Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.07.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Размисли за овцата Джесика Линч(offtopic)нови  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 17:42



Отдавна беше казано,че се е записала в армията,защото няма пари да продължи образованието си.
Е,винаги съм казвал,че зубрачите са тъпи овце,за които кариерата е по-важна от личния живот,както и от здравето.Така че,нека й е
Само да я видим сега като остане инвалид за цял живот,колко ще прогресира



Тема Re: Размисли за овцата ....... (offtopic)нови [re: минaвaщ]  
Автор Caмия Инжинep (минаващ)
Публикувано05.04.03 18:19



Размисли за овцата ....... (offtopic)

Ако някой знае име на наш участник в подразделението, дето ще печели долари в Ирак, да попълни многоточието.
Гредите са в нашите очи, да ги видим!

Редактирано от Caмия Инжинep на 05.04.03 18:19.



Тема Re: Размисли за овцата ....... (offtopic)нови [re: Caмия Инжинep]  
Авторnoisy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 18:50



тя войната малко повече се проточи, но няма лошо, повече долари ще им дадат на наш'те диванета - нали им плащат на ден



Тема Re: Размисли за овцата ....... (offtopic)нови [re: noisy]  
АвторPoбъpт Дeнap (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 18:54



Стига сте плямпали глупости.Българите отиват там от немотия,а не защото им пука за САЩ или Садам.



Тема да бъдем снизходителни !!!нови [re: минaвaщ]  
АвторKoмпeтeнтeн (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 18:55



Вярно е , че редник Джесика е тъпа , но нега бъдем снизходителни ,
просто е едно глупаво момиче , което е мислило , че е от добрите със
свръхоръжията си ще накаже лошите и ще се ограмоти .
Като се посъвземе , сигурен съм че ще се осъзнае и ще стане пацифистка , антиглобалистка и изобщо ще изтрезнее .

Ех , тази американска мечта !



Тема Re: да бъдем снизходителни !!!нови [re: Koмпeтeнтeн]  
Автор Caмия Инжинep (минаващ)
Публикувано05.04.03 19:04



Най- мощните антивоенни филми са "Иваново детство" на Тарковски и "Роден на 4 юли". Какви душевни развалини са воювалите, ей за това се разказва в тези филми.

Ако това момиче беше гледало някой от тях, дори американския... Сцената с инвалидите, дето се бият и плюват от своите колички... Момчето, останало живо, макар и сакато, е убило с "приятелски огън" почти от упор своя приятел.
А ла гер ком ала гер
Превод: МАМКА МУ!



Тема не сте ме разбралинови [re: Poбъpт Дeнap]  
Авторnoisy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 19:08



не съм казал, че отиват там заради САЩ
не отиват там и от немотия, защото са млади хора и у нас има достатъчно възможности за тези, които наистина искат работа, а не си търсят оправдание

отиват на чужда война, като обикновени наемници - само за келепира
напълно лумпенска история, това е тъжното...



Тема още за редник Джесиканови [re: Caмия Инжинep]  
АвторKoмпeтeнтeн (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 19:24



Предполагам , че тъпата американска пропаганда ще се опита да направи от редник Джесика нещо като реализирал се исеал и национален герой .
По нейната реакция ще разберем що зе човек е .
Ако приеме подобна роля , значи е продто тъпа овца .



Тема Re: не сте ме разбралинови [re: noisy]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 19:41



отиват на чужда война, като обикновени наемници

В грешка си. Войната е и българска. Първо ние сме член на коалицията за освобождение на Ирак. И второ България е пряко заинтересувана от пълният и категоричен успех на съюзническите сили. Освен това заплатите на нашата част, както и снаряжанието са осигурявани от българската държава и това е българско участие в усилието на съюзниците, а не наемничество. Самите рейнджъри биха могли да бъдат разглеждани като наемници заради парите които получават срещу работата си само дотолкова доколкото като наемник може да бъде окачествен всеки българин дето работи срещу заплата.

И разбира се бой по тарамбуките.



Тема Re: не сте ме разбрали [re: ThePatriot]  
Авторnoisy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 20:29



В грешка си. Войната е и българска.

войната не е в интерес на българския народ
след пълния и категоричен успех (дай първо да го дочакаме, де...) на "съюзническите" сили, на нас ще ни покажат пак на геврека дупката, също както беше след както подкрепихме бомбардировките на Сърбия

а за наште хора... ами да отидеш заради парите на война и да работиш за заплата далеч не е едно и също, макар че де да знам, може пък на мен да са ми остарели разбиранията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.