... Посмях се, а след това споделих радоста си с вас...



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: FireHead]  
АвторTageslьge (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:59



Spokoino be 4ekidjiq.
Voinata o6te ne e svar6ila.
Da te vidq kak ti 6te se nasere6 kogato v kafeneto ti vleze human bomb ili samoleta deto si si razpolojil zadnika go zasilqt kam nqkoi nebostarga4.
nai dobre se smee koi?A? Koi de?
q si ponapani moza4eto da se seti6 kak be6e pogovorkata.
ne6tastnik i polovina



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: Tageslьge]  
АвторTageslьge (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:04



Ama bush i cie, tiq ,deto sa ti q dokarali taq belq,6te si to4at petrol,6te si trupat milion4eta 6te si piqt kafeto na sigurno mqsto i 6te si letqt v sigurni samoleti.
A naivnite goveda kato tebe deto se radvat i im vqrvat 6te go otnesat.
Ei za tva si glupak.



Тема Re: Поговорка...нови [re: Tageslьge]  
Автор FireHead (Отегчен)
Публикувано07.04.03 13:07





Като си говорим за поговорки...
Чувал ли си следната: "Човек съди за другите по себе си."
Да ти я поясня, че май не си от най-умните... И така: наричйки ме чекиджия, вероятно прекарваш по-голямата част от свободното си време със изути гащи... За това и като говориш с някой гледаш на него съдейки по себе си...

Аз не съм проамериканец (представи си)... Просто съм реалист. Мога трезво (а не воден от емоции или налудничави фантазии) да преценявам фактите. А какви са те?
Ако американците са достатъчно добре финансово мотивирани, нищо не може да ги спре... А до колкото си спомням, Ирак е на второ място след СА по плитки залежи на петрол...



Тема Re: Поговорка...нови [re: FireHead]  
АвторTageslьge (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 16:31



Tova ne e otgovor na vaprosa mi,4ekidjiq.
popitah te TI na kakvo se kefi6.
Tai kato te gledam nito na amerikanetz mi prili4a6,nito nqkoi 6te te kani da si nato4i6 ot plitkite petrolni zaleji.
So?



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: FireHead]  
Автор Blonder (новак)
Публикувано07.04.03 19:56



Ааааа,добре им го каза.Ма не щът да се радват....опитват се да хапят,ама то е като при Саддам.....без зъби не става .Па и нали чакат да им помага алахааааа



Тема Re: Май се понасраха Садам подръжниците...нови [re: FireHead]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано07.04.03 20:07



Хахахахахах
Прав си, на мен любимият ми сценарии на който най-мнго се смях, е как Иракчаните ще оставят Американците да влезят в града, и след това смелите Иракски войски ще изскочат от пустинята и ще ги заобрагдят в Багдад. Сам дето не мога да си спомня кой малоумник го беше написал това :))0




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.