Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 28.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови  
АвторЖypнaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 22:24



http://www.aljazeera.ru/



Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: Жypнaлиcт]  
АвторToronto (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 23:25



Blagodarnosti za adresa.Ot USA ili Canada niama dostup do Aljazeera website na english,blokiran e ot US.Ne mozah da vidia snimkite na ybitite US voinici ,tova e zabraneno susto.Aljazeera na ruski e vse oshte O'K.Otvoriha mi se ocite .Tyk spored presata voinata e vece svurshila i US zune yspehi.Napomnia mi za vremeto kogato vBG ne mozesha da se slusha radio "svobodna Europe"zastoto komynistitio go zaglushavaha,triabvashe da si napravia specialna anttena ida a skria na tavana zastoto da se postavi na pokriva beshe opasno."DEmokraciata " e pulna v komynistuceskaUS.



Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: Жypнaлиcт]  
АвторПoмoщниk (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 23:31



За по-удобно:





Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: Пoмoщниk]  
АвторИcтopиk (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 04:07



Благодаря за адреса на сайта. най после възможност и за независима информация. Така ще можем сами да си преценяваме кое от лъжите на дезинформаторите от ЦРУ е по близо до истината и кое си е откровенна лъжа.



Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: Toronto]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано06.04.03 04:27



Gluposti govorish. Stranicata na Al Jazeera e dostupna, kakto agnliiskata taka i ruskata i arabskata ot US. Iavno na tebe kanadcite sa ti udarili cenzurata i snimkite se vizdat sushto. Ako tolkova iskash da gi vidish shte ti gi pratia, puk posle ako iskash mi govori za cenzura v US.
Spored presata tuka (US) voinata dalech ne e svurshila i serioznite boeve tepurva predstoiat. No se tvursi che US armiata e v Bagdad i e navliazla v centara do universiteta.
Zashto tolkova se stremish da dezinformirash i hvurliash lazi. Ako tolkova ti e nuzno da namerish da pliuesh po neshto kazi mi shte ti nameria drugi neshta, che pone da ne ti lichi kato luzesh!!!



Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: Иcтopиk]  
Автор uzunoff (PFC)
Публикувано06.04.03 04:29



Izviniavai storiko, ama al Jazeera ne e nezavisima informacia. vsichnost e nai-zavisimata vuzmozna informacia, ne zabraviai che tia vse pak e irakska i kontrolirana ot pravitelstvoto :)



Тема Re: http://www.aljazeera.ru/ - четете саминови [re: uzunoff]  
АвторToronto (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 05:01



Mr.Uzunoff, bihte li mi dali adresa na aljezeera na english ,tozi koito raboti ot tyk,predvaritelni blagodarnosti.Sto se otnasia za aljezzaira glavnata kvartira na koito ne se namira v Iraq,ne vizdam kak maze da e zavisima.Dnas slushah idiota son of a bush i toi kaza che sa bili na 200 yarda do pobedata,na men tova mi zvichi kato vsicko da e pocti svursheno ,ti kak go razbirash.Al jazeera kazva drygi raboti.Ti chy li niakude da se spomenava poCNN,FOX ilidrugade za bremennata zena koito e izvurshila samoybiistvena misia,ne e mnogo podhodiashta tema za medita na "osvoboditelite".Za tozi vid luzi li govorish?Zasto ne prochetesh kakvo pishe www.arabnews.com,ne se pritesniavai niama da postradash tam pishat i amerikjanci ama ot istinskite.If you know what i mean.



Тема Интервю с представител на Джазира по NBCнови [re: uzunoff]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 07:32



Оня ден имаше специално интервю, където журналист от Джазира обясни каква е разликата между техните новини за Ирак и американските, водещата му задаваше най-различни въпроси, той отговаря половин час.
Голямата сила на американското общество е, че вижда трезво и прагматично нещата, учи се от грешките си и казва истината. Ако има манипулация на обществото, тя не става с откровени лъжи. Това не се понася изобщо от американците.Ами сега като са силни и като са единствената световна сила - това да не им е паднало от небето.
То и японците и немците не са ги обичали непосредствено след Втората световна война, ама са приели помощта им и тя се оказва ефикасна и плодотворна. Това ще го отрече ли някой? Или пак ще заговори за индианците. Да, ама това не ти е Русия, дето от първия ден до днес днешен има еднакво отношение към колонизираните си народи и не е сътворила нещо смислено да ги интегрира или да им помогне. Дори и Сталин не можа да се справи с чеченците. Защото това не става
със сила и идеология, а с пари и икономика. Кажете ми защо в Кувейт хората живеят добре, а Ирак има 4 млн бежанци - повече от една шеста от населението е вън от пределите на страната. А да станат гражданин на Кувейт се натискат сума ти европейци и хич не става лесно. Където има американско влияние - има просперитет и стабилност. Това се вижда и от западноевропейските страни след войната, и от източните страни, които попаднаха във Варшавския договор. Разликата е толкова очевадна, че няма смисъл да се коментира. А това, че ние не успяхме да си направим и прехода като хората, това се дължи на такива като Душановци и сие, които говорят без логика и мисъл, само от позициите на омразата, завистта и предубедеността. Как може да мразиш нещо, без да си го видял със собствените си очи, без да си го изживял. Това си е чисто комуноидна работа, чиято антиамериканска пропаганда от времето на студената война е промила здраво съзнанието им.



Тема Торонто, вчера цял ден говореха за бременнатанови [re: Toronto]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 07:49



АЗ слушам NBC и вчера през целия ден по новините, а ти знаеш поне колко пъти на ден се повтарят те, съобщаваха за бременната жена, даваха снимки на двете жени, които говореха нещо преди това, ръкомахаха. Ако си в Канада, значи или не гледаш телевизия, или лъжеш. Това е чиста дезинформация от твоя страна. АЗ гледам само горепосочената телевизия и Нешънъл Паблик Телевижън и слушам най-различни дискусии и гледни точки, а да не говорим за радиото - там аз пак слушам Нешанъл Паблик Радио и ВВС. Защо антиамериканците винаги са толкова взискателни към тях, защо очакват от тях да са идеалните, мерят ги с един аршин, а със съвсем друг мерят например Русия. Съвсем скорошен е случаят с театъра и информацията тогава - броя на умрелите, къде се лекуват обгазените, че и не даваха на лекарите да говорят, и хората не знаеха къде да търсят пострадалите си
близки. За това никой нищо не казва.



Тема Re: Торонто, вчера цял ден говореха за бременнатанови [re: xxx]  
Автор b.v.a (новак)
Публикувано06.04.03 09:35



Eiiiiii kato pochnete da mi gi povtariate neshta deto ste gi chuli po tupata amerikanska televizia mi stavate smeshni!Abe nemate li mozuk malko v glevite si da pomislite?Shte mi govorish che amerikantzite sa ,,pomognali "na iapontzite i na germantzite i te sa stanali tova koeto sa v momenta,gluposti na turkaleta!!!Chul si go tova ot tia maimuni u go povtariash kato papagal!Shte ti kaja edno moito momche,ili momiche Japan i Germany sa durjavi koito ne im triabva Amerika,tova sa natzii,koito sa mnogo po,naprede ot piklivata Amerika,pomisli malko i shte razberesh,germantzite sa suzdateli na vsichki tehnicheski progresi,a amerikantzite sa kradtzi,krali sa i sega kradut,i shte produljavat da kradut,inache shte kapitulirat!E znam che nemisleshtite shte mi osporvat,no tova si e tehen problem,kakva e moita vina che nemate mozuk v glavite si?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.